חלום על רעידת אדמה

רעידת אדמה מתרחשת בקרבת החיבורים שבין הלוחות היבשתיים וקשורה לתופעת תזוזת היבשות. בעת רעידת אדמה משתחרר לחץ בין הלוחות הטקטוניים, ופני הקרקע רועדים. רידות האדמה גורמות נזק כבד לרכוש ובנפש.

חלומות על רעידת אדמה בדרך כלל מתריעים על יציבות היסודות שלך. חלום על רעידת אדמה מדגיש סוג של חוסר ביטחון שיש לך, המלווה בפחדים וחוסר אונים. לאחר חלום רעידת אדמה אתה צריך לשאול את עצמך האם אני מרגיש אשם במאורע כל שהוא בחיים?

אם תמצא את הסיבה לחלום אתה תוכל בקלות להתגבר על האתגרים. פירוש חלומות לפי הקבלה רעידת אדמה מסמלת את הכעס ואת כוחו של אלוהים.

רעידות אדמה שייכת לחוויות הישנות של האנושות. חלום על רעידת אדמה ולעתים קרובות יכול לחשוף פחדים, חוסר יציבות, או דאגה. החלום בא למשןך את תשומת לבך לחוסר הביטחון הפנימי שבו אתה חייב לטפל, לפני שהוא יכריע אותך.

במידה ובחלום על רעידת האדמה ראיתה אנשים מתים או פצועים, זהו סימן לעימותים קשים ונפשיים הכוללים רגשות אשמה. בעיקר רעידת האדמה מופיעה בחלום כאזהרה לפני ההשפעה ההרסנית.

לאחר חלום על רעידת אדמת אתה חייב צריך לסמוך על היכולת שלך להפוך כל פינה ולבדוק מחדש את התנהלות החיים היום יומיים שלך, נסה גם התחלה חדשה.

חלומות של רעידות אדמה יכולים גם לחזות שינוי חיובי. לדוגמה מראה של אנשים אהובים בחלום מצביע על כך שאולי אלה חווים משבר כל שהוא וזקוקים לעזרתך.

פירושי חלומות נוספים שיכולים לעניין אותך

1 Comment

Add a Comment
  1. ב״סד
    יש לי איי וועדות בקשר לפירוש החלום , אך אכן הוא מפורט
    גורם למספר שאלות וכולי תקוה שאמצא את אותן אירועים
    לא חיוביים שבצעתי.
    תודה מראש

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *