חלום על עקרב

במידה והיה לכם בלילה חלום על עקרב, מה בעצם המשמעות שלו? ומה מילון חלומות אומר על העקרבים שמופיעים בחלומות? כדאי לדעת שאחת מהחיות הנפוצות ביותר שמופיעה לאנשים בחלום – היא העקרב, ואין זה מפתיע כלל וכלל. באופן כללי עקרבים הם חיה שאנו יודעים שצריך להיזהר ממנה ואנו יודעים שהיא מכאיבה – ואין זה מפתיע לגלות שבחלום המשמעות שלה שלילית ומסוכנת. לרוב יש לנו חשש ממשי מההשפעות של סכנה מסוימת, ואנו מאד חוששים בנוגע לגורל שלנו.

חלום על עקרב שחור

כאשר יש לאנשים חלום על עקרב בצבע שחור, הרי שלפי העיקרון של פתרון חלומות, המשמעות היא בעיקרה של סכנה שמחכה לנו בתחום הבריאותי. אלו לרוב גם החלומות הנפוצים ביותר על עקרבים באופן כללי. לרוב אנשים שמתחילים לחוש שהם חולים ואולי אפילו אנשים חולים – יחלמו על עקרב שחור, שמייצג את החשש שלהם מהחרפת המחלה.

חלום על עקרב צהוב

במידה ויש לכם בלילה חלום על עקרב בצבע צהוב, הדבר לרוב בא לסמל סכנות כלליות. לרוב אלו לא סכנות שממש אורבות מעבר לפינה ושהן ממשיות – אלא יותר מעין חרדות שיש לנו מנפי סכנות ומפני מצבים שעלולים לאתגר אותנו בעתיד הרחוק. לרוב אנשים שחווים שינויים גדולים בחייהם – יחלמו על העקרב הצהוב.

חלום על עקרב גדול

כמו בכל חלום על דברים גדולים יחסית, גם חלום על עקרב גדול מייצג את העובדה שהסכנה שאנו חשים בה היא לרוב גדולה ומוחשית מאד. לעניין זה חשוב מאד לשים לב כיצד מגיבים לעקרב הגדול בחלום, שכן אם מצליחים להתגבר עליו, הדבר מסמל התמודדות טובה יותר עם הסכנה גם במציאות ויכולת אפילו לספוג כישלון בצורה טובה. לעומת זאת, התחמקות לא מוצלחת, עלול לסמן סכנה של ממש.

חלום על עקרב לפי הקבלה

לפי הקבלה, אם חלמתם על עקרב המשמעות מעט שונה מהפרשנות הרגילה. לרוב הדבר בא לסמל החלטה שעלינו לקבל, אך זוהי החלטה קשה מאד. לא פעם זוהי החלטה בין שתי בחירות שנחשבות בינוניות ואפילו גרועות, או החלטות שבהן החלטה אחת באה לחלוטין על חשבון השניה, ולכן ההחלטה נחשבת קשה למדי.

עם זאת יש לזכור כי חלומות הן עניין אישי ופרסונלי, והמידע שמופיע כאן הוא כללי, אך אפשר לפנות למפרש חלומות מקצועי שיסייע.

פירושי חלומות נוספים שיכולים לעניין אותך

3 Comments

Add a Comment
  1. שלום חלמתי שהיה לי מלא עקרבים בחדר טילי והם גם עקצו אותי וץ

  2. חלמתי לפנות בוקר שראיתי עקרב צהוב על קיר

  3. חלמתי על הקרב חום על מישענת הסלון שחור אבל זרק אותה הגרוש שלי
    בכליל הסלון בבית שלי טורקיז בהיר במציאות ולא שחור מה זה אומר
    והז החתן שלי אמר לי שהוא מתגרש מהילדה שלי יותר בתוח עם התגרשו
    ולמחרת הילדה אומרת לי שבארשון עם יתחתנו שוב מה זה אומר ויתוררתי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *