חלום על לטאה

על פי הפרשנות המקובלת של מילון חלומות, במידה והיה לכם בלילה חלום על לטאה, סימן שיש דבר מה מסוים אשר מאד מפחיד אתכם, ואתם חשים שהוא אורב לכם מעבר לפינה. ברוב המקרים, הלטאה היא סימן שלילי יחסית בחלום. כמו כן, הלטאה לרוב מתייחסת למצבים עתידיים, אך כאלה אשר קשורים לעתיד הקרוב. כאמור, הלטאה קשורה בפחד כללי, ובכדי להבין מה בדיוק משמעות החלום – כמובן שיש סוגים שונים של לטאות שיכולות להופיע בחלומכם.

חלום על לטאה ירוקה

בניגוד לרוב החלומות שבהם יש לטאות, הרי שאם היה לכם חלום על לטאה בצבע ירוק, זה דווקא יכול להיות סימן חיובי. הלטאה הירוקה מייצגת דברים שאתם משתוקקים להם בכל נפשכם ובכל מאודכם – ואם חלמתם על הלטאה, סימן שהדבר שאתם משתוקקים לו עומד ככל הנראה להתגשם בקרוב, אך עליכם להיערך לכך בהתאם מבחינות רבות.

חלום על לטאה גדולה

אם היה לכם חלום על לטאה גדולה, יש לציין שהפחד שלכם קשור ככל הנראה במצב כלכלי. זוהי אזהרה אשר קשורה לכישלון אפשרי בתחום הפיננסי. אם לאחרונה אתם חווים ערעור במקום העבודה שלכם וקשיי פרנסה כדאי להיות ערניים כי אפשר שאכן צפוי קושי גדול בתחום הנ”ל.

חלום על לטאה לבנה

הצבע הלבן מסמל תמיד בחלומות ניקיון כפיים וצדק ויוסר ומושר. לכן, אם היה לכם חלום על לטאה בצבע לבן, הרי שלפי פירוש חלומות, ככל הנראה יש דבר מה שמעיק עליכם בתחום המצפוני. אפשר שאתם חוששים שמא יתפסו אתכם בדבר שקר, או שיש סוד גדול שאתם מנסים להסתיר והוא מטריד את מנוחתכם. במקרים הללו, החלום ללא ספק ממליץ להתוודות במקום לחיות עם הפחד.

חלום על לטאה נושכת

כאשר יש לכם לטאה נושכת בחלום, זה סימן שהפחד שאתם חוששים הולך ומתגבר, כמו כדור שלג מתגלגל, וכדאי להתחיל ולטפל בו בהקדם האפשרי.

חלום על לטאה שחורה

הלטאה השחורה מסמלת את הפחד האולטימטיבי – הפחד שלנו מהמוות. לכן, אם היה לכם חלום על לטאה בצבע שחור, אולי אתם חשים בסכנת חיים חמורה כלפי עצמכם או כלפי הזולת.

עם זאת יש לזכור כי חלומות הן עניין אישי ופרסונלי, והמידע שמופיע כאן הוא כללי, אך אפשר לפנות למפרש חלומות מקצועי שיסייע.

פירושי חלומות נוספים שיכולים לעניין אותך

3 Comments

Add a Comment
  1. בכל פעם אני המומה מחדש כיצד בכל פעם מצליח לפרש את חלומי נכון אכן לטאה גדולה מצביע על פחדיי מקושי כלכלי

  2. לטאה חומה על שולחן. אני מתפאלת ממנה. חושבת שהיא יפה. אני שמה מעיל. ואז הלטאה על המעיל. אני מבקשת שיעזרו לי להוריד אותה מני היא נאחזת בי. הלטאה מסרבת. ואז היא נאחזת חזק בצלעות צד יין שלי.

  3. חלמתי על לטאה כתומה קטנה פעמיים וגם היו לי מגפיים כתומים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *