חלום על שיניים

חלום על שיניים תלוי בהקשר ובמצב בו הן מופיעות בחלום, חלום על שיניים תלויי באישיות החולם, גילו, הרקע התרבותי שלו ועוד. פרויד ניתח חלום על שיניים כהדחקת הקונפליקט המיני והתקתו לאיבר אחר, יונג מפרש חלומות  על שיניים נושרות ככמיהה של האישה לילד. מילון חלומות בפסיכולוגיה המודרנית, מפרש חלום על שיניים נופלות כפחד מכישלון וכעדות לחרדות שונות.

 חלום על שיניים  לפי הקבלה

שיניים נופלות או נושרות – אובדן שיניים מעיד על העדר כוח ושליטה, המאפיינים חסרי שיניים כמו תינוקות או קשישים. פירוש חלומות בהן מופיעות שיניים נופלות כולל הסברים מגוונים כמו: פחד ממחסור, פחד משינוי במראה החיצוני ומהזדקנות, חוסר אונים, חוסר בטחון עצמי, תחושת אי ודאות, אובדן משקל או בעיית אכילה. חלום על שיניים נופלות יכול גם להעיד על מצב של החלפת ישן בחדש ועל שינוי שעובר החולם כמו: מעבר דירה, התחלת לימודים, נישואין ועוד.

עקירת שיניים – פירוש חלומות על פי הקבלה, גורס כי עקירת שיניים בחלום מעידה על כך שהחולם צריך להיזהר מאנשים הזוממים להזיק לו.

טיפול שיניים – פשר חלומות על טיפול שיניים מעיד על  קושי של אדם לבטא את עצמו מבחינה רגשית או להאיר לו נושא בעייתי בחייו.

שיניים לא בריאות –  חלום על שיניים עקומות, רקובות או שבורות, מעיד על הופעת צרות בחיי החולם, על הקושי שלו לשרוד או על בעיות בריאות מהן הוא סובל.

חלום על שיניים יפות ולבנות  – פתרון חלומות בהן שיניים מופיעות במצב בריא ויפה, מעיד על הצלחה ושגשוג של החולם.

חלום על שיניים, כמו נחש בחלום או חלום על הריון, הוא חלום בעל דימוי ספציפי ולכן פותר חלומות צריך לפרש חלום על שיניים בהתאם למשמעותו עבור החולם.

פירושי חלומות נוספים שיכולים לעניין אותך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *