חלום על כסף

חלום על כסף וסמל הכסף בחלומות מפורש בעיקר כסימן טוב לעתיד לבוא ועל שינויים חיובים קרובים. חלום על כסף יכול להתפרש גם כאזהרה. לפי הקבלה כסף בחלום הוא חלום נבואי אשר בא לחזק את החולם ולעודד אותו ובעיקר להראות לו את הטוב הקרב.

מספר דוגמאות לחלומות על כסף

חלום על מציאת כסף –  חלום על מציאת כסף הוא חלום טוב המציין קידום והכרה ביכולות שלך בבית או במקום העבודה. ובעיקבות כך יהי שיפור במעמד שלך ובמצב הכללכלי. פירוש נוסף למציאת כסף בחלום מרמז על שינוי חיובי בחייו של החולם במישור הריגשי ולאו דווקא במישור הכלכלי אם כי בהתחדשות וצמיחה.

חלום על זכיה בכסף – זכיה של כסף בחלום מצביע על הצלחה ושגשוג קרובים. כסף מייצג ביטחון, ערך עצמי, והצלחה. כסף הוא סמל משותף למיניות וכוח. בפרט, מציאת כסף מציינת את השאיפה שלך לאהבה או לכוח.

חלום על הפסד כסף – חלום שבו אתה מפסיד כסף מתואר בעיקר כחוסר שאפתנות, כוח והערכה עצמית. אתה חווה כישלונות וייתכן גם שמרגיש חלש, פגיע, ויצא מכלל שליטה בחיים שלך.

חלום על נתינת כסף – חלומות שבהם אתה נותן בהם כסף מפורשים כנתינת ואהבה. או שאתה מחפש אהבה.

חלום שבו אין לך כסף – לחלום שאין לך כסף מציין פחד לאבד את המקום שלך. או שאתה מרגיש חסר יכולות הדרושות כדי להשיג מטרה רצויה.

חלום שאתה גונב כסף – חלום שבו אתה גונב כסף אומר שאתה נמצא בסכנה. ואתה צריך להיות יותר זהיר. בנימה חיובית, החלום מצביע על כך שסוף סוף אתה הולך אחרי מה שאתה רוצה בחיים. לחלופין, גניבת כסף אומרת שאתה חסר אהבה.

פירושי חלומות נוספים שיכולים לעניין אותך

18 Comments

Add a Comment
 1. בחלום אבא ז”ל נותן לי כסף והרב

 2. חלמתי על כסף אחותי נתנה לי 200שקל.
  ושלשום חלמתי שהלכתי למוקום אחד מאלה בהפתעות וזה היה בשבילי רק שבאתי לצאת גליתי שכול המתנות היה בשבילי זקנה אחת שכנה אותי לקחת את הכל המתנות וחברה אחת גנבה לי דובי מלפני שידעתי שהכל שלי כל המתנות.

  וגם על תפו״א
  אני ואמא שלי יצאנו לקנות תפו״א בכל חונות היא לא אהבה כלום ואני יהי מקום אחד שאהבתי את התפו״א ממש

 3. חלמתי שנגנבו לי 800 שח ובהמשך החלום מישהו מהמשפחה נתן לי 2800 שח מה משמעות החלום בבקשה

  1. חלמתי שעבדתי ושילמו לי 100 שקלים למרות שציפיתי ליותר וגיליתי שהיה לי חור בשקית ונאבדו לי 100 שקלים אחרים

 4. חלמתי שנתתי לאימא שלי שנפטרה לפני שנה שטר של 200 ש ששמחה לקבל
  היא נראתה בחלום בת 30

 5. חלמתי שבעלי זל ” רוכן לי תתיק צד על המדרכה והלך מה שנשפך מזה מלא מטבעות של כסף פטיש וכלי עבודה שהיו חלודה התחלתי להרים את כל המטבעות לתיקי תפטיש והשאר לא הכנסתי לתיק הבת שהיתה לידי היתה קטנה פתאום נעלמה אני מחפשת אותה הרבה וקוראת לה ברחוב בשמה עד שחברה שלה שפגשתי אומרת שאני מכרתי אותה לאימא שלי אני צורחת עליה מה פתאום מכרתי אני מחפשת אותה מתגלה עברו הרבה שנים ואני הולכת לבית של החברה בתי םותחת תדלת היא כבר גדולה ואני לא מבינה מה קורה

 6. מה קורה כשחולמים שמחפשים כסף
  שהשארנו במקום מסויים ולא מוצאים ?

 7. חלמתי שאני ואחותי נימצאות יחד ושומעות אזעקה ורצות אם עוד קבוצה של בנים בעיקר מי מקום למקום ואז היא החליטה לעצור לשכב על האדמה ולהשים ידיים על הראש אחרי שניגמרה האזעקה הלכנו לאיזה דירה שהיה בו חדר פנימי ומסביב לחדר הפנימי מבחוץ היו מלא חלונות בצורות שונות וסגרתי אותם ואחרי זה היו שם עוד 2 גברים כיביכול ועוד 1 או 2 נשים שאני לא מכירה שאחת אומרת לי שאחד הגברים כול שנייה סתם ככה נותן לה שטרות של 200 שקל ואז אחרי זמן מה נישארתי לבד בחדר מיספר פעמים והיה מדף ובן כמה דברים היה חבילה של שטרות פעם אחת לקחתי 200 ובפעם השנייה לא היה יותר שטרות של 200 לקחתי 100 אבל בסוף החזרתי וניגמר החלום

 8. ציונה זנדני

  חלמתי שאני מוצאת על כמה מטרים שטר בסכום אחר ב2 שטרות הראשונים לא הרמתי ואחר כך כן ואז מישהו ראה שהרמתי את השטר האחרון וניגש אלי ואז סיפרתי שמצאתי כמה שטרות והוא אמר שיש מישהי שנעלם לה שטר של מאה אמרתי לה שתתן לי סימן וזה השטר היחידי ועוד אחד של 200 שהיה עליהם סימן ונתתי לה אותו ואחר כך ניסיתי למצוא למי שייך השטר של ה200 והתעוררתי

 9. אני יושב במטבח.על השולחן מעטפה ענקית.האצבע שלי פגעה במעטפה ומיתוכה יצאו מטבעות כסף בכמויות אדירות.

 10. חלמתי שאין לי כסף לעשות שבת והויזה והצ’קים הלכו לאיבוד ואני הולכת לבנק לדבר כם המנהלת הבנק ומנסה להוציא כסף בלי כרטיס ופתאום הכספומט התקלל ומוציא לי המון כסף ורני שמה את הכסף בכיס כלומר לוקחת אותו….מה זה אומר?

 11. חלמתי שסבא של ז”ל עצר אותי באמצע צומת בכניסה לשכונה של הסבא השני שלי ז”ל ונתן לי שטרות ירוקים של 20 שח. הוא היה צעיר יותר מכפי זכרתי אותו.
  אני זוכרת שהתעמתי איתו בחלום שלא יכול להיות שזה הוא, כי הוא מת. והוא צריך להחות עכשיו לפחות בן 100 ומשהו. והוא הוכיח שזה הוא

 12. חלמתי שאמא שלי ואחותי זוכות בהמון כסף ולא מגלות ואני פוגשת אותם ברחוב באיזה ארוע והם לבושות מדהים מטופחות ועשירות ואני באה לאמא שלי וחונקת ומרביצה לה אך לא העיזה לספר לי שיש לה מלא כסף בזמן שאני שוקעת בחובות קשות יום.

 13. היי בוקר טוב
  בעלי חלם שאמי שנפטרה ביקה שבעלי ייתן 1000 שח לאחי החולה מה הפירוש ?

 14. ויקטורין אבוטבול

  חלמתי שאני נותנת לאחותי קופסה בצבע כסף

 15. חלמתי מצאתי חבילה גדולה של דולר מישהו אמר נעלם לו כסף לא נתתי לו מה הסיבה

  1. חלמתי שאני ובעלי ז”ל מוצאים מכנס ששיך לדוד שלו ז”ל מלא מטבעות כסף

 16. חלמתי שהחברים אוספים 10,000₪ לזוג חברים שנחכנסו לקושי כלכלי ולי אין אפשרות לתת סכום כזה ואני רוצה לתת 1500₪ אחד פעמי או 1000 לחודש לא זוכרת, ואני נזכרת בזה שגם לנו לא ממש יש ואני חושש שלא יחזירו לי
  מה הפירוש

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *