חלום על אדם שנפטר

אין ספק שאחד האתגרים המעניינים ביותר, הוא כאשר יש לנו חלום על אדם שנפטר. לא פעם עולה השאלה האם זהו מסר מהעולם הבא או מעולם עליון? חז"ל הכירו בכך שאכן בחלק מהמקרים מדובר על מסר מהעולם הבא, אלא שבאופן מעניין הדבר בעל סיכוי גבוה יותר דווקא אם האיש בחלום זר לנו לגמרי אך אנו יודעים שהוא נפטר. כלומר, אם זהו דווקא אדם מוכר (כפי שקורה ברוב המקרים שבהם אנו חולמים על אדם שנפטר) ככל הנראה החלום מייצג תחושות פנימיות. לרוב, הדבר מייצג שינוי רב שאנו עוברים בחיים שלנו, ולעתים הצורך לפתוח בדף חדש בחיים, או בהתמודדות עם שדים מהעבר.

חלום על אדם שנפטר חולה

אם היה לכם חלום על אדם שנפטר וכעת בחלום נראה שהוא חולה מאד, הרי שהדבר לעתים קרובות דווקא משקף את המצב שלכם עצמכם. לרוב, אתם חשים שמצבכם האישי לא טוב-  מבחינה בריאותית, פיננסית, או משפחתית, והאדם המת-חולה מייצג זאת בחלום שלכם. זוהי לרוב התראה על כך שהתחושה הרעה לא תעבור אם לא ננסה לטפל בה.

חלום על אדם שנפטר וקם לתחיה

גם חלום על אדם שנפטר ולאחר מכן קם לתחיה הוא נפוץ למדי. מה המשמעות של זה לפי מילון חלומות? יש בהחלט דרך למצוא פענוח לחלום זה – לרוב הדבר מסמל סוגיה בחיינו שהייתה אמורה כבר להיסגר, אך היא עדיין פתוחה. אולי זו בעיה שחשבנו שהתגברנו עליה – אך כעת היא שבה ומטרידה אותנו. לא פעם הדבר קשור למערכות יחסית שלא נגמרו היטב. יש לשים לב שלעתים קרובות אנו אפילו לא מודעים לכך לחלוטין, אך האדם שקם לתחיה בחלום, מסמל דבר מה שחשבנו שהסתיים אך עוד יש לו המשך.

חלום על אדם שנפטר לפי הקבלה

לפי הקבלה, החלומות שיש על אנשים שנפטרו בעיקר מסמלים את הצורך בשינוי משמעותי מאד. אנשים שמתחילים עבודה חדשה, מקום לימודים חדש, וכיו"ב – יחלמו לעתים קרובות על אדם שנפטר, שכן הדבר מסמל כמעין תהליך אשר נסגר – ומשהו חד שמתחיל במקביל.

עם זאת יש לזכור כי חלומות הן עניין אישי ופרסונלי, והמידע שמופיע כאן הוא כללי, אך אפשר לפנות למפרש חלומות מקצועי שיסייע.

פירושי חלומות נוספים שיכולים לעניין אותך

2 Comments

Add a Comment
  1. חלמתי שאבא שלי ניפטר שוב פעם נוספת וקוראים לי לפטלוגיה באיזה מושב שזה בית חולים ושם באים להראות לי את גופתו מתוך המגירה של הקירור מזה אומר, אבי ניפטר לפני 5 וחצי שנים

  2. אחי הגדול נפטר בגיל צעיר לפני 32 שנים
    הופיע בחלום והתחנן שאעזור לו
    הוא התחנן שוב ושוב – אנא עזור לי כמו שתמיד עזרתי לך…

    אני מאד מוטרד מהחלום הזה ואין לי מנוחה
    מה המסר ?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.