חלום על עכביש

חלום על עכביש, העכביש מסמל את האם הגדולה ולפי המסורת האירופאית עכביש הוא סמל האישה. ככל הנראה בדומה לקורים אותם טווה העכבביש המדמים את הערמומיות הנשית. אחת מהמשמעויות של חלום על עכביש היא שאישה שולטת או תשלוט בחייו של החולם גם שמבדובר בחולמת.

למה קשור חלום על עכביש

חלום העכביש קשור למלכודת. החלום הזה קשור לעתים קרובות עם מטאפורה של מלכוד. לפי פתרון חלומות בצד החיובי היצירתיות היא הנשק שלך כדי להמשיך הלאה. אתה מתחיל להרגיש לכוד בעבודה שלך או במערכת היחסים. הפרשנות השנייה היא שאתה מתרחק ממצב שהיה קשה בעבר.

אם הרגת עכביש בחלום זה אומר שאתה עשוי להיתקל בכמה ימים קשים. עכשיו זה זמן להבין טוב יותר את הכוונות שלך בחיי העבודה שלך. אם אתם חולם על עכביש שברח ממך אז אתה חייב להיות חיובי במצבים קשים בעבודה שלך. אם אתה רואה עכביש בונה את הרשת שלו בחלום שלך, אז זה מראה שאתה הולך לעצב בית שיאפשר לך להיות מרוצה ומאושר.

חלומות על עכביש בדרך כלל מתייחסים למצב מסוים שבו אתה מרגיש לכוד או תקוע. אולי אתה לא אוהב את העבודה שלך ורוצה לעבור למשהו יותר מעניין. אולי אתה מרגיש תקוע במערכת יחסים. אתה חייב לבדוק את עצמך איפה אתה מרגיש דומה באותו מובן בחיים אמיתיים. לדוגמא מקום שבו אתה מרגיש תקוע או לא יכול לזוז.

אם אתה מורעל על ידי העכביש אז זה הזמן לחתוך את ההפסדים שלך על פרויקט ולנוע קדימה בחיפזון.

אם בחלום שלך העכביש הוא חיית מחמד זה מצביע על כך שאירועים מהעבר עשויים לפתוח דלתות. אירוע זה בתוך החיים שלך, יכול להיות עבודה חדשה מה שאומר אפשרויות חדשות בחיים שלך. יש אפשרות שאתה הולך לקחת פרויקט חדש שישתלט על הזמן הפנוי שלך ואתה עושה זאת בשמחה.

פירוש חלומות לפי הקבלה מפרש חלום על עכביש כיד המכוונת את החולם לבחון את מעשיו ולבדוק שאכן המאמצים שהוא משקיע בתחום מסוים יניבו פרי.

העכבישים באים בצורות רבות, צבעים וגדלים, חשוב להבין את צבעו של העכביש ומינו בחלום שלך.

פירושי חלומות נוספים שיכולים לעניין אותך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *