חלום על תאונת דרכים

אחד החלומות הכי נפוצים בהם מופיע סמל התאונה הוא חלום שבו אתה עושה תאונת דרכים בין אם אתה הנוהג ברכב ובין אם אדם אחר הוא היושב מאחורי ההגה. חלום זה מאוד דומה לחלום על מוות והוא שכיח מאוד בקרב אנשים הנמצאים בשלב שבו הם מנסים להתמודד עם מצבי מתח, לחץ, חרדות ופחדים. חלומות מהסוג הזה יכולים לנבוע גם שיש לך רצון עז להשיג מטרות שהצבת לעצמך בחיים ואתה מתקשה מאוד לעמוד בציפיות של עצמך. פירוש חלום על תאונת דרכים יכול להיות שונה מאדם לאדם בהתחשב במצב הנפשי, המצב הבריאותי, הכלכלי, הסטאטוס שלו ואפילו שעת חלימת החלום היא בעלת משמעות רבה.

חלום על תאונה ברכב

חלום על תאונה ברכב מסמל על מצב רגשי לא טוב! תכנון מחדש ושינוי דרסטי של מסלול החיים שלך ככל הנראה מתבקש לאחר חלום מהסוג הזה. חלומות על תאונה ברכב מסמלים אשמה שאתה מרגיש כלפי מעשה שבצעת, או כלפי מישהו קרוב אליך, מדובר במצב שאתה לא שלם אתו ולכן החלום מופיע בתת המודע שלך. תאונת הרכב מדמה שגיאה או טעות.

חלום על תאונת רכבת

רכבת נחשבת לכלי תחבורה עצום גדול ובעל כוח. חלום על תאונה אשר מעורבת בה רכבת בדרך כלל מסמל בעיה הקשורה לכספים. פירוש נוסף לחלום על רכבת מתאר מצב שונה אשר בו אתה מתקשה להתמודד עם מצבי לחץ ויש לך ערך עצמי נמוך.

חלום על תאונה לפי הקבלה

פירוש חלום על תאונת דרכים לפי הקבלה מתאר בדרך כלל מצב של סכנה שאפשר למנוע ומסמל לחולם החלום את הצורך להיות זהיר יותר בתקופה הקרובה. פירוש חלום תאונה על פי הקבלה מצריך מהחולם לספק מידע רב על החלום מהמחזות והמאורעות שהתגלו לחולם בחלום.

לפי הקבלה חלום בו מישהו המקורב אליך מת בתאונה מסמל את הצורך לבחון מחדש את מערכת היחסים שיש בינכם, לקבל החלטה על האופי של מערכת היחסים הזו ולגבש החלטה האם להמשיך במערכת היחסים או לחלופין לסיים את הקשר.

חלום על תאונה בבית

חלום על תאונה בבית הוא חלום אזהרה. במובן מסוים אפשר לפרש חלומות כאלה כעל מתח רב הסורר בבית. תאונה בבית יכולה לסמל גם על דברים שיכולים לגרום בבית לתאונה, ויש צורך לבדוק האם יש בבית חפצים היכולים להוות מכשול, לדוגמא מדרגות לא יציבות, ריצוף לא ישר או לא תקין, מנורה שלא מחוזקת טוב לקיר, תקעים של חשמל רופפים, מוצרי חשמל לא תקינים וכדומה.

חלום על תאונה בבית עלול לסמל גם סוג של הרס עצמי שניבנה במשך החיים. ובמקרים כאלה על החולם לנבור ולחטט בחייו ולשנות את הגורם להרס העצמי.

חלום על תאונה של מישהו אחר

חלום על תאונה של מישהו אחר כמו חבר מאוד קרוב, בני משפחה ואולי אהוב הוא חלום קשה ומורכב לפענוח. פתרון של חלום על תאונה של מישהו אחר מחייב התייחסות מדוקדקת לפרטים, התעמקות בסמלים וכמובן במקום ובסביבה בה התרחש החלום. בכלליות חלום מהסוג הזה בדרך כלל מסמל בעיות במערכת היחסים בינך לבין החבר, חילוקי הדעות לא חייבים להיות בגללך, זה בעצם חלום על החבר שלך ומערכת היחסים בינכם. רצוי כי תבחן את הקשר שלכם ותבדוק האם אתה פועל מספיק בכדי לשמור על מערכת היחסים הזו? במקרה ומדובר באהוב, האם אתה שומר על התשוקה עם דגש על האהבה? אולי רצוי לבדוק את הקשר ואפילו לוותר עליו.

תאונה של מישהו אחר מדמה מצב של תאונה שלא בשליטה שלך. והמשמעות היא שאין באפשרותך לשלוט על פעולות ומצבים של אנשים אחרים גם במצבים קשים שבהם אתה חושב שאתה צריך לתת יד ולעזור. החברים הקרובים שלך או האהובים צריכים לחיות עם התוצאות של ההחלטות שהם לקחו על עצמם.

לסיכום, למרות שחלום בו מתרחשת תאונה יכול להיות מאוד סמלי ובעל משמעות שונה, חשוב מאוד לא להתעלם ממנו. זכור! חלומות הם אישים! ולכול אחד ואחד מכם עלול להיות פירוש שונה ובעל משמעות אחרת. לכן רצוי מאוד להיעזר במפרש חלומות מקצועי.

פירושי חלומות נוספים שיכולים לעניין אותך

1 Comment

Add a Comment
  1. זאת שהיופי לא בגד בה

    אני חלמתי על תאונת דרכים בין אוטובוס לאופנוע ליד הקניון שבעיר שלי ויום למחרת היה באמת תאונה בין אוטו לאופניים ליד הקניון שבעיר שלי וגם אמא שלי חלמה שהמשפחה שלי והיא נוסעים באוטו פתאום הם הם מתנגשים במשאית וכמה ימים אחרי אמרו לי שהן דוד שלי נהרג בתאונת דרכים כי משאית התנגשה בו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *