חלומות בעירום עירומים בחלום

זה יום רגיל ממש כמו כל יום – אתה הולך לעבודה, מחכה לאוטובוס, או סתם הולך ברחוב – כאשר אתה פתאום מבין שאתה עירום וחשוף. חולם שאתה מופיע בו בעירום מלא או חלקי הוא נפוץ מאוד. עירום מסמל מגוון של דברים, בהתאם למצב בחיים האמיתי שלך.

פירוש חלומות בערום מקבל משמעות שונה כאשר אתה רואה את עצמך לבד בערום בבריכה או הולך לבדך, לבין חלום שבו אתה מהלך עירום בין אנשים לבושים.

בגדים הם אמצעי להסתרה. ובהתאם לסוג של בגדים שאתה לובש, אתה יכול להסתיר את הזהות שלך אתה אפילו יכול להיות מישהו אחר. אבל בלעדיהם, אתה חשוף ללא כל הגנה. יתכן מאוד שחלום העירום שלך עלול לומר לך שאתה מנסה להיות משהו שאתה באמת לא. או שאתה חושש שילעגו עליך וישפילו אותך.

חרדות מהסוג הזה בדרך כלל  קיימים במצבים שבהם אתה מנסה להרשים אחרים. אולי אתה נמצא בסביבת עבודה חדשה או במערכת יחסים חדשה. ייתכן שאתה מביע חששות או חשש בחשיפת הרגשות האמיתיים שלך במצבים כאלה.

עירום הוא גם סמל שנתפס כמשהו לא מוכן. למצוא את עצמך עירום בעבודה או בכיתה, מצביע על כך שאתם לא מוכנים לפרויקט בעבודה או בבית הספר. יתכן שאתה עומד בפני הרצאה או דיון שבו אתה אמור להציג? אולי אתה חושש מהאפשרות שבעצם על העיניים יהיו עליך.

אם אתה חולם שאתה ממש נהנה במערומיך ללא שום מבוכה או בושה, אז חלום זה מסמל את החופש הבלתי המוגבל שלך. אין לך מה להסתיר ואתה גאה במי שאתה. החלום הוא על תחושה חדשה של כנות, פתיחות ואופי חסר דאגות. לחלופין, החלום עלול לומר לך שאתה מבקש תשומת לב אבל פועל בדרך הלא הנכונה לקבל אותו.

פירוש חלומות לפי הקבלה מציג את פתרון חלומות על עירום בדרך קצת שונה לפי הקבלה כאשר אדם חולם על עצמו בעירום יתכן שהאדם מרגיש רגשות אשם ממשהו בחיים או מנסה להתנער מהאשמות כל שהם אולי החולם מסתיר סוד.

פירושי חלומות נוספים שיכולים לעניין אותך

1 Comment

Add a Comment
  1. בס”ד
    חלמתי שאני מכוונת את מכוניתי לכיוון חניה ברחוב שבעבר גרתי, והלכתי ערומה כוויום הוולדי, ואחרי הלך אבי ז”ל וקצת הרגשתי לא נעים שאבי רואה שאני מתאמצת למצוא את הכיוון של החניה ובנוסף חוץ ממכוניתי כוונתי קטנוע בלבלן, אבי אמר לי משהו אך איני זוכרת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *