חלום על תוכי

חלומות על ציפורים בעיקר תוכים מסמלים חופש, תקווה ואף את המטרות שאתה מציב לעצמך. חלום על תוכי נחשב ברוב האמונות חלום טוב המשלב הרמוניה, חופש רוחני, איזון ואהבה. למרות זאת חלומות על תוכי או תוכים יכולים לסמל עבור החולם אכזבות, דאגות, וריכולים עליך מהסובבים אותך ולכן חלום על תוכי נחשב גם כחלום אזהרה.

נעבור יחד על מספר סמלים ידועים והפירוש שלהם על פי האמונות השונות, כאשר הדגש כמובן יהיה על תוכים. חשוב לזכור כי הדמיון והתת מודע שלנו לפעמים מציף חוויות מחיי היום יום, לכן אם הסתובבת בקרבת ציפורים או תוכים תקופה קצרה לפני חלימת החלום אז רוב הסמלים שיופיו כאן לא רלוונטיים עבורך, אלה הם תמונות עיבוד שמבצע המוח בזמן השינה.

משמעות הסמל תוכי עף בחלום

כבר אמרנו שסמל התוכי בחלום מיצג מטרה ושאיפות, זה במידה והתוכי שנראה בחלום שלכם הינו רגוע ונינוח. גם תוכי שעף ובכלל ציפורים במעוף מסמלות שמחה, הרמוניה ואהבה. סמלים אלה מיצגים בעיקר תחזית מצוינת בחיים הכוללים חופש, ירידה ניכרת בעומס המכביד וכדומה.

משמעות הסמל תוכי נלחם

תוכי נלחם בחלום עם תוכי אחר מסמל סכסוך קרוב עם חבר קרוב, יתכן אפילו שאתה חווה סכסוך עם עצמך והרוחניות שלך.

חלום על תוכי מת

תוכי מת בחלום או אפילו תוכי גוסס מסמל אכזבות קשות, חוסר מנוחה מטרדות היום יום. יתכן ואתה לא נוהג בדרך המועדפת עליך ואנשים מפריעים לך בחיים. באמונות מסוימות תוכי מת מסמל אובדן של חבר קרוב.

חלום על ביצים של תוכי

חלום על ביצים ברוב ההקשרים מסמל הצלחה, עושר, סגסוג, ועצמאות. ובהרחבה, קן של תוכים המופיע בחלום מסמל מקלט ובטחון, קן של תוכי מצטייר כמקום מוגן. קן של תוכים מסמל גם התחלות חדשות, הזדמנויות קרובות, ומזל.

חלום על תוכי לבן

חלום על תוכי לבן מסמל שמחה, הצלחה, מזל ורוגע.

חלום על תוכי מדבר

סמל התוכי המדבר נפוץ מאוד בקרב חולמים רבים. מדובר גם אם בחלום אתה מלמד תוכי לדבר. הסברה היא שהחלום על תוכי מדבר מזהיר אותך על כך שאתה קל דעת ולא ממלא את ההתחייבויות שלך. אם אתה מלמד תוכי לדבר מסמן שלא יהיו לך צרות בעניינים אישיים.

פירוש חלום על תוכי לפי הקבלה

לפי הקבלה תוכי נחשב לציפור חלשה וחסרת אונים. לכן החולם על תוכי יכול להיקלע למצב בו אין באפשרותו לשנות מאומה. פירוש נוסף מתאר את התוכי כציפור דברנית ופטפטנית חסרת מעצורים המסמלת רכילות. הדברנות שלך יכולה לפגוע בך, נצור את לשונך הישמר ואל תשתף אף אחד בבעיות שלך.

פירושי חלומות נוספים שיכולים לעניין אותך

1 Comment

Add a Comment
  1. אני חלמתי על תוכי אחד ותוכי האחד הזה נוצר עוד שניים נוספים איתו..

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *