חלום על בגידה

פירוש חלומות בגידה, לפי פירוש חלומות לפי הקבלה חלום על בגידה של אחד מבני הזוג או קיום יחסי מין הוא חלום הפוך מהמציאות. חלום על בגידה מסמל נאמנות של בן הזוג. אדם שחולם שהוא הבוגד מסמל ניצול או סחיטה, חרדות ופחדים. אשה החולמת שהיא בוגדת בחלום מסמל הריון לא מתוכנן או תחילתו של הריון כזה.

לחלום שאתה בוגד בבן הזוג שלך, מצביע על תחושות של האשמה עצמית ובגידה עצמית. לחלופין, הוא משקף את עוצמת התשוקה המינית שלך ועוזר לך לחקור את המיניות שלך. חלום על בגידה מצביע על הפחדים שלך מנטישה. חלום זה יכול להיות כתוצאה של חוסר תשומת הלב ביחסים.

חלום שבו שאתה מקיים יחסי מין עם מישהו שאינו בן הזוג שלך יכול להצביע על מספר דברים. שוב, מכיוון שהכל בחלומות הוא סמלי, כולל יחסי מין, את האקט המיני עצמו יש לפרש באמצעות סמלים. המשמעות של סקס בחלומות לעתים קרובות הוא אחדות. בחלום, אחדות זו עשויה לבוא לידי הביטוי באיחוד מיני עם מישהו שמסמל משהו חשוב לך. לדוגמה, אם אתה חולם שאתה בוגד עם מישהו שחשוב לך, זה יכול לבוא ממקום שבוא אתה רוצה יותר הכרה, או לחלופין, אתה נותן לעצמך את ההכרה שמגיעה לך. יש לבדוק עם מי אתה מקיים יחסים בחלום ומה דמויות אלה מייצגות עבורך.

חלומות של בגידה יכולים להיות גם חלומות של משאלה. תיסכול מיחסים עם בן הזוג. במקרה כזה כדי שתבדוק אם חיי המין שלך לוקים בחסרים. דבר עם בן הזוג שלך כדי לראות אם יש דרכים שבהם אתה יכול לשפר את חיי המין שלך.

חלום על בגידה הוא אחד מהחלומות הנפוצים ביותר שאנו זוכרים, ונחשבים גם מטרידים ביותר. אנשים רבים לוקחים את החלומות האלה כנבואה שמגשימה עצמה, ולאחר חלום כזה מאשימים את בן הזוג, החבר או החברה בבגידה בחיים אמיתיים שלהם.

כאשר חלום על בגידה בבן זוג, חבר או חברה הופך להיות מדויק, זה לא בהכרח אומר שאתה מדיום, זה כנראה אומר שהתת מודע שלך אסף כמה אותות עדינים שהמודע שלך התעלם מהם או הדחיק.

פירושי חלומות נוספים שיכולים לעניין אותך

3 Comments

Add a Comment
  1. שלום
    אם החלום הוא שבן הזוג בוגד ונוטש ?

  2. חלמתי שהבן זוגב בוגד עם מישהי שקשורה לשנינו , היה איתה מקרה שהיא פלרטטה עם הבן זוג שלי .
    ואחרי שביקשה סליחה סלחתי לה .
    יכול להיות שזה קשור לסליחה ?

    1. בלי קשר לחלום עם חברה כזו לא ממשיכים להיות בקשר גם אם סלחתי. להיות בקשר איתה זה סיכון גדול , בתחום הזה אסור ולא כדאי להיות נאיביים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *