חלום על עורב

יש חלומות שנחשבים לעתים מורכבים יחסית, והמקרה של חלום על עורב מוכיח זאת יותר מכל. באופן כללי, העורב הוא סמל שלילי יחסית לפי מילון חלומות. לרוב, העורב יכול לסמל מגוון של סיטואציות שליליות בחיינו. עם זאת, המגוון הוא אפשרי. יש חלומות שבהם העורב יכול לסמל למשל, מצב שאיננו נעים לנו במיוחד או כזה שגורם לנו אי נעימות וחוסר רווחה. עם זאת בחלק מהמקרים חלום על עורב משקף ממש מצב של סכנה שאורבת לחיינו. בזכות הפירוט, תדעו מה המשמעות של חלומכם.

חלום על עורב שחור

במקרים רבים חלום על עורב שחור מסמל את האינטואיציה החזקה שיש לכם, מפני בעיה מסוימת שמתעוררת בחלומכם. במקרים רבים, העורב השחורה או הסמל להחלטה לא טובה שקיבלתם בחייכם. עם זאת, החלום מסמל שעדיין לא מאוחר להפוך את ההחלטה. אתם עדיין יכולים לקבל את ההחלטה הנכונה ולשנות את חייכם כך שאתם תפנו לאפיק חיובי יותר. בחלק מהמקרים, זהו חלום שאף מתריע מפני סכנה של ממש.

חלום על עורב מת

את הופיע לכם עורב מת בחלום, זהו דווקא סימן חיובי למדי! חלום על עורב שמת, מסמל צרה גדולה שאמנם נקלעתם אליה – אך אתם תצליחו להתגבר אליה. מעניין לציין שאם הרגתם את העורב בעצמכם – זהו סימן לכך שאתם עומדים לפתור את הקושי בחייכם ממש בקרוב.

חלום על עורב שתוקף

כאשר יש לכם חלום על עורב אשר תוקף אתכם, הרי שלפי מילון חלומות זהו סימן לסכנה קרובה מאד ואף מוחשית מאד. לא פעם מדובר על סכנה הקשורה בתחום הבריאותי, או על אדם קרוב מאד לחייכם שעלול לנסות ולפגוע בכם, ויש כמובן להיזהר ולהתכונן היטב.

חלום על עורב לפי הקבלה

הקבלה רואה במקרה של חלום על עורב סכנה גדולה מאד! העורב הוא סמל שלילי מאד ביהדות וכמובן שגם בתורת הסוד היהודית. מדובר גם כאן על סכנה גדולה אשר מרחפת מעל ראשנו. הקבלה גורסת שיש לשים לב למידות העורב ולרעש שהוא מפיק – ככל שהוא גדול ומפחיד יותר, כך גם הסכנה שאורבת לנו היא משמעותית יותר.

עם זאת יש לזכור כי חלומות הן עניין אישי ופרסונלי, והמידע שמופיע כאן הוא כללי, אך אפשר לפנות למפרש חלומות מקצועי שיסייע.

פירושי חלומות נוספים שיכולים לעניין אותך

11 Comments

Add a Comment
 1. שלום

  חלמתי שאני רואה על ראש הר יפה ציפורים משונות. יפות מדי מהממות ואני חושדת כאילו מסתתר מאחריהן פיגוע טרור כלשהו. הציפורים ביחד נוחתות על אדן חלון בקומת קרקע של בניין אני מתקרבת (אני עם עוד אנשים) ומגלים שהציפורים היפות הצבעוניות הופכות עורב גדול שחור עם נוצות שחורות ומבריקות. הכי גדול והכי שחור והכי מבריק שראיתי בחיי. ועז כשפותחים אותו מגלים מגש פירות כמו פירות גןעדן. פירות שמעולם לא ראיתי. כולם טעימים פרוסים וחתוכים מכל הצבעים ומכל הטעמים. ואנחנו אני וחברי אוכלים ואני במיוחד אוכלת ואוכלת ולאחר מכן אני עוברת בין החנויות ונכנסת לחנות שכנראה הפירות הגיעו ממנה ובמין הומור וקריצה אני שואלת אם הפירות האלו לא במיקרה הגיעו מעץ הדעת? ואז אני ממשיכה ובחלום נמצא האקס שלי שהוא סוג של אהבה נכזבת והוא חלק מהחבורה אליו אני משתייכת. אומר שאני נשואה שלא ממש באושר על סף פירוק החבילה.

 2. היי.
  חלמתי שהייתי בבית שלי ועל עדן החלון עמד העורב וכשנכנסנו אני אמא שלי ואבא שלי הוא התחיל להשתגע. וכל הזמן היה סביבי באיזשהו שלב הוא עשה סיבוביפ כאלה ביני לבין ההורים שלי ואז התחיל עם המקור לצבוט לי את הזרוע של היד. והוא עף והסתכל לי בעיניים ובסוף נכנסו מלא אנשיפ לחדר והציפור נעלמה..
  מה משמעות החלום?

 3. ובמידה וחלמתי כי להקת עורבים רודפת אחריי ואני מתחבאת מהם מה פירוש הדבר ?

  1. חלמתי על עורב מסכן שנכנס לי לבית לא יצא לי מהבית לא יכל לעוף , וריחמתי עליו ליטפתי אותו ושמתי לו רצועה וככה יצאתי איתו החוצה ראיתי בחורה שאני לא מכירה הצעתי לה לקחת אותו היא סירבה , ואז נכנסתי לבית יצאתי מהצד השני שלו ובבית הייתה חברה אחרת שלי .
   אשמח לפירוש

 4. חלמתי שפתחתי את החלון במטבח להאכיל את הציפורים וראיתי על החלון ממול עורב ענקי בצבע שחור ועוד שלושה עורבים בגודל בינוני יושבים לידו הם לא עשו לי כלום אבל מעצם הנוכחות שלהם נבהלתי וסגרתי את החלון

 5. שלום,חלמתי שאני בתוך הבית שלי ובחוץ מלחמה בלאגן אנשים בהיסטריה רצים והם גדולים מפחידים בריונים ואני רואה הכל דרך חלון גדול ( כביכול מוגנת) ואז מגיע עורב/ נשר גדול עם כנפיים רחבות ועומד בראש מגדל הוא לא מזיק כי אני בתוך הבית הוא אפילו לא מביט עלי , לפתע שמתי לב שכל החלונות בבית פתוחים אז סגרתי מהר הכל שלא יכנסו וינסו להרע לי , הייתה מישהי שניסתה להיכנס בכל מצב לא ויתרה שברה את השמשה של החלון והיתה לה גם סכין ביד ולי לא הייתה יכולת להשתלט עליה למרות שיכלתי כי לא הייתי לבד היו איתי עוד אנשים היא ניסתה להיכנס בכל הכוח אפילו שנלחמתי לסגור את כל הפתחים בסוף התעוררתי שהיא כמעט הצליחה להיכנס , זה חלום שהשפיע עלי מאוד הייתי רוצה לדעת מה פירוש הדבר?

 6. שלום .
  חלמתי שבאמצע הליילה לשניות ספורות נכנס עורס לחדר השינה שלנו

 7. חלמתי על עורב נכנס לחדר אמבטיה, בו אני נמצאת עומדת מול המראה. העורב נוחת לי על הראש עם פיסת לחם בפה. הוא עוזב ואחריו מגיע עוד עורב ומתיישב לי על הראש עם פיסת לחם בפה. מה המשמעות?

 8. אילנה גרשטנהבר

  חלמתי שאני יודבת במרפסת ועורב בצבע חום התיישב לידי והסתכל עלי

 9. אילנה גרשטנהבר

  חלמתי שאני יושבת במרפסת ועורב בצבע חום עם נקודות שחורות יושב לידי מה הפירוש של החלום?

 10. חלמתי על שתי עורבים שתוקפים את בן דוד שלי אז החלטתי לעזור לו ולנעול אותם בחדר שלי , אחד הצליח לחמוק דרך החלון למרות שהיה סגור והשני עוד היה תקוע שם , החלטנו לשחרר אותו ואז הוא תקף אותי , הצלחתי איך שהו לחמוק , ואז פתאום אני רואה ענפים ירוקים ושאלתי את המשפחה שלי מה זה והם אמרו לי שזה העורב , ואז שאלתי אותם אז הייתם יכולים להפוך את שני העורבים לענף והם אמרו לי כן , ואני זוכרת שממש הרגשתי ביאוס כיאלו בשביל מה עשיתי את כל זה ,
  ואז עליתי לחדר שלי ואני רואה את כל החדר שלי הפוך הכל קרוע הרוס הקיר נשבר הכל פשוט מזעזע ואז הלכתי לחלון לבדוק איך הוא הצליח לברוח הוא הצליח להזיז את החלון ולקרוע את הרשת ולשבור את התריס , התחלתי לצרוח מבכי של איך החדר שלי נראה , וההורים שלי אמרו לי שהכל בסדר שהם יסדרו את זה זה פשוט יקח זמן , ואני לא רציתי שזה יקח זמן רציתי שזה יקרה עכשיו , ואני זוכרת שבכיתי כמה פעמים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *