חלום על תולעים

שמחפשים פירוש עבור חלום על תולעים, יש לדעת שבאופן כללי, התולעים מהוות סמל שלילי בחלום. בכך הן מצטרפות לבע”ח נוספים שבמציאות הם מזיקים, ולכן בחלום הם מהווים סמל חשוב לדברים שפוגעים בנו. במקרה של התולעים, הם לרוב מסמלים חלק מסוים בחיים שלנו שאנו חשים שנהרס או שהוא עתיד להיהרס. התולעים מסמלות כמעין ריקבון – ומכאן הריקבון יתחיל לחלחל גם לתוך חיינו.

חלום על תולעים לבנות

פעמים רבות אנשים חולמים חלומות על תולעים לבנות. האם זהו חלום שונה? כן, אך רק במקצת. לפי העקרונות של פתרון חלומות, אם חלמתם על תולעים לבנות, סימן שהדבר שאתם חוששים ממנו מחכה לכם מעבר לפינה. לא פעם מדובר על אדם שקרוב מאד לחייכם, אך עלול לפגוע בכם, אולי אפילו מדובר על בגידה.

חלום על תולעים בגוף

אם היה לכם חלום על תולעים אשר מקננות בגוף שלכם, סימן שהמקור להרס בחייכם הוא דווקא תחושת הערך העצמי שלכם. כלומר – זהו לא גורם חיצוני אשר מנסה להזיק לכם, אלא מדובר על תחושת ערך עצמי שהיא נמוכה מאד, וגורמת לכם למעין תחושת אפסות, ואז כנבואה שמגשימה את עצמה – אתם נוחלים כישלון.

חלום על תולעים בבית

במקרה שבו יש חלום על תולעים שצצות בבית, אזי המקור לצרה שלכם הוא ככל הנראה חיצוני. לעתים קרובות, התולעים בבית מייצגות אדם שמלכתחילה אנו לא ממש סומכים עליו, והוא נראה לנו אדם מסוכן שיש להתרחק ממנו. שימו לב שבאופן פרטני, אם התולעים מופעיות בחדר השינה שלנו – סימן שאנו חשים בסכנה ממשית.

חלום על תולעים באוכל

לסיום – במידה ויש לכם חלום על תולעים שצצות במזון שלכם, ככל הנראה הדבר מייצג את החשש שלכם מהרעלה או מפגיעה משמעותית בבריאות שלכם. יש אנשים רבים שלקראת בדיקות רפואיות – מתחילים לחלום על התולעים שצצות במזון שלהם. באופן עקרוני, על פי העקרונות של פירוש חלומות, הדבר לא בהכרח בא לייצג סכנה בריאותית ממשית – אלא תחושה רעה שאנו חשים בנוגע לבריאות שלנו.

עם זאת יש לזכור כי חלומות הן עניין אישי ופרסונלי, והמידע שמופיע כאן הוא כללי, אך אפשר לפנות למפרש חלומות מקצועי שיסייע.

פירושי חלומות נוספים שיכולים לעניין אותך

2 Comments

Add a Comment
  1. שלום, אשמח לדעת מה משמעות חלום בו התולעים מטיילות על גופו של אדם אחר. מלא תולעים, גם לבנות. בן זוגי חלם חלום נורא בו אני מלאה בתולעים שמטיילות עלי ואני צועקת וצועקת שיוריד אותם ממני והוא מוריד ומוריד עוד ועוד…

    1. חלמתי חלום דומה כל הבית היה תולעים וכל בני הבית היו בבית והם אכלו רק אותי ואת הכלבה של אמא שלי אני לא מבין מזה אומר וזה כל היום מתסבך אותי יכול להיות שזה קשור למשפט שיש לי בקרוב שמלחיץ אותי ממש ואני שוקל להתאבד כי לא עשיתי שום דבר כדי שישפטו אותי ולא קולטים שלא עשיתי שום דבר או לא יודע אני ממש חייב עיצה תודה מראש

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *