חלומות נפילה

פירוש חלומות נפילה הוא נושא נפוץ מאוד בעולם החלומות. מפרשי חלומות נשאלים לרוב על חלומות נפילה אשר נחשבים לסמל חשוב שמצריך תשומת לב מלאה על מנת להבין את המשמעות האמיתית.

לפי פירוש על ידיי מפרש חלומות כאשר אנחנו נופלים בחלומות שלנו זה באמת אומר שאבדנו את השליטה במצב כלשהו בחיים שלנו. נפילה בחלום היא הדרך של הלא המודע לתקשר איתך כדי ליידע אותך שמשהו צריך להישתנות באופן מיידי. ככל שאתה מתעלם מהסוגיה בחיים כך הסיכוי גבוה יותר שתצנח אל המוות שלך בחלום.

כמו ברוב החלומות הנפוצים, חלומות נפילה הם אינדיקציה של חוסר ביטחון, אי יציבות, וחרדות במצב מסוים בחיים שלך. חלומות נפילה עשוים לשקף את ההרגשה שלך במערכת היחסים שלך או בסביבת העבודה שלך. כשאתה נופל, אין שום דבר שתוכל להיאחז בו. אתה פחות או יותר נאלץ לצלול מטה בדרך כלל ללא כל שליטה. אובדן שליטה זה עשוי להתממש במקביל למצב בחייך.

חלומות נופילה לעתים קרובות גם משקפים תחושת כישלון או נחיתות בנסיבות או מצבים מסוימים. זה יכול להיות פחד מפני כישלון בעבודה שלך / בית הספר, אובדן המעמד, או הכישלון באהבה. אתה מרגיש פחד ואובדן תחושה של הערכה עצמית.

חלומות אלה מתרחשים בדרך כלל בשלב הראשון של השינה. נפילה בחלומות בשלב זה לעתים קרובות מלווה בהתכווצויות שרירים של זרועות, רגליים והגוף כולו. כשאתה לפעמים נופל בחלומות אלה, אתה עשוי להרגיש את כל הגוף מתעוות ובעצם להתעורר מההרגשה הזו.

לדברי חוקרים, אדם ממוצע חולם על נפילה למותו מספר פעמים בחיים. חלומות נפילה יכולים להיות חוויה חייה מאוד מפחידה ולרוב עוברות דקות ארוכות לפני הפגיעה בקרקע. חלומות מסוג זה יכולים לגרום לך להתכסות בזיעה קרה ולהרוס את רוב היום שלך.

חלומות נפילה הם בדרך כלל חלומות ממש חיים ואתה מסוגל לזכור את רוב הסמלים בחלום הזה. ככל שתזכור יותר פרטים מהחלום יהיה יותר קל עבורך להבין מה החלום בעצם אומר. עליך לאסוף ולכתוב מידע רב ככל האפשר על החלום שלך, כך שתוכל להשליך אותו על מה שקורה בחיים שלך.

חלומות נפילה הם כל החלומות שיש בהם הרגשה של :

 • איבוד שיווי מישקל.
 • מעידה.
 • איבוד אחיזה.
 • החלקה.

ניתן לסווג חלומות מהסוג הזה כחלום מפחיד או כסיוט שתמיד יצוף עד שתפתור את הבעיה. גלה מה בחיים שלך גורם לך כזאת מהומה ותקן את זה.

פירושי חלומות נוספים שיכולים לעניין אותך

5 Comments

Add a Comment
 1. מה המשמעות כאשר מישהו אחר נופל?
  חלמתי שאבא של מישהו שאני לא זוכרת אם אני מכירה אותה, נמצא בתוך וואן לבן גדול נוסע במורד צוק עד שדי קרוב לים וממשיך לסוע עד שהאוטו נופל מהצוק למצולות. אני רואה את הגופה שלו מתחת למים מתחילה לצוף. כל זה מלווה בקולות “אוםםם” של נזירים

 2. מה המשמעות כאשר אני חולמת שאני נופלת ואבא שלי קופץ ומנסה להציל אותי?
  אני חלמתי שהלכתי לסקי עם המשפחה והיה שם צוק ואני החלקתי ואבא שלי ראה אותי וישר קפץ כדי לנסות להציל אותי או לרכך את הנפילה אבל לא מצליח והנפילה הרגה את שנינו.

 3. חלמתי שאני נופל מצוק בטיול ואז חברה שלי הצילה אותי מהנפילה והצלחתי לטפס חזרה מהצוק

 4. מה זה אומרים עם כל החלום שלי בעצם היה רק נפילה אני זוכרת שרכבתי על אופניים באוויר ואז פשוט התחלתי ליפול במשך כל החלום והז פתאום היתהוררתי בעמצא הלילה פתאום וחזרתי לישון

 5. חלמתי שנפלתי אבל זה לא היה מפחיד רק רציתי להמשיך ולא היה סוף לנפילה ונהנתי להסתכל על השמים וניראה לי נפלתי מצוק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *