חלום על רב

יש לא מעט אנשים, אשר מציינים כי לאחרונה, פוקד אותם חלום על רב, והם כמובן מבקשים לדעת מה המשמעות של חלום זה, לפי העקרונות של פירוש חלומות. לפי מילון חלומות, אם בורכתם בחלום על רב, אתם בהחלט יכולים להיות רגועים, אף כי כדאי בכל זאת לשים לב לכמה נקודות. הרב מייצג עבורנו מעין דמות רוחנית נעלה מאד – כזו שאפילו החטאים הגדולים ביותר לא ידבקו בה. לכן, הרב מסמל תמיד דמות נעלה מאד שאנו שואפים להידמות לה ואולי אף אידאל – אך יש לשים לב שלעתים הדבר בא כמובן בניגוד למצב הכללי שלנו בחיים, שאנו שואפים להתגבר עליו.

חלום על רב גדול

אם היה לכם חלום על רב שנחשב גדול מכובד ומוכר, ככל הנראה אתם מרגישים שאתם נמצאים בתוך צרה גדולה ואתם מבקשים להיחלץ ממנה. אתם מרגישים שרק פניה לרב גדול במיוחד תוכל לסייע, ובעצם מבקשים ישועה ועזרה.

חלום על רב שנפטר

איזה פענוח לחלום יש במידה וחלמתם על רב שנפטר ולפתע שב לחיים בחלומכם? ככל הנראה אתם מבקשים לקבל הנחיות מגורמים רחוקים מאד. אנשים רבים שחשים שהם מתקשים לקבל עצות מהמשפחה שלהם או מהחברים – חולמים בלילה על רב שנפטר ופונים אליו בבקשות ובסיוע.

חלום על רב מקובל

אחד החלומות המיוחדים ביותר הוא חלום על רב שנחשב גם למקובל ובקיא בתורת הסוד. בחלק מהמקרים הדבר אף יכול להצביע על מסרים שמקבלים מהעולם הבא. עם זאת לעתים הופעתו של הרב המקובל מסמנת את הרצון שלכם לפעול בהתאם לערכים הנעלים והקדושים ביותר. לא פעם אנשים אשר מעוניינים בשינוי גורף בחיים שלהם, חולמים על רב מקובל אשר מסייע ומדריך אותם.

חלום על רב מברך

אם יש לכם חלום על רב אשר מברך אתכם, זוהי בהחלט סגולה למזל טוב! ברוב המקרים, הברכה של הרב קשורה לכך שאתם תאריכו ימים, ותוכלו להתגבר על קשיים בעיקר בתחום הבריאותי, אם כי לעתים הדבר גם קשור בתחום הפיננסי. כדאי להקשיב היטב לדברי הרב בחלום, ואפשר שחלום זה אף יחזור על עצמו.

עם זאת יש לזכור כי חלומות הן עניין אישי ופרסונלי, והמידע שמופיע כאן הוא כללי, אך אפשר לפנות למפרש חלומות מקצועי שיסייע.

פירושי חלומות נוספים שיכולים לעניין אותך

7 Comments

Add a Comment
 1. חלמתי שרבנים גדולים ממש אמרו לי שהצדיקים כאילו מישהו מלמעלה סיפר להם שהנפש שלי עזבה אותי , הכוונה שהנפש עזבה את הגוף שלי בגיל 14 ועכשיו אני בת 15 מה זה אומר?

 2. תשמע חלמתי חלום מה זה מוזר 2 חלומות

  1. אני הרגיש לי שהחלום הוא בין החלום למציאות
  אני מרגיש שנהיה לי ממש ממש ממש אבל ממש חם ואני סוג של רוצה לקום לקום מהחלום מהמיטה כזה אוקיי ובאישזהו שלב אני מנסה לקום והגוף שלי לא זז ולא העיניים זה הרגיש לי במציאות ואז כאילו החלום זזתי בו הידיים שלי לא זזו רק הרגליים ואז הצלחתי לקום משהו מאוד מעניין באמת

  2. הוא ממשיך את החלום הזה אני ואת יושבים באיזה ספספל בעיר בחושך אחרי שהכל כמעט סגור שעה מאוחרת יחסית באים שתי אופנועים עוצרים כמה מטרים אחד מהשני בתוך הסמטא של הספסל
  אופנוע אחד עוצר מולנו את יושבת בספסל בצד הימני שלו ולי מרגיש שהוא שולף אקדח או משהו כדי לירות ישר זזתי כזה והוא עצר ואז הם התחילו לדבר ביניהם כזה ואמרתי לך בואי בורחים ברחנו ואז אני קולט את עצמי עם שתי תיקים באוטובוס שלך את לא שם אני מנסה להביא את התיקים לא מצליח איזה אישה חוסמת אותי ואז ישר התעוררתי

 3. חלמתי שיש רב שצריך להגיע לברך תינוקת מסויימת שאני מכירה ואז אבא שלי שאל אותי מה להגיד לרב לברך אותה? אמרתי ״שתהיה בריאה וחזקה ושיהיה לה טוב אמן״ אז אבא שלי נבהל ושאל למה בריאות מה יש לה? אמרתי לו כלום כולם רוצים בריאות.

 4. בוקר אור
  חלמתי על הרב דוד אבוצירה מנהריה. שעשה הבדלה במוצאי שבת היה איתי עוד רב אחד

 5. חלמתי על רבי חיים פינטו מאשדוד סיפרתי לו כל מה שיושב לי על הלב ואת הבעות שלי הוא לא אמר לי כלום רק הקשיב מה זה אומר שאין דרך לפתור את הצרות שלי?

 6. חיים פרוכטר

  האם יש צורך להדליק נר שחולמים על רב או נפטר אחר?

 7. חלמתי שהראשון לציון נפצע קשה בתאונת דרכים ונפטר.
  לא עלינו, מאחלת לו אריכות ימים.
  מה זה אומר עלי?!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *