טכניקות פשוטות שעוזרות לזכור חלומות

כולנו רוצים לקבל תשובות מדויקות לגבי החלומות שלנו. לשם כך אנו חיבים לזכור את החלומות שאנו חולמים. לפניך מספר טיפים שיעזרו לך לזכור את החלום או לפחות חלק עיקרי ממנו. שינון ולמידה של הדרך לזכור חלומות תעזור לך מאוד בשלב מאוחר יותר בפענוח.

בכדי לקבל פירוש חלומות מדויק אנו חיבים מפרש חלומות. מפרש חלומות נעזר בסמלים ובמילון חלומות מיוחד. ככל שנאסוף ונזכור יותר פרטים על החלום שלנו למפרש החלום המיקצועי יהיה יותר קל להגיע לפתרון חלום מדויק ואמין.

תאוריות בשפע, מדוע אנחנו חולמים, איך אנחנו חולמים, ומה משמעות שאנו יכולים להקצות לחלומות שלנו. אנשים רבים מאמינים כי חלומות יכולים לספק תובנה לתוך חיינו ותחושותינו, אבל עבור רובנו, זה ידוע שקשה לזכור את החלומות שלנו. אני יכול לעזור לך בכך שאומר שאנו יכולים לזכור את החלומות שלנו, כמובן שיש צורך בקצת עבודה. אם אתה רוצה להתחבר אל התת המודע שלך ולהתחיל להיזכר בחלומות שלך, טיפים אלו יעזרו לך להתחיל.

  1. שמור יומן חלומות- לכתוב את החלום שלנו ממש ברגע שאנו מתעוררים הוא אחת הדרכים הטובות ביותר כדי לזכור.
  1. תן לחלומות שלך כותרת- אם אתה מתעורר ואין לך זמן ליומן, צור כותרת לחלום שלך ותכתוב אותה במקום. השתמש בכותרת של החלום שלך במשך היום, הרחב על הכותרת כמה שאתה יכול. זה יכול לתת לך עוד רמזים למה שחלמת.
  1. השתמש בתמונות במקום במילים- אם הרעיון של כתיבה ביומן את כל החלומות שלך מפחיד, נסה לצייר אותם. אם אתם טובים יותר בציור מאשר במילים, זה יכולה להיות טכניקה טובה.
  1. תגיד לא לשעון מעורר- שעון מעורר מעיר מהר וגורם לנו לשכוח את החלום כמעט באופן מידי. תנסה להתעורר לבד או שתבקש מבן בית להעיר אותך ממש בעדינות וכך יגדלו הסיכויים שלך לזכור את החלום לזמן ממושך יותר. אנשים רבים מגלים שהם מסוגלים להיזכר בחלומות טוב יותר אם הם לא משתמשים בשעון מעורר.
  1. להתעורר לבד- נסה להעיר את עצמך בזמנים שונים של הלילה בכדי לזכור יותר חלומות. אתה יכול לשתות כוס מים לפני שאתה הולך לישון. וכשאתה מתעורר לשירותים, לראות אם אתה זוכר את מה שחלמת. ברגע שתקבל תחושה מהו זמן הטוב ביותר לתפיסת החלום, אתה יכול להפוך זאת למנהג קבוע.
  1. לעבוד על עצמך- לפני שאתה נכנס לישון, לומר בקול רם, “אני אזכור את החלומות שלי הלילה.” כשאתה מתעורר, תשכב עוד כמה דקות במיטה, בעיניים עצומות, ונסה להיזכר.
  1. להיכנס לישון מוקדם יותר- שאתה נכנס לישון מוקדם יותר אתה פחות עייף בבוקר. כאשר אתה לא ישן מספיק אתה מתעורר עייף מכדי לחשוב, ולכן קשה לך להיזכר בחלומות שלך. לישון מעט גם מגביל את כמות החלומות שלך ומצמצם את הסיכוי לזכור את החלום. אנשים שישנים פחות משש שעות מתקשים לזכור את החלומות.

כולנו חולמים חלומות כל לילה, אנחנו פשוט לא תמיד זוכרים אותם. אם אנו נקבל החלטה מודעת לזכור את החלומות שלנו ולנסות כמה טכניקות חדשות, אנחנו נתקרב קצת יותר קרובים לעולם החלומות שלנו.