חלום על מעלית

אנשים רבים מדווחים לעתים קרובות, כי פוקד אותם חלום על מעלית, והם תוהים מה המשמעות של חלום שכזה. באופן כללי ועקרוני, יש לזכור מה המעלית עושה במציאות – מובילה אותנו ממקום למקום במהירות. לכן, חלום על מעלית מסמל לעתים קרובות שינוי מסוים שאנו עושים בחיים שלנו. לעתים קרובות – מדובר על שינויים דרמטיים ומהירים יחסית (ממש כמו התנועה של המעלית), וההתנהגות שלנו ושל המעלית – משקפת את היחס שלנו לשינוי הנ”ל.

חלום על מעלית עולה

במידה והיה לכם חלום על מעלית אשר נעה כלפי מעלה, כדאי לשים לב לקצב העלייה שלה. לפי העיקרון של פתרון חלומות, כשהמעלית עולה כלפי מעלה באופן אטי, אנו מרגישים שיש שינוי בחיים אנו מתמודדים איתו היטב, ואנחנו יכולים בהחלט להצליח בעזרתה שינוי. לעומת זאת, מעלית שעולה מהר מידי יכולה בהחלט לשקף שינוי שאנחנו מרגישים שהוא מהיר מידי, ואנו לא מצליחים להשתלט עליו – ואולי אפילו חוששים ממנו.

חלום על מעלית עולה ויורדת

באופן עקרוני, חלום על מעלית שעולה ויורדת לסירוגין מסמל מצב רב של בלבול. יש להתייחס גם למקום שאליו המעלית יורדת – כי ירידה לקרקע אולי מסמלת שינוי חיובי יחסית שאנו מכירים בו, אך ירידה לאזור תת קרקעי כמו חניון, יכולה לשקף שינוי מהותי מאד ברגשות שלנו. אלא שאם מכאן המעלית עולה ויורדת אפשר שאנו מנסים להתחמק מהשינוי העמוק בחיינו ולא מסוגלים לקבל אותו.

חלום על מעלית לפי הקבלה

מילון חלומות קבלי גורס כי המעלית משקפת את סולם הערכים שיש לכל אחד בנפש שלנו, וגם את הדרך שבה אנו הולכים. כאשר המעלית עולה למעלה זהו כיוון חיובי מאד, בפרט בכל מה שקשור לשינויים בתא המשפחתי. לעומת זאת מעלית יורדת מסמלת את חוסר הרצון שלנו לקבל את השינוי.

חלום על מעלית תקועה

לסיום, חלום על מעלית שנתקעת ולא זזה, מסמלת כמובן את הרצון שלנו אולי לבצע שינוי בחיים – אך בחוסר הצלחה. כשם שהמעלית תקועה, כך גם אנו חשים שהחיים שלנו תקועים ואנו לא מצליחים להביא לשינוי המיוחל.

עם זאת יש לזכור כי חלומות הן עניין אישי ופרסונלי, והמידע שמופיע כאן הוא כללי, אך אפשר לפנות למפרש חלומות מקצועי שיסייע.

פירושי חלומות נוספים שיכולים לעניין אותך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *