חלום על שמלת כלה

במקרים רבים יחסית, אנשים חולמים חלום על שמלת כלה. כמובן שיש לשים לב שאם אתם בעצמכם עומדים להתחתן בקרוב – כמובן שטבעי שתופיע שמלת כלה בחלומות שלכם לעתים קרובות. אולם מה המשמעות של פענוח לחלום שבו מופיעה לכם שמלת כלה, אך לא צפויה לכם שום חתונה באופק? במקרים הללו, יש לזכור ששמלת הכלה היא סמל בעולם החלומות לדבר מה יציב וקבוע. על פי מילון חלומות, שמלת הכלה באה לייצג דבר מה שלא נעלם מחייכם לעולם. האם זה מה זה הוא חיובי או שלילי? תלוי כמובן באופי החלום.

חלום על שמלת כלה לבנה

כאשר יש לכם חלום על שמלת כלה שהיא לבנה וצחורה לחלוטין, זהו סימן חיובי מאד! השמלה הצחורה מסמלת לרוב הצלחה רבה בחיי הזוגיות שלכם. הדבר מסמל שצפויה לכם זוגיות טובה ויציבה, ללא חיכוכים וללא בעיות. יש כמובן לשים לב האם במהלך החלום השמלה מתלכלכת לפתע – שכן הדבר עלול לסמל קשיים שאתם תחוו אך במקביל – הבסיס לכך הוא מוצלח.

חלום על שמלת כלה שחורה

שמלת הכלה השחורה איננה מסמלת דבר מה רע ואין להירתע מהצבע שלה. אם היה לכם חלום על שמלת כלה בצבע שחור, יש להניח שכעת אתם מתמודדים בחייכם עם בעיות רציניות ולא פשוטות. עם זאת, דווקא החלום מעיד על כוח ההתגברות שלכם. אתם צפויים להתגבר בכוחות עצמכם על כל בעיה אשר תצוץ ותופיע בחייכם.

חלום על שמלת כלה לפי הקבלה

גם הקבלה רואה באופן חיובי מאד את ההופעה של שמלות כלה בחלום. לפי פירוש חלומות קבלי, המצב שלכם הוא טוב גם בהווה – אך גם בעתיד. כאמור השמלה היא סמל ליציבות – כבר עכשיו טוב לכם ואתם במקום טוב בחייכם – ומדובר על כיוון שרק ילך וישתפר!

חלום על שמלת כלה מלוכלכת

אתם חולמים על שמלת כלה שכבר בהתחלה היא מלוכלכת? ככל הנראה, מדובר על סמל לכך שאתם מתמודדים עם קושי גדול מאד בחייכם, שאף מעיב ומטיל צל על החיים. עם זאת, העובדה שזוהי שמלת כלה ולא בגד רגיל, מעידה על כך שבעתיד המצב ישתפר באופן ניכר.

עם זאת יש לזכור כי חלומות הן עניין אישי ופרסונלי, והמידע שמופיע כאן הוא כללי, אך אפשר לפנות למפרש חלומות מקצועי שיסייע.

פירושי חלומות נוספים שיכולים לעניין אותך

7 Comments

Add a Comment
 1. שלום.
  אני רוצה לדעת מה החלום מסמל.
  חלמתי שהייתי בשמלת כלה, והייתי בחתונה.
  ואין לי בן זוג .
  ופשוט הלכתי לחדר ולא רציתי להתחתן עם הבן אדם ,וזה היה מישהו שלו היה לטעמי.

 2. הי חברה חלמה שאנחנו הולכות לרב והרב מבשר לי שאני בהריון
  לאחר מכן היא רואה אותי בשמלת כלה מזה אומר החלום?!

 3. היי אשמח לקבל פרוש חלמתי שהבת שלי לובשת שמלת כלה ובחלום שאלתי אותה למה את עם שמלת כלה? היא ענתה לי אני רוצה להישאר איתה עוד קצת(היא לא נשואה) תודה

 4. היי אני רוצה לדעת מה המשמעות של שמלת כלה כחולה אין לי בן זוג כבר למעלה משנתיים וכששאלתי חברה טובה שמתחתנת בעוד שבוע ואת דודה שלי בחלום הן ענו לי שאשאל את החתן וכשחיפשתי אותו לא מצאתי אותו אבל כן ראיתי אותו לפני

 5. חלמתי שאני עם שמלת כלה לבנה ונועלת נעליים וגרביים שחורות שאני מכירה.בחלום,אני מחפשת מקום שמוכר נעליים לאו דווקא חנות (אפילו בית של מישהי)לקנות נעליים לבנות הולמות ולכל מקום שאני מגיעה,( הגעתי ל-2 נשים שמוכרות)והמוכרת לא נמצאת ומנסים לחפש אותה, או עסוקה בדבר אחר ולא מתייחסת אלי, למרות שאני משדרת לחץ, שהחתונה קרבה בעוד שעה ואין לי נעליים לבנות. ככה נגמר החלום, בלי חתונה,בלי בן זוג ובלי נעליים לבנות.

  1. היי ,חלמתי שהאחיינית שלי היתה בבית שלי עם שמלת כלה יצאה מהבית שלי לאירוע שלה יחד עם בעלה .
   עלי לציין שהכלה כבר נשואה ומצפה לתינוק בע”ה .
   האם יש השפעה על כך בגלל שאני מצפה שהבת שלי תהייה הצעה בקרוב 🙏

 6. חלמתי חלום שהיתי עם שמלת כלה ונעלים גבוהות לבנות. ושיער שחור עם תוספות בצבע כחול ותסרוקת גבוה כמובן קוקו. ואני רווקה . מה לדעתכם מסמל של החלום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *