חלום על עורב

יש חלומות שנחשבים לעתים מורכבים יחסית, והמקרה של חלום על עורב מוכיח זאת יותר מכל. באופן כללי, העורב הוא סמל שלילי יחסית לפי מילון חלומות. לרוב, העורב יכול לסמל מגוון של סיטואציות שליליות בחיינו. עם זאת, המגוון הוא אפשרי. יש חלומות שבהם העורב יכול לסמל למשל, מצב שאיננו נעים לנו במיוחד או כזה שגורם לנו אי נעימות וחוסר רווחה. עם זאת בחלק מהמקרים חלום על עורב משקף ממש מצב של סכנה שאורבת לחיינו. בזכות הפירוט, תדעו מה המשמעות של חלומכם.

חלום על עורב שחור

במקרים רבים חלום על עורב שחור מסמל את האינטואיציה החזקה שיש לכם, מפני בעיה מסוימת שמתעוררת בחלומכם. במקרים רבים, העורב השחורה או הסמל להחלטה לא טובה שקיבלתם בחייכם. עם זאת, החלום מסמל שעדיין לא מאוחר להפוך את ההחלטה. אתם עדיין יכולים לקבל את ההחלטה הנכונה ולשנות את חייכם כך שאתם תפנו לאפיק חיובי יותר. בחלק מהמקרים, זהו חלום שאף מתריע מפני סכנה של ממש.

חלום על עורב מת

את הופיע לכם עורב מת בחלום, זהו דווקא סימן חיובי למדי! חלום על עורב שמת, מסמל צרה גדולה שאמנם נקלעתם אליה – אך אתם תצליחו להתגבר אליה. מעניין לציין שאם הרגתם את העורב בעצמכם – זהו סימן לכך שאתם עומדים לפתור את הקושי בחייכם ממש בקרוב.

חלום על עורב שתוקף

כאשר יש לכם חלום על עורב אשר תוקף אתכם, הרי שלפי מילון חלומות זהו סימן לסכנה קרובה מאד ואף מוחשית מאד. לא פעם מדובר על סכנה הקשורה בתחום הבריאותי, או על אדם קרוב מאד לחייכם שעלול לנסות ולפגוע בכם, ויש כמובן להיזהר ולהתכונן היטב.

חלום על עורב לפי הקבלה

הקבלה רואה במקרה של חלום על עורב סכנה גדולה מאד! העורב הוא סמל שלילי מאד ביהדות וכמובן שגם בתורת הסוד היהודית. מדובר גם כאן על סכנה גדולה אשר מרחפת מעל ראשנו. הקבלה גורסת שיש לשים לב למידות העורב ולרעש שהוא מפיק – ככל שהוא גדול ומפחיד יותר, כך גם הסכנה שאורבת לנו היא משמעותית יותר.

עם זאת יש לזכור כי חלומות הן עניין אישי ופרסונלי, והמידע שמופיע כאן הוא כללי, אך אפשר לפנות למפרש חלומות מקצועי שיסייע.

פירושי חלומות נוספים שיכולים לעניין אותך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *