חלומות על מים

חלום על מים הוא סמל רב עצמה. חלומות על מים זורמים, מים נשפכים, מים בבית, חלומות על מים מכילים משמעויות רבות בהתאם לתוכן החלום. מים כסמל בחלום מייצגים מצב רגשי ונפשי. בהתאם "חלום המים" שלך יכול לקבל משמעות שונה לפי צבע המים, מצב המים אם הם סוערים או רגועים, טמפרטורת המים וכדומה. לפעמים, כאשר אנחנו לא מצליחים להציג את הרגשות שלנו בחיים החלומות שלנו נוטים להביא אותם בצורות שונות. הכרה באירועים בחלום המים שלך יכולה להועיל לך בדרכים רבות נפשיות ופיזית. חלומות מים יכולים להיות גם חיוביים וגם שליליים ולכן חשוב לקחת את הזמן ולהיזכר באובייקטים וסמלים רבים ככל האפשר.

חלומות על מים מסמלים בעיקר ברכה, שפע, בריאות, והכנסה כספית. חלומות מים הם די נפוצים אבל מה שעושה אותם ייחודיים לאדם הם אירועים שמתרחשים. כדי להגיע למשמעות האמיתית וכדי להבין מה החלום מייצג אתה צריך לכתוב פרטים רבים ככל האפשר. קח עט ונייר ורשום את תוכן החלום כך יהיה לך קל יותר להבין אותו.

חלומות רגועים על על מים או ליד מים הזורמים בקלילות מסמלים על אפשרויות חדשות שיגיעו לחולם, חלום על נפילה למים עמוקים, אגם או נהר מסמלים תקופה קשה אך אחריה תגיע תקופה של הצלחה גדולה. שיט בסירה על פני נהר רגוע מסמל ומרמז על התפתחות רומנטית אפשרית.

פירוש חלומות לפי הקבלה מתאר חלום על מים כחלום חיובי אשר מרמז על בשורות טובות שהחולם צפוי לקבל בעתיד הקרוב.

פירוש חלומות הקשורים למי ים יש חשיבות קריטית למיקום שאתה נמצא בים. יש דרכים שונות לפרש את החלום. אם הים הוא עמוק כהה ייתכן והוא מייצג את המצב הריגשי שלך. אם מי הים סוערים ייתכן שעשויה להיות תקופה קשה לפנינו. חציית מי הים ​​בקלות אומר שאתה מראה יכולת לחוות את החופש ועצמאות.

ישנם כמה חלומות על מים נפוצים כמו חלום על מים נשפכים המסמל עבודה קשה ללא תמורה ותוכן, חלום על מים ודגים, חלום על מים בבית המסמלים שפע וברכה, חלום על מים זורמים המרמזים על אפשרויות חדשות קרובות.

פירושי חלומות נוספים שיכולים לעניין אותך

5 Comments

Add a Comment
 1. חלמתי על נהר חדש שהוקם לא רחוק מהבית שלי.. שככל הנראה בחלום היה בית חדש..
  הנהר היה נוף מהחלון.
  המים היו צלולים צבעם היה כחול שקוף ונקי.
  המים לא זרמו חזק אבל כן זרמו בינוני.

 2. חלמתי שאני במקום מדהיםםם ביופיו שיש בו ים…התיק שלי נסחף במים אבל לא עמוק, יחסית ברדודים..הלכתי להוציא אותו אבל בגלל שהידיים שלי היו עמוסות בתיקים היה קשה לי לצאת בעצמי מהים הוא הקשה עלי להתרומם…אז ביקשתי עזרה ומישו עזר לי לצאת מהים…באותו החלום חלמתי שאני רוצה לצלם את הנוף מהמקום הכי גבוהה באזור אז ראיתי בניין גבוהה שנמצא ממש על החוף ואחרי שהצלחתי לשכנע את אנשי הבניין הורשיתי לעלות למקום הכי גבוהה בבניין ממש על הגג העליון ביותר..ומשם השקפתי על הים וכו..לאחר מכן ירדתי אל הים שוב..הוא היה טיפסה סוער אבל המקום והכל היו כל כך יפים..בצורה מדהימה צילמתי את הים הוא התפרץ קדימה אבל זה לא הפריע לי להפך זה היה מדהים בעייני וחיכיתי לרגעים שהוא ייתפרץ לכיווני כדי לצלם.

 3. היי חלמתי שאני בשירותים ויורדים ממני מים שניראים כמו חלבון של ביצה

 4. חלמתי שבמיקלחת יש המון מיים על הריצפה ובאוטו היום חלמתי שגם בכניסה לבית יש מיים

 5. חלמתי שבתוך החדר שלי הפעילו מכונת כביסה וכל המיים של המכונה יוצאים ממנה לתוך החדר.מיים נקיים.אני מנסה לאסוף אותם ולא ממש מצליחה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *