חלום על בשר

כאשר יש לכם חלום על בשר, יש לשים לב מאד לפרטים השונים שמופיעים בו. חשוב לציין כי הבשר הוא אחד הסמלים האמביוולנטיים ביותר על פי התורה של פירוש חלומות. יש פרשנויות שונות להופעת הבשר בחלום. מצד אחד – הבשר מסמל הרבה מאד כוחניות, הצלחה וגבריות. חלום על בשר יכול לסמל לא פעם שלא משנה באיזה כיוון אתם תבחרו – אתם תצליחו. עם זאת יש להיזהר, הבשר יכול להיות גם סמל לשחצנות ולגאווה יתרה, ויש לשים לב מה עושים עם הבשר בחלום וכיצד מתנהלים עמו.

חלום על בשר לפי הקבלה

בהכללה ניתן לומר כי על פי מילון חלומות קבלי, הופעה של חלום על בשר הוא אות מבשר רע. הקבלה איננה רואה בחיוב את הבשר, והיא גורסת שאם חלמתם עליו – סימן שעומדת להתרחש צרה גדולה בחייכם ויש להיערך לכך. אפשר שהחלום מנסה להתריע אתכם – למרות שאינכם צופים שום סכנה, וכאמור הבשר יכול להיות גם סמל ליהירות. יש לבדוק האם הבשר מדמם שכן אז מדובר על בעיה משמעותית מאד.

חלום על בשר וחלב

החלב הוא סמל חיובי יחסית בעולם החלומות, אך הוא מייצג דווקא נשיות, עדינות ואימהות. הבשר כאמור מייצג את ההפך – גבריות, כוחניות וכיו"ב. לכן, ערבוב של בשר וחלב בחלום יכול לסמן מצד אחד ערבוב של מין שאינו במינו, אך בחלק מהמקרים חלום על בשר וחלב יכול גם לסמל הפכים אשר משלימים זה את זה, ואולי הוא מסמן לכם שעליכם לשנות את כיוון המחשבה בחייכם.

חלום על בשר על האש

מה המשמעות של חלום על בשר שאתם מכינים על האש במתקן גריל? יש כאן מעין אזהרה סמויה – מצד אחד אתם בוחרים בנתיב נכון בחייכם ועליכם להמשיך בו, אך צריך לזכור שלכל כיוון בחיים יש גבול. כשם שצריך להיזהר שהבשר לא יישרף – כך צריך לזכור שאסור ללכת בדרכי קיצון.

חלום על בשר טחון

חלומות שבהם מופיע בשר טחון, באים לסמל לכם לתת תשומת לב לדברים שמתרחשים במשפחה המורחבת שלכם. עליכם לשים לב מה עושים כל הקרובים שלכם, שכן למעשיהם יכולה להיות השפעה רבה על חייכם.

עם זאת יש לזכור כי חלומות הן עניין אישי ופרסונלי, והמידע שמופיע כאן הוא כללי, אך אפשר לפנות למפרש חלומות מקצועי שיסייע.

פירושי חלומות נוספים שיכולים לעניין אותך

3 Comments

Add a Comment
  1. חלמתי שאני הולכת לייקב מקום יפה ושם אני מבקשת לשתות מים ומקבלת בקבוק זכוכית .
    ואז אני מוצאת את עצמי בתוך בית יפה ומצלמת את עצמי ובתמונה שצילמתי אני רואה חולצת בטן לא אהבתי ומחקתי אותה ואז אני מוצאת את עצמי בעסק של המשפחה של מישהי שלמדה איץי בתיכון עסק של בשר אני נערה כהה אז שאלתי אותי שאם זו שלמדה איתי זו אמא שלה , ואז ניגש אלי גם נער דתי עם כיפה שחורה ביקשתי בשר הביא לי לא אהבתי כי לא היה טחון ואז ניגש אליי בחור כהה וביקשתי בשר טחון הכין לי למרות שלא ראיתי שטחן הוא טען שכן הבשר טחון היה עם פטרוזליה וכוסברהמטחון ביחד ,התחלתי להריח את הבשר לראות שהבשר שלי הבשר נראה והריח טוב . ואז שיתאתי הכלבה שלי בצבע שחור באה איתי ואז המוכר אומר הכלבה שלנו אז אמרתי לו תראה וקראתי בשם הכלבה היא קפצה עלי וקישקשה בזנב ושמחה והייתה נראה מצויין ויפה ואז אמרתי למוכר אתה רואה היא שלי .
    ואז אני מסתכלת לכיוון הדירה אני רואה כלב שחור כמו שלי אמרתי לבחור הנה שלכם ועליתי במדרגות

  2. חייבת לשאול ואשמח לתשובה חלמתי שאני עושה קציצות בשר ולא מצליחה לסגור את הקציצה פעם אחר פעם וכשאני מסתכלת על הקציצה אני רואה שהיא מלאה בתולעים ובגלל זה היא לא נסגרת אשמח לפיתרון מה זה אומר תודה רבה רבה

  3. שלום,
    חלמתי שהגרוש שלי פוגש אותי באיזה חג בקיבוץ בא אלי עם חתיכת בשר כבד ביד.. אומר שהיה אצלו הרבה זמן שאל אם אני רוצה כי הוא לא יודע אם הכבד טוב עדיין.. הרחתי ואמרתי לו שנראה לי שהוא בסדר למרות שכבד זה דבר מאד עדין.. אבל אני לא רוצה. ואמרתי לו שזה בשר מאד טוב שיאכל את זה.. ואז אני חושבת שאמרתי לו שזה בשר מאד עדין אז עדיף שיזרוק אותו.. וזהו.. מוזר ממש.. אשמח לדעת מה זה אומר. אני והגרוש שלי בכלל לא בקשר טוב מתקשרים רק בענין הילדים וזהו..

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *