מפרש חלומות מיקצועי יעזור לך לפענח את הסמלים בחלום שלך

מפרש חלומות

כבר זמן רב שאתם סובלים מתופעות חוזרות של הפרעות שינה. אתם לא מצליחים לישון כמו שצריך. מה מדיר שינה מעיניכם? יתכן ואתם זקוקים למפרש חלומות, לעתים, אלו הם חלומות קשים שנראים לכם מוזרים – אך הם מעוררים בכם רגשות עזים. לפי פתרון חלומות המבוססים על עקרונות היהדות, במידה וחלום שב וחוזר על עצמו, והוא מעורר בכם סערת נפש – כדאי מאד לבדוק מה הוא אומר בתוך מילון חלומות, או לפנות אל מפרש חלומות מקצועי – שכן מדובר לעתים קרובות על חלום שהוא אכן בעל פוטנציאל נבואי. עם זאת, חשוב להבין שלא מדובר ביהדות על משהו דטרמיניסטי. עקרונות של פירוש חלומות לפי הקבלה גורסים כי גם אם חלום נבואי הוא – הרי הכל צפוי מראש והרשות נתונה. במילים אחרות – החלום בא להזהיר אתכם מפני סכנה פוטנציאלית שאומרת לכם לשנות את דרכיכם. אם המשמעות היא טובה -החלום בא לעודד אתכם להמשיך במעשיכם הטובים, אך אין לחדול מהם ולצפות שהנבואה הטובה תתממש כך סתם.

כמה דוגמאות

אם אתם רוצים לדעת עוד על חלומות ופירושם, בחרנו לתת לכם כמה דוגמאות שונות.

קחו לדוגמה הופעה של נחש בחלום. מבחינת התפישה האישית שלנו, הנחש מסמל לרוב דברים רעים – הוא מזוהה אצלנו עם תכונות שליליות, ובאופן מעשי עם זנים קטלניים. אולם ברוב המקרים נחש בחלום דווקא בא לסמל פרנסה טובה! מדוע זה כך? פענוח חלומות המבוסס על היהדות מסביר כי פרנסתו של הנחש מזומנת לו תמיד – פרנסתו היא העפר, והוא תמיד זוחל עליו ללא הפסק. לכן הופעת נחש אומרת שכשם שהנחש תמיד פוגש בפרנסתו – כך גם אתם צפויים להיות. אם בחלום נשכתם את הנחש – הרי הפרנסה הזו תוכפל! עם זאת היזהרו פן תחלמו על כך שאתם הורגים את הנחש – כי זה סמל לאיבוד הפרנסה.

מצב אחר הוא כאשר אתם חולמים חלום על שיניים. השיניים לא חייבות להופיע לבדן בהקשר עצמאי מחוץ לפה, אך הרעיון הוא שיש דגש חזק מאד בחלום על שיניים שונות. יש מגוון רחב מאד של פירושים שונים לחלומות עם שיניים. אם אתם חולמים על שיניים יפות ובריאות – סמלים בחלומות אלה מסמלים כי אתם צפויים ליהנות מבריאות טובה. לעומת זאת שיניים חולות באות להזהיר מפני מצב בריאותי לקוי. אם אתם חולמים כי השיניים שלכן נעקרות כדאי להתחיל להיזהר שכן הדבר מרמז על כך שאנשים הקרובים אליכם אולי מעוניינים לפגוע בכם בדרך מסוימת. אם אתם עקרתם שיניים לאדם אחר – סימן שכרגע יש לכם מכשול קשה אבל אתם תתגברו עליו.

לזהות את החלום בהתאם

חשוב כמובן להבין שלפי עקרונות של חלומות ופירושם, לא בכל פעם שהופיע לכם נחש או שיניים בתוך החלום שלכם, סימן שהדבר באמת מסמן נבואה. ע"פ הגמרא, אם לדוגמה עברתם טיפול שיניים לאחרונה – זה הגיוני שתחלמו על כך שתחלמו חלום על שיניים ואולי על עקירה – אבל זה ממש לא אומר שמישהו סביבכם חורש רעה. הכל צריך להיות בהתאם לנסיבות.

Share on Google+Share on LinkedInShare on FacebookTweet about this on TwitterPin on Pinterest

להשמיע את דעתך

*