חלום על מחזור

יש משמעות רבה מאד, כאשר לאדם יש חלום על מחזור. יש לזכור שהחלום לא בהכרח מופיע אצל נשים. אמנם נשים יותר נוטות חלום על המחזור ואף לחלום שהן מקבלות מחזור, אך גם גברים יכולים לחלום על אישה אחרת, בת זוגם או לא, אשר מקבלת מחזור. באופן עקרוני, המחזור מייצג דבר מה שחשוב מאד לשים לב אליו ואסור להתעלם ממנו. לרוב זו יכולה להיות פרשה משמעותית מאד בחיים, אך לעתים זהו דבר מה שמעט סמוי מהעין – אך בכל זאת דורש את תשומת הלב שלנו, ומכאן החשיבות של החלום.

חלום על מחזור (ווסת)

אם יש לכם או לכן חלום על מחזור הווסת, יש לשים לב שככל הנראה מדובר על עניין שאתם דווקא מבקשים לרוב להדחיק, אך הוא לא באמת עוזב אתכם וטוב שכך. מדובר על עניין שאנו מבקשים להזניח למרות שיש לו חשיבות רבה והשפעה אדירה על חיינו. על כן, החלום מסמל שאסור לעולם להתעלם מסוגיה זו, ועלינו בכל זאת לטפל בה – גם אם הטיפו לבה נחשב לכואב או לא נעים או מאתגר יחסית.

חלום על מחזור בזמן הריון

אחד החלומות הנפוצים ביותר בקרב נשים בהריון, הוא חלום על מחזור. לרוב הדבר מתחבר לפרשנות הכללית של החלום על המחזור, שכן ההיריון הוא בהחלט עניין אשר מושך את תשומת הלב שלנו ומביא לשינויים רבים בגוף ואף לחששות לצד ציפייה ותקווה – ומכאן ברור שהדבר דורש את תשומת הלב שלנו. גם גברים יכולים לחלום בזמן ההיריון של בנות הזוג שהן במחזור, כסמל לכך שכעת הם מקדישים לאישה יותר תשומת לב.

חלום על מחזור לפי הקבלה

לפי הקבלה ולפי מילון חלומות של הקבלה, כאשר יש חלום על מחזור, יש למחזור משמעות מיוחדת מאד. המשמעות של המחזור היא כאנרגיית חיים חשובה מאד של האישה – והרי המחזור מסמל שהאישה היא פורייה, ומכאן שהיא חיונית ביותר. על כן, כאשר אישה חולמת שהיא במחזור לפי הקבלה, המשמעות היא בכוח להתמודד עם אתגר מסוים, ואם גבר חולם את זה עלבת הזוג שלו – סימן שהוא מאמין בכוחה המיוחד.

עם זאת יש לזכור כי חלומות הן עניין אישי ופרסונלי, והמידע שמופיע כאן הוא כללי, אך אפשר לפנות למפרש חלומות מקצועי שיסייע.

פירושי חלומות נוספים שיכולים לעניין אותך

2 Comments

Add a Comment
  1. היי יש לי חלום על השמדת ארץ ישראל אשמח אם תחזרו אלי בהקדם אני חייל ולכן אין לי אפשרות לדבר הרבה בטלפון אני זמין בעיקר בשעות הערב סביבות שמונה ארבעים עד תשע וחצי אשמח לעזרה בנושא הזה.

  2. אם ראיתי אישה מקבלת וסת? מה זה מעיד? על מי זה מעיד?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *