חלום על נחש

כולנו התעוררנו בבהלה לאחר שחלמנו חלום על נחש, לפחות פעם אחת בחיינו. חלום על נחש נפוץ בקרב אנשים רבים בכל העולם ויש לו משמעויות רבות. פרויד ראה בנחש סמל פאלי,יונג ראה בנחש המשיל את עורו, סמל להתחדשות ואילו פירוש חלומות לפי הקבלה מייחס פרשנויות שונות לגבי נחש בחלום. בכל מילון חלומות יש פרשנות שונה עבור חלום על נחש, בהתאם לסיטואציה בה הוא מופיע.

פירוש חלום על נחש תלוי במגוון גורמים כמו: אופיו של החולם והרקע התרבותי שלו, סוג הנחש, צבעו וגודלו. חלומות ופירושם בכלל וחלומות על נחש בפרט, תלויים בגורמים סובייקטיביים שיש להתייחס אליהם.

חלום על נחש נושא עימו משמעויות חיוביות ושליליות כגון:

התחדשות – הנחש משיל את עורו ולכן הוא מסמל שינוי ויציאה לדרך חדשה.

ריפוי – הנחש הכרוך סביב מקלו של המרפא אסקלפסיוס במיתולוגיה היוונית,  הוא חלק מסמל הרפואה ומזוהה עם בריאות וריפוי.

פרנסה ושפע כלכלי – הנחש מסמל פרנסה משום שהוא יכול למצוא את מזונו בקלות: אם הנחש מכיש את החולם, הפרנסה של האדם תוכפל אך אם האדם הורג נחש בחלום, יגרם לו הפסד כספי.

ערמומיות – הופעת נחש בחלום עשויה לסמל  בגידה של אדם קרוב, בשל הערמומיות המאפיינת אותו.

פחד – לעיתים פותר חלומות מסיק כי חלום על נחש מעיד על פחד כלשהו של החולם או על פחד מפני נחשים.

חלום על נחש הוא נושא מורכב שיש לנתחו בזהירות ולעומק. פתרון חלומות לפי הקבלה כולל את מגוון האפשרויות של הופעת הנחש בחלום ואת התאמת הפרשנות לחולם. פשר חלומות על נחש יהיה מדויק יותר, אם נזכור היטב את פרטי החלום.

חלום על נחש מכיש

המשמעות של נחש מכיש בחלום מאוד תלויה ברגשות שעברו על האדם החולם בזמן החלימה עצמה. האבחון מחייב את החולם להיזכר במצב בו הוא היה נמצא ולשאול את עצמו: האם הכשת הנחש הפחידה אותו, האם הוא נלחץ מעצם הכשת הנחש, האם הוא הרגיש חסר אונים וכדומה. זה הזמן להתמודד עם החששות והפחדים.

חשוב לזכור נחש בחלום יכול להיות סמל לרוע ובוגדנות כמו גם ריפוי וחוכמה. שאתה רואה נחש שמכיש אותך בחלום המשמעות היא שיש לך פחדים ודאגות נסתרים המאיימים עליך. יכול מאוד להיות שהחלום מזהיר אותך מבעיות שאתה בכלל לא מודע אליהם. מאידך, כסמל חיובי הנחש מיצג חוכמה ושינוי טוב המעיד על התחדשות, סגסוג ופריחה בחיים.

חלום בו אתה רואה או מרגיש שנחש מכיש אותך או מישהו אחר הוא חלום אזהרה המבקש ממך להיות ער בנוגע למצב לא תקין בחיים שלך. חלומות על נחשים מכישים מידי פעם מנסים להכווין אותך לקראת צעדים מאוד משמעותיים בחיים שלך, לדוגמא: אתה נמצא ממש לפני סגירת חוזה על בית או דירה שאתה מעוניין לרכוש גם אם אתה בטוח מאוד בצעדים שלך ואתה חולם על נחש מכיש רצוי כי תבדוק שוב את כל נושא הרכישה לעומק לאחר חלום על נחש מכיש.

המשמעות של נחש מכיש

נחש מכיש ברגל: מדובר ברגשות חרטה מעורבים. חלום על נחש מכיש ברגל מגיע לאחר שכבר קיבלתם מספר חלומות מקדימים המתארים את הסכנה הצפויה אך התעלמת מהם. עליך לקחת את האזהרות ברצינות רבה יותר לפני שיהיה מאוחר.

נחש מכיש ביד: חלום המתאר התלבטות בנוגע למהלך שאתה אמור לבצע בזמן הקרוב. החשש מפני הבחירה הנכונה מטרידה וגורמת לחוסר שקט. פירוש נוסף נפוץ הניתן לאנשים שנחש מכיש אותם מסביר שיש צורך בלבדוק את המצב הבריאותי שלך לעומק (אפשרי גם המצב הנפשי כמו חוסר שקט, ולחץ) להקפיד ולהיזהר ממחלות.

נחש מכיש בגב ובגוף: משמעות חלום על נחש שהכיש אותך בגב או בגוף מתאר את הצורך שלך בלהישמר מפני הסובבים אותך הם עלולים להזיק לך, מדובר גם על חברים קרובים שעד היום חשבת שהם הנאמנים ביותר וילכו אתך באש ובמים. פירוש נוסף מתאר בעיות עבר שאתה גורר אתך המצריכות בדיקה מחדש וטיפול מידי.

חלום על נחש עורר עניין רב עוד בתקופת התנ”ך ונחשב לחלום נפוץ מאוד. חלום על נחש גם מתאפיין במשמעויות רבות וסמלים אשר ברוב המקרים מזהירים את האדם החולם. פירוש חלום על נחש מאז ומעולם היה חידה עבור חוקרים רבים. בתקופת התנ”ך ובשלבים מאוחרים יותר התבצעו מחקרים מדעיים מעמיקים על ידי פרויד, יונג ומפרשי חלומות נחשבים אחרים. הנוכחות של סמל הנחש בחלום באופן סמלי שולח מסר, הודעת אזהרה ואם תרצו אפשר לקרוא לזה שיחת השכמה מהתת מודע בנוגע למצבים מסוימים בחיים.

חלום על נחש מחייב התייחסות מעמיקה, חשוב לזכור שחלום מהסוג הזה על פי פירוש חלומות משמש נורת אזהרה במיוחד אם מופיע בחלום נחש גדול או נחש שחור. נורות אזהרה אלה מתריעות לגבי משהו שאתה צריך לשים לב אליו, משהו חשוב שנדחק במודע שלך בחיי היום יום. פענוח נכון  יעזור לך לגלות מה החלום מרמז לך ומה עליך לעשות כדי לפתור את הבעיה. אפשר לומר שבעזרת פירוש נכון של חלום על נחש אתה יכול לעודד שינויים חיוביים בחיים שלך. מאידך, חלום על נחש כמו מטבע בעל שני צדדים יכול להציף רגשות שליליים כמו: פחדים, חששות, חרדות ובלבול.

על פי היהדות הנחש הוא סמל לפיתוי, התנגדות רוחנית, ערמומיות וחוכמה. תפיסה זאת נגזרת מהתנ”ך כאשר הנחש פעל למניעת השגת מטרותיו של האדם ופיתה את אדם וחווה בגן עדן. פרויד פירש חלום על נחש כפחד מקיום יחסי מין ואפילו סלידה מהם.

פירוש חלום על נחש יכול להיות מסובך. השאלות שנשאלות בדרך כלל על ידי מפרש חלומות בזמן ניסיון הבנת המסר הם: מה היחס שלך עם נחשים, האם אתה מפחד מאוד מנחשים או לא? האם הופיע הנחש כאשר היית לבד או שהיו עוד אנשים אתך בסצנה? איזה צבע היה לנחש? איזה גודל היה הנחש?

חשוב לזכור ולקחת בחשבון שחלומות מאוד אישים ולכן המשמעות יכולה חד משמעית להשתנות מאדם לאדם ובגלל הסיבה הזו רצוי מאוד להיעזר ביכולות של מפרש חלומות מקצועי.

פירושי חלומות נוספים שיכולים לעניין אותך

39 Comments

Add a Comment
 1. בתחלית החלום חלמתי שאחיינית שלי מספרת שחמתי מלכלכת עליי עם גיסתי …ואז רבתי איתם .לאחר מכן הלכתי לבקר אצל דוד שלי ושם היה נחש אפור מאוד גדול אולי 2 מטר והכיש אותי בחזה בלי סוף וגם שבחרתי רדף אחרי בכל הבית…וקמתי בפחד

 2. דיקלה אוגוסט

  אני לא מפחדת מנחשים חלמתי על המון נחשים בצבע כסוף וסגול לאחד אכלתי את הראש לאחד ריסקתי את הראש ברגל שלי ואספתי כמה נחשים בתוך קופסה והם יצאו משם והתרוצצו לכל עבר אז לאחד גדול רסקתי את הראש אחד קטן הכיש אותי בזמן שאספתי אותם במקור שמתי אותם בקופסא כדי לאכול אותם ולהגיד לאחרים לאכול אותם , ואז שאספתי אותם בחזרה חלק ברחו וחלק הטבעתי .. היו עוד אנשים בחדר אנשים שאני מכירה מהעבר אבל כבר לא בקשר איתם…

 3. משבח את כותב התוכן, שכן ניקר מהדבריו שהוא בעל אישיות טובה ומעמיקה, רגיש, ידען וטוב לב. ההסברים שלו אכן מאוזנים ומספקים.

 4. חלמתי שנחש חי בבית שלי ומנסה לפתוח את הפה ופשוט לבלוע חתול שכאילו גר איתי אבל אין לי חתול והכלב שלי שהוא באמת שלי נמצא שם והנחש לא תוקף אותו ושהנחש רודף אחריי הוא מנסה לטרוף אותי לבלוע לא להכיש

 5. יש לי פחד מוות מנחשים… חלמתי שמביאים לי מתנה ליום הולדת הקופסא עם ראש של נחש אבל זה היה נחש עם ארבע ראשים בצבע צהוב מיותר לציין שקמתי בבהלה לבדוק אם יש לי במיטה אחד.

 6. חלמתי שאני רואה נחש , פתאום הוא בא אלי במהירות ומכיש אותי ביד שמאל באצבע מה זה אומר?

  1. חלמתי שיש לי בבית נחש ואחותי הגדולה מתקשרת מהר ללוכדי נחשים כשהיא מתקרבת לנחש אני מנסה לצעוק לה להתרחק מימנו אבל הוא מצליח להקיש אותה ברגל ימין,הנחש מנסה לברוח מהחלון אני מנסה מהר לנסות לצלם אותו אבל הוא נעלם (הנחש היה בצבע גוף באז’),ואז אני מרגישה הקשת נחש חזקה ברגל שמאל,כל המשך החלום אחר כך היה לחוץ מאוד אחותי הגדולה הייתה שאננה אמא שלי ניסתה להבין מה קרה אחי לא התעניין כל כך וגם אחותי הקטנה לא התענייה,ואני הייתי לחוצה שנלך קודם לבית חולים לפני שזה יחמיר לבסוף קמתי מהחלום בבהלה. חשוב לי לציין שהפצע של אחותי לא היה נראה חמור ושלי היה נראה גדול כואב ומפחיד.

  2. חלמתי את אותו החלום בדיוק

 7. חלמתי על שני נחשים אחד יחסית קטן ושחור והשני גדול והיה לו פסים והוא היה עבה. שניהם נהרגו אבל אני לא הרגתי אותם זה עדיין אומר שזה יפגע בפרנסה שלי ?

 8. ‫אודליה קלמר

  חלמתי שהבעל שלי תפס נחש ממש גדול במחסן הנחש היה חבוש מתחת לראשו עם תחבושת אלסטית
  הבעל שלי הרים אותו ממש גבוה עם מגב הזיז את כולנו כדי שהנחש לא ייפול עלינו הבעל שלי הצליח לצאת מהאיזור המורכב עם הנחש והוא שחרר אותו על הגג
  הפחד הנוראי שלי היה שהנחש לא יכנס דרך המזגן
  המראה המוזר בנחש שהוא היה ממש גדול נחש צפע ושהוא חבוש מתחת לרואשו עם תחבושת אלסטית

 9. חלמתיכבר איזה 3 פעמים עם נחש אבל הפעם זה היה נראה מכוון נכנסתי למין מאורה ונכנס נחש ופתאום נסגר הדלת ודווקא לא פחדתי באןתו רגע למרות שאני מפחד מנחשים ואז הוא הכיש אותי ברגל התעוררתי

 10. חלמתי על נחש בצבע ירוק הוא לא הקיש אותי והוא היה קטן, מזה אומר?

 11. חלמתי על זה שאני בבית הישן שלי ,
  עם חברים ואנשים שאני מכירה .
  פתאום מתוך השיחים אני רואה נחש צהוב ענקי והולכת ישר לצד כאינסטינקט ,
  בלי להילחץ .
  ואז ראיתי אותו ממשיך קדימה ואני הייתי מימינו ,
  ופתאום בתעד חד הוא הגיע אליי ,
  פתח את הלסת שלו וסגר אותה על כך הרגל שלי .
  (אני חושבת כף רגל ימין)
  ואז היו לי 2 סימני ״דקירה״ של שיניים משני צידי הרגל .
  אני מאוד מפחדת מנחשים דרך אגב .
  היא החיה שהכי מלחיצה אותי ואני יכולה להיכנס לסטרס שאני רואה אותה .

 12. חלמתי שראיתי נחש אוכל חתול ג’ינג’י מחוץ לבית במרפסת.

 13. היי,
  חלמתי שאני מנסה בכל דרך להגיע הביתה ולא מצליח
  בשלב כלשהו מצאתי דרך ראיתי את הבית שלי מלא באורות התחלתי ללכת לכיוון שלו
  ובשלב מסוים היה נחש בצבע חום עם מעוניים על גבו מסתכל עלי ומוציא את הלשון
  הסתובבתי והתרחקתי ממנו כמה צעדים בשלב הזה רץ אליו חתול והנחש חצי מהגוף של החתול(הרגליים מאחורה וקצת מהבטן)
  ואז החתול התחיל לרצוץ אלי בזמן שהנחש עדיין מחובר אליו
  ובשלב זה שמתי לב שאני בורח אבל לכיוון הנגדי מן הבית

 14. חלמתי הייתי עם חבר שלי והיה שם איזה שומר וחבר שלי עבר לידו ואז באתי לעבור לידו פתאום קלטתי שיש לו נחש ליד הרגליים כאילו שומר על אנשים שלא יתקרבו אל הנחש..
  אבל אני הייתי קרובה מידי והנחש פשוט טס לכיוון שלי כאילו קפץ מהרצפה עד אלי ואז שפתי ממש גבוה והוא נפל אבל לא הפסיק לנסות לתפס עלי ולקפוץ עלי
  אני כמעט בטוחה שהוא גם נשך אותי ואז שהתעוררתי

 15. בחלום היה נחש קטן אני בדרך כלל מפחדת מנחשים אבל בחלום לא פחדתי
  הוא נשך אותי ביד וגם ברגל היו עוד אנשים בחלום שאני לא מכירה.

 16. חלמתי שהייתי צריכה לעבור שער והוא נחסם ע”י נחש
  מצדו השני גם היו אנשים שפחדו לעבור בגלל הנחש
  אחרי שראו שהוא מת, כל אחד הלך לאן שהצטרך וחצה את השער

 17. שלום שמי דוד
  אתמול חלמתי חלום מוזר. נכנסתי למחסן וראיתי משהו מוזר. נחש ענק שמסתתר ומנסה לברוח. חיפשתי משהו בכדי להרוג אותו ולא מצאתי. נתנתי לו כמה בעיטות בראש , זה לא עזר והוא הצליח לברוח. התעוררתי בבהלה כולי מזיע מרוב פחד.

 18. היי שלום חלמתי שראיתי נחש בסלון בבית בהתחלה לא התייחסתי או שחששתי ולאחר מכן שצפיתי בטלוויזיה ראיתי משהו כמו לטאה עובר ליד הפינת אוכל בדיוק הבת הקטנה שלי עברה משם הלכתי לשם וראיתי אותו תלוי על הכיסאות חשבתי יש מצב שהוא הכיש אותה ואז הוא נעלם ואז הסתכלתי לכיוון המסדרון שהיה מבולגן בכל מיני בגדים ונעליים ראיתי את הנחש בצבע צהוב אם מין כסף כזה על הגב נחש ממש יפה רציתי להרוג אותו אבל פחדתי לאחר מכן הוא ניכנס לחדר הראשון של הילדים וככה התעוררתי מבלי שעשיתי לו כלום.

 19. חלמתי שאני בהיריון בחודש מתקדם והנחש הרג את הכלבה שלי בהקשה והיא שכבה ופחדתי וניסיתי להתקשר ללוכד נחשים ואז הוא הכיש אותי בבטן ואמבולנס הגיע וניסו להציל אותי אני לא זוכרת אם הלוכד בא אני רק זוכרת שנלחצתי כי לא ראיתי אותו בגינה שלי ואני בהיריון עכשיו ואני ממש מפחדת שזה אומרת משהו על ההיריון אם משהי יודעת ויכולה לענות לי אני אשמח תודה

 20. אני חלמתי כבר כמה חלומות עת נחש בצבע חום שמכיש אותי ברגל בזמן שאני יושבת עם משפחתי בבית החולים מחכה לאבי שיחזור מהניתוח ואני כל הזמן קמה בבהלה ולא מצליצה לחזור לישון זה אותו החלום כבר שבועיים לא ברצף זה בא והולך.. אם תוכל לפרש לי את החלום אז אשמח מאוד, תודה.

 21. חלמתי שאני גרה בבית שיש בסביבתו מלא מלא נחשים שגרים ונמצאים שם בבריכות גדולות באופן קבוע, ענקיים קטנים,וכל פעם אנחנו מוצאים מלא מלא נחשים שרק בקעו מהביצים שלהם בחדר של הילדים ואנחנו כל הזמן אוספים אותם (הילדים הורגים אותם כמו לטאות קטנות) ושוב פעם יש נחשים קטנים קטנים, קטע שחזר על עצמו כמה פעמים בחלום.

 22. נדיר שאני חולמת אולי אחת לכמה שנים
  חלמתי שהייתי בבית שלי אבל זה היה בית שלא היה נראה לי מוכר כאילו היה בית חדש ואני מתעוררת משינה ויש לי 3 נחשים שחורים בחדר 2 על המיטה ואחד ברצפה מטייל פתאום אמא שלי מופיעה בחלום בבית שלי אבל לא בחדר ואני צועקת לה שהנחש השחור לידה היא עם הגב אליו הוא עומד לטפס עליה והיא לא מפחדת לא אכפת לה מהנחש הוא מטייל עליה נכנס לה לכיס והיא לא מתייחסת אליו ואני בבהלה מוחלטת מהנחשים השחורים שיש לי על המיטה שאני חדת שמתקרבים אליי.
  התעוררתי מהפחד

 23. חלמתי שמתחת למיטה של הבן הקטן שלי יש נחש ענק שלכדנו אותו לתוך שק לבן ושחררנו אותו אבל בהמשך לחלום היו בבית עוד נחשים קטנים יותר שרצינו לתפוס
  הרגשה של פחד לא להיפגע ע״י הנחשים שהיו מסוכנים בחלום נחשי צפע

 24. חלמתי שנחש הקיש אותי הוא היה בצבע אפור כסוף הקיש אותי ביד שמאל ולקחו אותי באמבולנס מה זה אומר? אני מפחדת רצח

 25. חלמתי שאמא שלי הביא נחש ורצתה לגדל אותו אבא שלי לא אהב את זה בכלל בחלום והיה סיתואציה מסויימת בחלום שתפסתי את הנחש מהזנב ומעוד מקום בגוף שלא שככה הוא לא יהיה יכול לעשות לי כלום ובסופו של דבר שיחררתי אותו הנחש היה בצבע צהוב ועוד כמה צבעים אני לא זוכר כל כך

 26. חלמתי שהייתי מתחת לבית שלי עם שתי נשים לא מוכרות ואז שהלכתי אחת מהן צעקה לי לא הבנתי כל כך המשכתי ללכת שמתי לב אל הנחש ופשוט לא הייתה לי שליטה על זה הרגל שלי נתפסה ופשוט נמשכתי לאיפה שהנחש נמצא ואז אחת מהנשים ניסתה לפתות אותו שירד ממני ובסוף הנחש הכיש אותי קרוב לצוואר ופשוט הרגשתי את זה גם ואז קמתי בבהלה ועדין הרגשתי את אותו המקום שבו הנחש הכיש אותי .

 27. חלמתי על נחש גדול שמסתתר בתוך הבית ואני מנסה למצוא אותו

 28. חלמתי שיש 3 נחשים בבית .. אחד חום ו
  שניים קטנים שחורים, ואני מנסה לתפוס אותם בבית מפחיד

 29. שלום רב,

  חלום בתוך חלום. בחלום הפנימי חלמתי שדודה שלי שנפטרה באה אלי בחלום. בחלום אני יודעת שהיא לא אתנו היא שמחה ומאירה ואנחנו מתחבקות ארוכות ברמה שאני מריחה את הריח שלה והיא מנשקת אותי. אמרתי לה כמה אני שמחה שהיא באה לבקר אותי.
  במהלך השיחה היא תופסת לי בצידיי הירך. הורדתי לה את היד בעדינות והיא חזרה על הפעולה אמרתי לה שזה פחות נעים לי והיא אמרה משהו על זה שהיא לא יכולה.
  קמתי מהחלום הפנימי והלכתי לספר לאמי בחלום החיצוני וכאשר אני מספרת לה אני מסתכלת על עצמי במראה .
  כמובן שהחלום עוד ארוך ומסועף אבל אלו עיקרי הדברים המטרידים

 30. חלמתי על נחשים קטנים יחד עם עכבישים ושאני מנסה לרסס ספרי לבן כול שהוא, יחד עם זה שרפתי את המקום בגלל הריסוס

 31. הפחד הכי גדול שלי זה נחשים!!
  בחלום חלמתי שאני פתאום רואה בשעון שלי בתוך הצג 2-3 נחשים קטנים כמו תולעים קטנים , ואז לפתע אחד מהם יצא ונהפך לנחש ענק , כשאני קוראת לכולם לעזור לי לתפוס אותו אף אחד לא עושה את זה ובסוף אני תפסתי אותו ובעזרת בעלי הכנסנו אותו לשקית גדולה , התעוררתי מהחלום כשאני צועקת אבא תעזור לי !!

 32. חלמתי שיש נחש על שמשייה שנמצאת מעלי והוא מקיש מישהי שמתגרה בו ואני מתעלמת מזה.
  לאחר מכן אני עם שני ילדיי והנחש קופץ משם ואנחנו מתחילים לברוח מצד אחד לצד שני ובכל קפיצה של הנחש הוא משנה את גודלו,לפעמים היה ענק כמו בניין ולפעמים קטן.
  בשלב כלשהו הרגשתי שעבור הילדים זה הפך להיות משחק,כי ברחו מצד אחד לאחר במקום למקום אחר לגמרי.
  ואני לא זוכרת תחושת פחד מובהקת בחלום,לא בטוחה איך הרגשתי סביב זה.
  זו הפעם השנייה החודש שאני חולמת כל נחשים

 33. היי
  חלמתי חלום על נחש
  אבא שלי נפטר וחלמתי שאבא שלי אצלי בבית ופתאום אני רואה נחש
  צעקתי מפחד אבא שלי ניסה לתפוס את הנחש הוא הצליח אבל גם הוכש הנחש היה ירוק כהה מנומר
  ישר צילמתי כי ככה עודים וצעקתי והכיתי הזמנתי אמבולנס
  והנחש המשיך להסתובב בבית
  קמתי בבהלה ורק בוכה

 34. שלום רב,
  חלמתי חלום בין השעות 3:40 ל 4:30 לפנות בוקר , כאשר ב 4 היה עמוד השחר (אם זה רלוונטי).
  בחלומי , 4 נחשי צפע קטנים מכישים אותי באצבע של היד (אני חושב שימין)
  ניסיתי להרוג אותם אך לא הצלחתי , וגם נראה לי שאני גם לא נפצעתי מההכשות.
  ההכשות היום ליד נחל מים זורמים קטן , ואז התעוררתי .
  לרוב ב 99% מהמקרים , איני זוכר את חלומותי , אך כאן הרגשתי שזה ממש אמיתי.

  אודה לתשובה

 35. חלמתי על נחש שחור שהופך לשניים הא משחק איתי והוא לא מכיש אותי

 36. בעבר הייתי חובשת בצבא והיום חלמתי שאני נכנסת לשירותים בסופר וכשאני מתפנה יש לידי נחש שחור עם פס ירוק זוהר שתקוע והוא דיבר איתי וניסיתי לחלץ אותו ולא זוכרת איך עשיתי את זה אבל הוא חולץ ואחר כך הוא הכיש אותי ביד ובלט לי וריד שהיה עליו פס שחור שהגיע עד לכתף והצוואר ונבהלתי ואבא שלי חיכה לי מחוץ לסופר אבל הוא לא רצה לקחת אותי לבית חולים ונסענו הביתה וחיפשתי את החומר שלי של הקורס חובשים ועד שמצאתי להראות לו את זה אחרי 2 דקות הרגשתי רע ושלא נספיק כבר להגיע לבית חולים ואז התעוררתי

 37. היה לי חלום סופר מוזר חלמתי שאני וההורים שלי עוברים לאמריקה לאחר שהתחברתי עם הבוסית בחברה החדשה של אבא שלי אז הוא רצה לקחת אותי איפה לפגישה אחר הצהריים (פגישת עסקים)
  הגינה בבית החדש הייתה ענקית אבל מלוכלכת היה בה שביל גישה שעבר לאורכה במסלול לא ישר שהכף אותה בצבע שחור ואז שמתי לב שבכל הגינה ליד השביל היו נחשים בכל הצבעים והסוגים פחדתי ונזכרתי מכולם בדיוק כשעמדתי לצאת מהבית מקצה השביל הופיעה נחש בצבע לבן שחור כמו בואש כצוותיו היו לבנות ושאר גופו שחור ,
  מהבהלה החלקתי ואף לי הטלפון על הנחש ובעקבות כך הנחש הכיש אותי בקצה הצבע ( הכי אורכה ביד/ האמצעית) ליד הציפורן,
  ההכשה הייתה מאוד קטנה הייתה הכשה אחת שגודלה היה כגודל הקיצוני יתוש אך שתיקה לי את אותה העצבה.
  אני זוכרת שבכיתי בחלום ובאותו הרגע אחרי שסגרתי את פה הנחש בכוח בשל החשש להכשה נוספת הנחשהשתחרר אך במקום לתקוף אותי היה נראה שהוא מתחרט על מה שעשה ונראה שניסה לעזור לי/ לשתות את הדם ממקום הפציעה.
  אך רק התחמקתי ממנו בחלום ואז התעוררתי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *