חלום על שיער

באופן עקרוני, חשוב מאד להבין שאם יש לכם חלום על שיער, הרי שלחלום זה אין פירוש אחד ויחיד. השיער יכול לסמל לא מעט מצבים בחיינו, ואין זה מפתיע – השיער הוא אחד החלקים בגופנו שיכול להשתנות ללא הרף, ועל כן הוא לא פעם מהווה תמונת ראי לשינויים שלנו עצמנו ולתחושות שאנו חשים. לכן, חשוב מאד להבין מהו מצב השיער בחלום שלכם, כדי שתוכלו לפתור את החלום.

חלום על שיער נושר

ככלל, אם יש לכם חלום על שיער נושר, הרי שהמשמעות שלו נחשבת שלילת למדי. לרוב, כאשר אדם חולם ששיערו נושר, הדבר קשור לכך שהוא מאבד את השליטה על הנשירה ולא יכול לעצור אותה. לכן הדבר בא לייצג תחושות של הפסד בחיינו שאנו מתקשים לעצור. לא פעם אנשים שמתחילים לאבד את החשק המיני – חולמים כי שיערם נושר.

חלום על שיער ארוך

אם יש לכם חלום על שיער ארוך דווקא, המצב שלכם אולי יותר טוב. באופן כללי שעיר ארוך הוא סימן לסמל סטטוס מסוים, ואף ליציאה לחופש ופתיחת דף חדש בחיים. לא פעם כשאתם מתחילים בתהליך חיובי בחיים של דף חדש ויציאה לעולם חדש – הדבר ילווה בחלומות שיש לכם על שיער ארוך.

חלום על שיער דליל

השיער הדליל מסמל מצב ביניים. מצד אחד אתם לא חשים שאתם בהפסד נורא, אבל אתם גם לא חשים שביעות רצון. לא פעם שיער דליל מגיע בחלום לאנשים שהגיעו להישגים רבים אך חשים תקועים בחייהם והשיער הדליל מייצג זאת.

חלום על שיער שופע

אם יש לכם חלום על שיער שהוא דווקא שופע, ככל הנראה תדעו מזל בעתיד הקרוב והנראה לעין. השיער השופע מסמן עשיה חיובית מאד, עם הצלחה לצדה. הוא מסמן אקטיביות מרובה ורצון להשיג להישגים ואף הצלחה בכך.

חלום על שיער לבן

אנשים רבים חולמים שיש להם שיער לבן, אך למה הכוונה? על פי פירוש חלומות, השיער הלבן מייצג לא פעם את הפחד שלנו מהמוות וההזדקנות, אך לעתים זהו פחד סמלי. אולי אנו רואים את הורינו מתחילים להזדקן או שחווינו לאחרונה אובדן – ומכאן החלום.

עם זאת יש לזכור כי חלומות הן עניין אישי ופרסונלי, והמידע שמופיע כאן הוא כללי, אך אפשר לפנות למפרש חלומות מקצועי שיסייע.

פירושי חלומות נוספים שיכולים לעניין אותך

7 Comments

Add a Comment
  1. חלמתי שאני תורמת את השיער ובאמת אני מתלבטת הרבה אם לתרום

  2. חברה לעבודה חלמה שהשיער שלי נושר ויש לי קרחות מה הפירוש

  3. חלמתי על שעושים לי תוספות שיער איפור תיסרוקת ולבשתי שמלה לצורך חתונה של הבן

  4. חלמתי שאני גוזרת לאמי זל . ואז אמי מקצרת לי שערות ואני לא כל כך מרוצה .אבל ברות טובה

  5. חלמתי שלבת שלי יוצא שיער לבן.

  6. חלמתי שנתלש לי גוש שלם מהשיער, והשיער מתקצר לי

  7. חלמתי שיש לי חצי מהשיער בלונד יבש מאוד, וחצי שיער ארוך בצבע חום, מלא ושופע, שבמהך החלום סירקתי את הבלונד היבש והוא ניתלש, וניהיה לי קרחת בחלק הקידמי של הראש, אבל לא דאגתי.. ושמעתי גם מישהי אומרת אל תידאגי תכף השיער שלך ינשור וגדל מחדש כמו שיש לך מאחורה.
    כן לאחרונה מחשבותי על הגיל שלי אני בת 47, העסיקו אותי, והזיקנה בכלל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *