חלום על מלחמה

חלום על מלחמה או חלומות של לחימה כחייל במלחמה כלשהי ידועים כחלומות מאוד אישיים, אבל עדיין די נפוצים לכולנו. לרוב חלומות על מלחמה אומרים שיש סוג מסוים של סכסוך בחיים שלך בין אם זה יהיה קונפליקט פנימי בתוך המוח שלך או עימות חיצוני. יכול להיות שיש חלקים של עצמך שנמצאים בסכסוך אחד עם השני.

ישנה פרשנות מאוד אישית לחלומות של מלחמה. אתם צריכים לשאול את עצמכם שאלות מסוימות בעת התמודדות עם חלום זה:

מה בדיוק הייתה במלחמה? מי נלחם ועל מה אתה נלחם?

איך אתה מרגיש עם המלחמה?

האם יש קווי דמיון בין כל מה שקרה בחלום שלך וחיי היום יום שלך?

האם יש מצב שבו אתה נקרע בין החלטה זו או אחרת?

האם אתה בא מסביבה ביתית מלחיצה שבה אתה יכול להרגיש כאילו שאתה ב"אזור מלחמה"?

מענה על שאלות אלה יסייעו בהשגת קשר אישי לתמונות בחלום שלך.

אם פצצות מופיעות בחלום המלחמה שלך, אתה אולי מרגיש כמו אחד שעומד לפני פיצוץ. סכסוך כלשהו יכול להיות שעומד להתפוצץ אם לא יטופל, שוב זה יכול להיות בתוך עצמך או שזה יכול להיות חלק מהחיים שלך.

יש לך חלום מלחמה שאתה רוצה לשתף? כתוב על זה כאן!

יש לך חוויה מפחידה של להיות חלק ממלחמה גדולה בחלומות שלך? שתף את החלום שלך ושלח טיפ לחולם אחר כיצד לפענח את המלחמות בחלומות שלהם!

פירושי חלומות נוספים שיכולים לעניין אותך

1 Comment

Add a Comment
  1. חלמתי שאני בצפון הארץ מתארחת אצל חברה בבית לרגלי ארועי הארווזיון ובדיוק שם התחיל קרב יריות בין הערבים שבמקום לבין הישראלים ומשום מה אני הייתי במדים עם נשק, ועוד אמרתי לה חברה שאני מקווה לא להשתמש בנשק ושניה אחרי התחיל קרב יריות והצלחתי לפגוע במישהו שירה בחייל אחר שעמד מולו, לאחר מכן אני והחברה ברחנו לביתה אחרי מאבק עם הדלת של הביתה שהיה לה המון סוגרים נכנסו לבפנים והתיישבנו לאכול עם המשפחה שלה כאילו כלום לא קרה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *