מילון חלומות

 

מילון חלומות

מהו מילון חלומות, באיזו דרך תבחר לפרש את החלום שלך, לפי סמלים, אולי לפי אותיות, כיצד מילון חלומות יכול לעזור לך? גלו מה החלומות שלך מנסים לספר לך על חיי האהבה שלך, העבודה שלך, החברים שלך, דימוי הגוף שלך, לחפש סמלים לפי מילות מפתח, לעיין לפי נושא או לראות רשימה מלאה של סמלים בחלומות. השינה שלנו מתחלקת לכמה מחזורים בני כשעה וחצי, המחולקים לחמישה שלבים. החלומות שאנו חולמים בלילה כוללים שפע של סמלים נושאי משמעות, כאשר פתרון חלומות כולל התייחסות ספציפית לאישיות האדם ולעיתוי החלום. להלן מילון חלומות שיעשה לכם קצת סדר בסמלים וסוגי החלומות שכולנו חולמים. מילון חלומות מחולק לסוגי חלום שונים ולנושאים אשר חוזרים בהם.

Dictionary מילון חלומות

מילון חלומות מסוגים שונים

חלום נוזלי – חלום קצר המופיע בשלב הראשוני של השינה ומלא בתחושות המשקפות לנו את תקופת הילדות.

חלום נבואי – מופיע כשלוש שעות לאחר שאנו נרדמים. הוא מלא בתחושות ומסייע לו להתחבר לאירועים שעוד לא אירעו לנו .

חלום צלולחלום בו אדם מודע לכך שהוא חולם, הוא יכול להשפיע על ההתרחשות של החלום והוא זוכר אותו יותר מחלום רגיל. חלומות מסוג זה הם נדירים יחסית ונפוצים יותר בקרב ילדים וספורטאים.

מילון חלומות בנושאים שונים

פענוח חלומות כולל פירוש של סמלים שונים, המפורשים בהתאם לאישיות האדם ומצבו הנפשי. מילון חלומות מחולק לאינסוף נושאים שמופיעים בחלומות רבים ולהלן מספר דוגמאות:

חלום על הריון –  חלום על הריון יכול לסמל כמיהה לילד או שאיפה להתחיל בפרויקט כלשהו, שהוא עדיין בגדר רעיון ולא יצא לפועל. נשים בהריון החולמות על הריונם, מבטאות לרוב את החששות שלהן מהלידה והאמהות.

נחש בחלוםפירוש חלומות לפי הקבלה גורס כי נחש מסמל פרנסה. פרויד מפרש חלומות על נחש כסמל פאלי , יונג ראה בו סמל לרפואה והשמאנים – סמל לשינוי.

פשר חלומות על טבע – חלומות אלו כוללים מוטיבים שונים כמו אגם שקט המסמל שלווה, אבן המייצגת סטטיות ותחושת עול, אדמה המייצגת נוחות וחומריות, חוף ים המסמל אושר.

רכבת – היא לסמל של תהליך שהאדם החולם עובר.

מטוס  – התפתחות רוחנית והגנה.

 מילון חלומות לפי א ב בקרוב באתר !