חלום על ביצים

היה לכם חלום על ביצים? מדובר על חלום שאפשר שהשתלבו בו גם אלמנטים נוספים והביצים הן רק אלמנט אחד. כך או כך, גם אם הן הופיעו לרגע, כדאי מאד לשים לב אליהן! לביצים יש משמעויות מגוונות מאד בחלומות. לעתים חלום על ביצים יכול  להצביע על כיוון חיובי מאד בחיים – אך לעתים הוא מזהיר מאד מפני מסלול חיים שלילי ויש להקדיש לכך את תשומת הלב המתאימה.

חלום על ביצים מקולקלות

אם היה לכם חלום על ביצים מקולקלות שאינן טריות ואינן טובות, סימן שיש פה אזהרה מנפי סכנת ההפסד. לרוב, הדבר קשור בעיקר בפרנסה ובכספים, ויש להיזהר מהוצאות מוגזמות בזמן הקרוב או מהכנסה שאיננה בטוחה – שכן הפוטנציאל להפסד הוא גדול יחסית.

חלום על ביצים קשות

לפי מילון חלומות, אם היה לכם חלום על ביצים קשות, יש לכם פוטנציאל גדול מאד שאינכם מממשים. הביצה הקשה באה לסמל לפי פירוש חלומות, כמעין תהליך אשר החל – אך לא באמת הושלם ונתקע באמצע. מדוע הוא נתקע? ככל הנראה משום שאתם לא האמנתם מספיק בעצמכם, ומכאן התהליך נתקע. החלום על הביצים הקשות בא להסביר לכם שעליכם להמשיך בכיוון שבו התחלתם ולא לעצור-  כי רק כך תקצרו הצלחה.

חלום על ביצים לפי הקבלה

הקבלה נותנת פיענוח לחלום על ביצים בצורה מעט שונה. על פי הקבלה, הביצים באות לייצג כל מיני אירועים בעבר שהתרחשו, ואל היו נעימים עבורנו. אולי הם קשורים באמונה, במשפחה, בזוגיות או בפרנסה. כך או כך – אלו אירועים שלא נעים לנו כלל להיזכר בהם .עם זאת, הם שבים ומציפים את נפשנו ועלינו להתייחס אליהם ולא להדחיק אותם.

חלום על ביצים

אם היה לכם חלום כללי יחסית על ביצים ללא מאפיין מיוחד ככל הנראה יש תהליך מסוים שאתם עוברים בחייכם, והוא פשוט לא נעצר כלל – אפילו אם אתם רוצים בכך. מצד שני אם זה תהליך חיובי – כמובן שהחלום הוא טוב.

חלום על ביצים שבורות

תתפלאו, אבל חלום על ביצים שבורות הוא לא כזה רע. הוא אולי מסמל פעולה אחת שסיימתם אך משהו חדש שמתחיל בחייכם. לעתים זה דבר מה שעלינו לשבו עליו ולבצע אות ושוב – כי שנוכל לקצור את ההצלחה.

עם זאת יש לזכור כי חלומות הן עניין אישי ופרסונלי, והמידע שמופיע כאן הוא כללי, אך אפשר לפנות למפרש חלומות מקצועי שיסייע

1 Comment

Add a Comment
  1. חלמתי שבתי מנסה להכין לעצמה 2 ביצי עין והביצים נופלות ליד המחבת אחת גדולה ואחת קטנה. חבר טוב שכבר אינו בחיים הופיע בחלום כשהוא מריח את ריח הטיגון וביקש ממנה (מבתי) להכין גם בשבילו. פתאום, אפף את המטבח עשן לבן והתחלנו לצחוק… מ'הכישרון' של בתי.אפשר לקבל פרשנות לחלום כזה?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *