מדיניות פרטיות

מדיניות פרטיות

גלישה באתר “פירוש חלומות” ושימוש בו מחויבת בהסכם זה.

במידה ואתה לא מסכים לאמור בהסכם זה אתה מתבקש לחדול מכל פעילות גלישה באתר והשימוש בו.

הגולש מתחיב להשתמש בשרותי האתר בהתאם להסכם הנ”ל.

תוכן ועיצוב

כל התוכן התמונות והעיצוב באתר שישכים לאתר וכל שימוש בתוכן למטרות מסחריות שיווקיות או קידומו האישי של צד שלישי אסור לחלוטין.

אתר זה נועד לשימוש פרטי בלבד וכך גם התוכן. כל שימוש בתוכן זה למטרה אחרת אסור בהחלט. תוכן ישמש למטרות פרטיות ולא יעשה בו שימוש לקידומו האישי, לעסק, או למטרות מסחר כל שהם.

שימוש בתוכן האתר

השימוש בתוכן האתר הוא חינמי ללא כל תמורה. השימוש במידע המופיע באתר הינו על אחריות הגולש בלבד. אין לראות במידע המופיע באתר משום יעוץ או המלצה. הנהלת האתר והאתר עצמו מסירים כל אחריות שתגרם למשתמש עקב השימוש באתר זה.

הוספת חומר לאתר

במסירת תכנים לאתר המשתמש מקנה לאתר רישיון חוקי חינם על התוכן שנשלח כולל השימוש בו לרבות הפצתו, שכפולו, העתקתו, עריכתו.  ומאפשרת בזאת לאתר להשתמש בחומר ללא תמורה מצד האתר ומהווה רישיון שימוש בחומר\תוכן לבעלי האתר עצמו לרבות הפצתם ופרסומם בכל מדיה אפשרית.

מובהר בזאת כי גולש המעלה תוכן מאפשר ללא תמורה שימוש בתכנים למשתמשים אחרים באתר.

האתר לא יהיה אחראי לכל נזק ישיר או עקיף כל שהוא לרבות נזק כספי ואו נזק אחר שיגרם למשתמש באתר כתוצאה משימוש באתר.

לשיכול דעתם של מנהלי האתר להוסיף, למחוק לשנות, לערוך כל חומר שנישלח על ידי המשתמש ללא חובה או צורך לידע אותו.

המשתמש מתחייב שלא להעלות, לאחסן או להפיץ באמצעות האתר תכנים הנמנים על אחד או יותר מהבאים:

1. תכנים בלתי חוקיים ו/או תכנים שנועדו לביצוע פעולות בלתי-חוקיות.
2. תכנים הפוגעים בפעילות האתר ו/או במשתמשי האתר.
3. תכנים בעלי אופי של השמצה, הטרדה, הסתה, פגיעה אישית וכיו”ב.
4. תכנים הכוללים וירוסים ותוכנות העלולות לגרום לנזק.
5. תכנים בעלי אופי פרסומי ו/או מסחרי.
6. תכנים המפרים זכויות יוצרים ו/או פוגעים בזכויות יוצרים.
7. תכנים המנוגדים לחוק איסור לשון-הרע ו/או חוק הגנת הפרטיות.
8. הפצת “דואר-זבל שלנמענו אין צורך ו/או תועלת בו.
9. תכנים פורנוגראפיים.

דרישות משתמש

מפעילי האתר אינם מתחייבים כי יענו לכל דרישות המשתמש, או שהשירות לא יופרע ו/או יתקיים בזמן, בבטחה וללא טעויות. כמו כן, אין מפעילי האתר מתחייבים לגבי התוצאות אשר תושגנה כתוצאה משמוש בשירותי האתר או לגבי הדיוק והאמינות של המידע אשר יושג באמצעותו.

פרסומות ותוכן מסחרי

האתר כולל תכנים מסחריים, כגון פרסומות ומודעות, הנמסרים לפרסום מטעמם של מפרסמים שונים או משתמשים, המבקשים להציע למכירה נכסים או שירותים. תכנים כאמור יכול שיהיו בטקסט, בתמונות או בקול.

האתר או הנהלת האתר לא תישא בכל אחריות לתכנים המסחריים אנו לא בודקים את תוכן הפרסומים הללו או אמיתותם. האחריות היחידה לתכנים המסחריים ולכל תוצאה שתיגרם משימוש בהם או מהסתמכות עליהם חלה על המפרסמים. פרסום תכנים מסחריים באתר אינו מהווה המלצה או עידוד לרכוש את השירותים, הנכסים או המוצרים המוצעים בהם למכירה.

כל עסקה שתיעשה בעקבות תכנים מסחריים המתפרסמים באתר יסוכמו ישירות בינך לבין המפרסם הנוגע בדבר. אתר ברכות ליום הולדת איננה צד לכל עסקה כזו, והיא לא תישא באחריות לשירותים וטובין שיוצעו בתכנים המסחריים.

המשתמש מסכים כי למפעילי האתר עומדת הזכות לשלוח לכתובת הדואר האלקטרוני אותה סיפק עם רישומו באתר הודעות ועדכונים, לרבות כאלו הכוללים מסרים פרסומיים ו/או מסחריים. להסרת המשתמש מרשימת התפוצה יש לשלוח דואר דרך עמוד צור קשר

תגובות

כאשר המבקרים משאירים תגובות באתר אנו אוספים את הנתונים המוצגים בטופס התגובה, ובנוסף גם את כתובת ה-IP של המבקר, ואת מחרוזת ה-user agent של הדפדפן שלו כדי לסייע בזיהוי תגובות זבל.

יתכן ונעביר מחרוזת אנונימית שנוצרה מכתובת הדואר האלקטרוני שלך (הנקראת גם hash) לשירות Gravatar כדי לראות אם הנך חבר/ה בשירות. מדיניות הפרטיות של שירות Gravatar זמינה כאן: https://automattic.com/privacy/. לאחר אישור התגובה שלך, תמונת הפרופיל שלך גלויה לציבור בהקשר של התגובה שלך.

מדיה

בהעלאה של תמונות לאתר, מומלץ להימנע מהעלאת תמונות עם נתוני מיקום מוטבעים (EXIF GPS). המבקרים באתר יכולים להוריד ולחלץ את כל נתוני מיקום מהתמונות באתר.

עוגיות

בכתיבת תגובה באתר שלנו, באפשרותך להחליט אם לאפשר לנו לשמור את השם שלך, כתובת האימייל שלך וכתובת האתר שלך בקבצי עוגיות (cookies). השמירה תתבצע לנוחיותך, על מנת שלא יהיה צורך למלא את הפרטים שלך שוב בכתיבת תגובה נוספת. קבצי העוגיות ישמרו לשנה.

אם יש לך חשבון ואתה מתחבר לאתר זה, נגדיר קובץ ‘עוגיה’ זמני על מנת לבדוק אם הדפדפן שלך מקבל קבצי עוגיות. קובץ עוגיה זה אינו מכיל נתונים אישיים והוא נמחק בעת סגירת הדפדפן.

כאשר תתחבר, אנחנו גם נגדיר מספר ‘עוגיות’ על מנת לשמור את פרטי ההתחברות שלך ואת בחירות התצוגה שלך. עוגיות התחברות תקפות ליומיים, ועוגיות אפשרויות מסך תקפות לשנה. אם תבחר באפשרות “זכור אותי”, פרטי ההתחברות שלך יהיו תקפים למשך שבועיים. אם תתנתק מהחשבון שלך, עוגיות ההתחברות יימחקו.

אם אתה עורך או מפרסם מאמר, קובץ ‘עוגיה’ נוסף יישמר בדפדפן שלך. קובץ ‘עוגיה’ זה אינו כולל נתונים אישיים ופשוט מציין את מזהה הפוסט של המאמר. הוא יפוג לאחר יום אחד.

תוכן מוטמע מאתרים אחרים

כתבות או פוסטים באתר זה עשויים לכלול תוכן מוטבע (לדוגמה, קטעי וידאו, תמונות, מאמרים, וכו’). תוכן מוטבע מאתרי אינטרנט אחרים דינו כביקור הקורא באתרי האינטרנט מהם מוטבע התוכן.

אתרים אלו עשויים לאסוף נתונים אודותיך, להשתמש בקבצי ‘עוגיות’, להטמיע מעקב של צד שלישי נוסף, ולנטר את האינטראקציה שלך עם תוכן מוטמע זה, לרבות מעקב אחר האינטראקציה שלך עם התוכן המוטמע, אם יש לך חשבון ואתה מחובר לאתר זה.

משך הזמן בו נשמור את המידע שלך

במידה ותגיב/י על תוכן באתר, התגובה והנתונים אודותיה יישמרו ללא הגבלת זמן, כדי שנוכל לזהות ולאשר את כל התגובות העוקבות באופן אוטומטי.

עבור משתמשים רשומים באתר (במידה ויש כאלה) אנו מאחסנים גם את המידע האישי שהם מספקים בפרופיל המשתמש שלהם. כל המשתמשים יכולים לראות, לערוך או למחוק את המידע האישי שלהם בכל עת (פרט לשם המשתמש אותו לא ניתן לשנות). גם מנהלי האתר יכולים לראות ולערוך מידע זה.

אילו זכויות יש לך על המידע שלך

אם יש לך חשבון באתר זה, או שהשארת תגובות באתר, באפשרותך לבקש לקבל קובץ של הנתונים האישיים שאנו מחזיקים לגביך, כולל כל הנתונים שסיפקת לנו. באפשרותך גם לבקש שנמחק כל מידע אישי שאנו מחזיקים לגביך. הדבר אינו כולל נתונים שאנו מחויבים לשמור למטרות מנהליות, משפטיות או ביטחוניות.

להיכן אנו שולחים את המידע שלך

תגובות מבקרים עלולות להיבדק על ידי שירות אוטומטי למניעת תגובות זבל.

מפעילי צוות האתר לא חייבים או אחראיים במתן פיצוי כל שהוא כתוצאה משימוש באתר.