חלום על מלחמה

חלום על מלחמה או חלומות של לחימה כחייל במלחמה כלשהי ידועים כחלומות מאוד אישיים, אבל עדיין די נפוצים לכולנו. לרוב חלומות על מלחמה אומרים שיש סוג מסוים של סכסוך בחיים שלך בין אם זה יהיה קונפליקט פנימי בתוך המוח שלך או עימות חיצוני. יכול להיות שיש חלקים של עצמך שנמצאים בסכסוך אחד עם השני.

ישנה פרשנות מאוד אישית לחלומות של מלחמה. אתם צריכים לשאול את עצמכם שאלות מסוימות בעת התמודדות עם חלום זה:

מה בדיוק הייתה במלחמה? מי נלחם ועל מה אתה נלחם?

איך אתה מרגיש עם המלחמה?

האם יש קווי דמיון בין כל מה שקרה בחלום שלך וחיי היום יום שלך?

האם יש מצב שבו אתה נקרע בין החלטה זו או אחרת?

האם אתה בא מסביבה ביתית מלחיצה שבה אתה יכול להרגיש כאילו שאתה ב”אזור מלחמה”?

מענה על שאלות אלה יסייעו בהשגת קשר אישי לתמונות בחלום שלך.

אם פצצות מופיעות בחלום המלחמה שלך, אתה אולי מרגיש כמו אחד שעומד לפני פיצוץ. סכסוך כלשהו יכול להיות שעומד להתפוצץ אם לא יטופל, שוב זה יכול להיות בתוך עצמך או שזה יכול להיות חלק מהחיים שלך.

יש לך חלום מלחמה שאתה רוצה לשתף? כתוב על זה כאן!

יש לך חוויה מפחידה של להיות חלק ממלחמה גדולה בחלומות שלך? שתף את החלום שלך ושלח טיפ לחולם אחר כיצד לפענח את המלחמות בחלומות שלהם!

פירושי חלומות נוספים שיכולים לעניין אותך

6 Comments

Add a Comment
 1. חלמתי שאני בצפון הארץ מתארחת אצל חברה בבית לרגלי ארועי הארווזיון ובדיוק שם התחיל קרב יריות בין הערבים שבמקום לבין הישראלים ומשום מה אני הייתי במדים עם נשק, ועוד אמרתי לה חברה שאני מקווה לא להשתמש בנשק ושניה אחרי התחיל קרב יריות והצלחתי לפגוע במישהו שירה בחייל אחר שעמד מולו, לאחר מכן אני והחברה ברחנו לביתה אחרי מאבק עם הדלת של הביתה שהיה לה המון סוגרים נכנסו לבפנים והתיישבנו לאכול עם המשפחה שלה כאילו כלום לא קרה.

 2. חייבת לדעץ על מה זה

  חלמתי שאדם שהכרתי בחלום נרצח על ידי ערבים אני ועוד שני אנשים בחלום יצאנו למלחמה לנסות למצוא את חפציו ולהלחם ילד קטן (ערבי) ראה אותי בחלום והחל לירות עליי הצלחתי לבסוף לברוח
  בחלום הרגיש לי שהאדם שנפטר הוא חבר ממש קרוב ובמציאות אין לי שום מושג מי האדם
  אין שום קשר לגזענות או משהו זה היה חלום מלחמה בין עמים ואני הייתי חיילת

 3. חלמתי שאני במלחמה ויורים בי וזה לא פגע בי ופשוט ברחתי למקום כלשהו והתחבאתי שם ושלחתי הודעה לחבר שלי שאם אני מתה אז שיזכור שאהבתי אותי מזה אומר ?

 4. חלמתי שאני בבסיס צבאי (אני בת 26) והייתה מלחמה והיו הרבה אנשים איתי וברחנו מהטילים שכאילו הסתכלו עלינו וראו אותנו לאן אנחנו רצים ובסוף הצלחנו להתחמק.
  לאחר מכן כנראה מפקדים אמרו לנו כל אחד להיכנס לבור כל אחד נכנס לבור משלו ואני נכנסתי עם בחור שבחלום הוא הבן זוג שלי והתחבקנו והחזקתי לו את היד חזק ואז התעוררתי.

 5. חלמתי על זה שהייתי בבית והחלה מלחמה ההורים שלי אם אחותי נסעו על רכבת כדי להינצל ושכחו את הכלב בבית אז אני סירבתי ללכת איתם ומצידי שאני אמות אבל אני לא משאירה את הכלב לבד היו שם עוד מלא אנשים שהיו בסוג של בונקר אבל אני לא יכולתי לזוז ואז ראיתי פיצוץ לבית שלי והתאוררתי. מישהו יכול להגיד מה זה הכל אומר?

 6. היי. בלילה לפני המלחמה חלמתי שיש אזעקות ואז שאני במקלט מה זה אומר ובדיוק שקמתי הייתה אזעקה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *