חלום על ציפורניים

על פי מילון חלומות, המשמעות של חלום על ציפורניים היא בעלת משמעות רבה. הציפורניים הם חלק מהגוף, ותמיד כשחולמים על איבר בגוף הדבר משמעותי. עם זאת יש לזכור שמצב הציפורניים משתנה במציאות – וכך גם מצבנו האישי שמיוצג בחלום דרך הציפורניים. באופן כללי, חלום על ציפורניים מסמל את היכולת שלנו להאמין בעצמנו ולהיות בעלי בטחון עצמי. ברגע שיש ציפורניים שהן במצב תקין – המשמעות היא שאנו בטוחים בהחלטות שלנו ויודעים שאנחנו מקבלים את ההחלטות הנכונות – ומכאן החלום בא לעודד אותנו.

חלום על ציפורניים נשברות

במצב שבו יש חלום על ציפורניים אשר נשברות, כמובן שיש סכנה מסוימת .אולי אנחנו מאבדים את הביטחון העצמי שלנו וכבר לא יודעים האם המסלול שבו בחרנו הוא כדאי. כמו כן, הציפורן הנשברת מסמלת צרה שעלולה לבוא עלינו וקושי בפרנסה.

חלום על ציפורניים מלוכלכות

ציפורניים מלוכלכות קשורות לנו בתודעה למחלות, ואכן במקרה של חלום על ציפורניים שהן מלוכלכות, המשמעות היא שאנו מזהים סכנה ואיום מסוים בתחום הבריאותי. לעתים זהו לא חשש לבריאות שלנו אלא של אנשים אשר יקרים אלינו ויש לשים לב אילו דמויות הופיעו בחלום.

חלום על ציפורניים ארוכות

זהו חלום חיובי במיוחד! אם הציפורניים ארוכות יחסית בחלום, סימן שנקצור עוד יותר שפע ובהצלחה מהרגיל, והדבר נעשה בדגש על הצלחה בתחום הזוגיות וכן הצלחה בעבודה.

חלום על ציפורניים ברגליים

חלום מעניין מאד הוא חלום על ציפורניים אשר מתמקד דווקא בציפורניים שיש בבהונות הרגליים לרוב החלומות הם על הידיים – אז מה המשמעות של הרגל? לרוב הדבר דורש מאתנו לתת תשומת לב לדבר מה בחיים שאולי שכחנו וכדאי לנו להסתכל עליו ולשים לב להשלכות שלו. אפשר שההשלכות אף יהיו חיוביות מאד – אם רק נדע לתת את תשומת הלב המתאימה לנושא.

חלום על ציפורניים נופלות

אם הציפורניים שלכם מתחילות ליפול בחלום, סימן שיש סכנה לאובדן מהיר מאד בחיים. אולי כעת מצבכם טוב אך עליכם להיזהר ולא להיות שאננים יותר מידי – סכנות יכולות להגיע מכל יכוון, בעיקר בתחומי הזוגיות והבריאות ויש לשמור על ערנות.

עם זאת יש לזכור כי חלומות הן עניין אישי ופרסונלי, והמידע שמופיע כאן הוא כללי, אך אפשר לפנות למפרש חלומות מקצועי שיסייע.

פירושי חלומות נוספים שיכולים לעניין אותך

7 Comments

Add a Comment
 1. חלמתי שנשברו לי הציפורניים וכולן נהיו בצורה עגולה ומסודרת

 2. הציפורניים שלי היו ארוכות וחזקות , חלמתי חלום שהם נופלות לי ואחרי כמה שעות אותן ציפורניים שנפלו לי בחלום נפלו לי במציאות 😳

 3. חלמתי שנשרו לי כל הציפורנים בידים ובמקומם הופיעו כתמים שחורים ומיד אח״כ צמחו ציפורנים חדשות חלקות לבנות ונאות.
  האם מישהו יכול להסביר מה פירוש החלום?

 4. חלמתי שגזרתי לאבי שנפטר את הציפורניים של הידיים. מה המשמעות?
  החלום נחלם בבוקר של שבת.

 5. חלמתי שאני משייפת צורה לציפורניים שלי הן היו מלאכותיות וארוכות

 6. נליה טורצין

  חברה הכניסה לי ציפורן ידיים לעין בכוונה מספר פעמים וזה כאב

 7. חלמתי שקצצתי לאבא שלי את הציפורן באגודל עם הפה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *