יכולת השליטה בחלומות צלולים

אתם זוכרים את חלום פרעה?! בחלומו חלם פרעה על שבע פרות שמנות הנאכלות על ידי שבע פרות רזות. חלום זה פורש על ידי “יוסף מפרש החלומות” שיהיו שבע שנים של שפע ועושר ולאחריהם יגיעו שבע שנים רעות קשות ויבשות. בעקבות פירוש חלומות על ידי יוסף, המצרים אגרו מזון ותבואה לתקופה הקשה העומדת לבוא עליהם.

חלומות רבי עוצמה ודרמתיות כמו זה הם ממש לא נדירים. לרובינו היו חלומות שהיו בעלי עוצמה חלומות מיסתוריים, וחלומות מפחידים, וכשהתעוררנו מהחלום חשבנו, האם לחלום שלנו יש משמעות עמוקה יותר.

התשובה היא לא קלה והיא גם מאוד אישית. אין מילון חלומות אישי במיוחד לחלומות שהם לא סטנדרטיים. רוב החלומות והסמלים בהם, מתייחסים להקשר אישי וחוויות אישיות. חלומות ככל שיהיו ברורים, עדיין יהיה קשה לספק עבורם פתרון חלומות מדויק. קשה להבין מה המסר הברור מאחורי החלום. מומחי חלומות ממליצים על כמה דרכים שיאפשרו לנו לזכור חלומות, ההמלצות מתייחסות במיוחד לחלומות הנקראים חלומות צלולים או חלום צלול.

ממה שאני חווה בחלומות הצלולים שלי, אני יכול להבחין בהקשרים מחיי היום יום במידה רבה. חלומות צלולים אלה משלבים אלמנטים רבים מהחיים האמיתיים ומאפשרים לנו להבהיר את המסר ולהפוך אותו למושך יותר.

ישנם אנשים שלומדים ומפתחים את הדרך להגיע לחלום צלול, חלקם לא זקוקים לעזרים כלל, וחלקם משתמשים במוזיקה מרגיעה ובמדיטציה. אנשים אלה יכולים להגיע לחלום צלול בכל זמן שהם חפצים. ישנם כאלה שיכולים אפילו לבחור את נושא החלום ולשלוט בו. בחלום צלול ייתכן שלא תוכל לשלוט במה שאתה צופה, אבל אתה יכול להציע את סוג הסרט שאתה רוצה לראות.