חלום על שריפה

מה קורה כאשר יש לנו חלום על שריפה? האם זה אומר שיש סכנה גדולה לפנינו? או שאולי יכולה להיות דווקא משמעות חיובית למצב שכזה? באופן כללי, חלומות על שריפה מסמלים לפי מילון חלומות, מצב שבו אתם צריכים לקבל החלטה מסוימת. לא פעם אתם מוצאים את עצמכם ממש בצומת דרכים בחייכם ומבינים שעליכם לקבל החלטה אחת ומשמעותית. השריפה היא שמסמלת את ההתלבטות ובעקבות זאת – את מה שאתם תבחרו לעשות, ואולי זה אף יירמז בדרך שבה אתם תטפלו בשריפה בחלום, בהנחה שתעשו זאת.

 חלום על שריפה בבית

כאשר יש לכם חלום על שריפה שנמצאת בבית שלכם, הדבר בא לסמל התלבטות מיוחדת, אשר נוגעת לכם באופן מאד אישי. לא פעם, הדבר מסמל על דילמה שיש לכם בחיי הזוגיות או בחיי המשפחה שלכם – אולי זו החלטה לפתוח קשר חדש או להיפרד מבני זוג. כך או כך, אלו לרוב החלטות שנחשבות אינטימיות ואישיות מאד – ולכן הדבר גם נעשה בבית.

חלום על שריפה גדולה

חלום על שריפה גדולה, מסמל לעתים קרובות את המצוקה שאתם חשים בעקבות הצורך שלכם לקבל החלטות. בניגוד לשריפה קטנה שעליה קל יחסית להשתלט, השריפה הגדולה יכולה לסמל את הרצון שלכם לברוח מהאחריות על קבלת ההחלטה, או מהתחושה שמדובר על רמת החלטות שלא קשורה אליכם.

חלום על שריפה לפי הקבלה

לפי הקבלה, חלום על שריפה משסמל משהו שהוא מעבר לסתם קבלת החלטות. על פי פירוש חלומות זה, הכוונה היא יותר למעין שדים פנימיים שמייצגים את המחלוקת שאנו חשים בלבנו בעת קבלת ההחלטה. כלומר – השריפה מייצגת את המחלוקת שיש בנפש שלנו בין קולות שאומרים לנו לנהוג באופן מנוגד.

חלום על שריפה בבנין

כאשר יש חלום על שריפה בבנין, הדבר בא לסמל ברוב המקרים את העובדה שאנו צופים במישהו אחר מקבל החלטה, רוצים אולי לעזור או לייעץ לו ולא יודעים כיצד.

חלום על שריפה ביער

חלומות על שריפה ביער קשורים לא פעם בטראומה נפשית קשה ומודחקת, אשר צפה עם הנשים ואולי יש צורך להתחיל לחשוב איך להתמודד איתה.

עם זאת יש לזכור כי חלומות הן עניין אישי ופרסונלי, והמידע שמופיע כאן הוא כללי, אך אפשר לפנות למפרש חלומות מקצועי שיסייע.

פירושי חלומות נוספים שיכולים לעניין אותך

3 Comments

Add a Comment
 1. חלמתי שאני ושתי חברות שלי שופרות בית ויש שם מישהו וידענו ועשינו בכוונה לבית צמוד לבית שלי והכל עלה באש והוא לחקור אותנו והרגשתי שזה ממש אמיתי ומפחיד התעוררתי בפחד ממש ואני בלחץ מהחלום למה בכלל שאלתי בית עם בנאדם בפנים אני לא מבינה אשמח לעזרה..

  1. סתם רציתי להגיב שגם לי קוראים אניטה … ושזה צירוף מקרים כי זה ממש דומה לחלום שלי בקיצור אני פניתי למפרשת חלומות .

 2. הילה יוסיפוב

  אשמח לפירוש חלום בבקשה.
  חלמתי שיש איפה גדולה,איומה,בכל השכונה.
  הייתי בבית עם הבת שלי ,אבא שלה,אמא שלו,חתול וכלב.
  העשן והאש עוד לא הגיעו לבית שלנו אבל כשניגשתי לחלון,ראיתי כבאים נלחמים באש,וחוטי חשמל התחילו להתלקח אצלנו.
  התכוננו למוות וקיבלנו את העובדה שלא נשרוד.
  היינו רגועים בצורה מפתיעה שלא אופיינית לאף אחד מאיתנו במציאות.
  ישבנו כולנו על הספה,הקראנו ספר לילדה והתחבקנו.
  קראתי לכלב והחתול.
  החתול יצא מאחורי המקרר עם ראש מגולח ושרוף.
  אחרי כמה דקות ארוכות,פתאום הכל נרגע ולא הייתה שריפה בכלל.
  אשמח לקבל פירוש בבקשה.
  תודה מראש.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *