חלום על צונאמי

האם נוכל למצוא פיענוח לחלום שבו יש צונאמי? ברוב המקרים, כאשר יש לנו חלום על צונאמי, אנו גם נרגיש שהצונאמי מטביע אותנו. בחלק מהמקרים אולי ננסה כמובן להתחמק מהצונאמי, אך בכדי להבין באמת את פרשנות החלום צריך להבין את ההקשר שלו למים. מים באופן כללי מסמלים מערכות יחסים, וגם את מצבנו האישי. באוד שחלומות על מקווי מים קטנים הם חיוביים למדי, הרי שבמקרה של חלום על צונאמי המצב הוא אחר. הצונאמי כידוע מטביע ומאיים עלינו בחלום – ולכן לרוב הוא מסמל גם תחושה של איום. איום מנפי מה? לא מדובר לרוב על סכנות רגילות. אמנם בחלק מהמקרים חלום על צונאמי אכן מסמל סכנה מסוימת חיצונית, אך לרוב זהו מעין קושי שמערער אותנו. במקרים רבים, אנשים שחווים קשיים בזוגיות ובמערכת היחסים שלהם יחלמו על צונאמי-  שכן הם חשים שבתוך הזוגיות הם מוותרים על חלק מהזהות שלהם, ולכן מאבדם את עצמם. במקרים רבים גם אחרי שמביאים ילד לעולם, וזו חוויה מטלטלת למדי – חוששים לאבד את הזהות העצמאית תחת האחריות שלכם כהורים.

חלום על צונאמי לפי הקבלה

המקרה של פירוש חלומות לפי הקבלה הוא שונה במקצת, אם כי במקרה של חלום על צונאמי נוכל למצוא את הקשר לכך. דיברנו על כך שהצונאמי מסמל חש ששלנו מאובדן של הזהות, גם בפירוש לפי הקבלה יש לכך קשר, אבל במובן יותר אמוני. הקבלה סוברת שאם אדם חולם על צונאמי, הוא ככל הנראה עובר קשיים אמוניים רבים. אפשר שהוא נאבק בחוסר האמונה שפוקד אותו לפתע, ואולי אמונתו התערערה בשל אירוע קשה מאד שעבר זה מכבר. כך או כך, הצונאמי מסמן את סערת הנפש שהאדם חווה, והדבר קשור מאד לשינוי שיש לפתע בסולם הערכים שלנו. כמובן שראוי שלא נאבד את אמונתנו ונמשיך לדבוק בה למרות הקשיים שעולים.

חלום שחוזר על צונאמי

האם יש לכם חלום שחוזר שבו מופיע הצונאמי? במקרה שכזה, חלום על צונאמי מייצג בעיקר רגשות עזים למדי. אפשר שלא מדובר על אירוע נקודתי שמסעיר את לבכם – אלא על תחושה כללית שמאיימת עליכם ואתם מרגישים שהיא מוליכה אתכם שולל. לרוב הדבר מסמל על הצורך בשינוי עמוק מאד שיש לעשות בחיים.

עם זאת יש לזכור כי חלומות הן עניין אישי ופרסונלי, והמידע שמופיע כאן הוא כללי, אך אפשר לפנות למפרש חלומות מקצועי שיסייע.

פירושי חלומות נוספים שיכולים לעניין אותך

1 Comment

Add a Comment
  1. חלמתי על מעינות הרבה מעיינות
    ואבדתי את הדרך מזרה לרכב שלי ועזרו לי בדרך אל חיפוש הרכב עברתי דרך ים חלומי המים היו צלולים ולפתע המים כילו היו צונאמי אבל הגיעו רק עגלגלות הרגליים שלי וזה פסק
    מעבר לזה חלמתי שהרכב ספורט שחור חדש שלי שקע בחניה ורק הטופ של הרכב היה בחוץ זאת אומרת עד הדלתות מסביב לכל האוטו היה שרוע ומקובע בתוךבטון של הכביש רק דחפורים יכולים להוציא אותו ואז המשכתי ואז ירדתי למטה למטה כמו מעלית אבל זה לא מעלית פשוט ירידה במהירות ואז הגעתי ממש למטה ונעצר איבדתי קשר טלפוני והיה מין שקט מוחלט וכאשר הסתכלתי למטה היה אור וזה התעוררתי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *