חלום על כסף

חלום על כסף וסמל הכסף בחלומות מפורש בעיקר כסימן טוב לעתיד לבוא ועל שינויים חיובים קרובים. חלום על כסף יכול להתפרש גם כאזהרה. לפי הקבלה כסף בחלום הוא חלום נבואי אשר בא לחזק את החולם ולעודד אותו ובעיקר להראות לו את הטוב הקרב.

מספר דוגמאות לחלומות על כסף

חלום על מציאת כסף –  חלום על מציאת כסף הוא חלום טוב המציין קידום והכרה ביכולות שלך בבית או במקום העבודה. ובעיקבות כך יהי שיפור במעמד שלך ובמצב הכללכלי. פירוש נוסף למציאת כסף בחלום מרמז על שינוי חיובי בחייו של החולם במישור הריגשי ולאו דווקא במישור הכלכלי אם כי בהתחדשות וצמיחה.

חלום על זכיה בכסף – זכיה של כסף בחלום מצביע על הצלחה ושגשוג קרובים. כסף מייצג ביטחון, ערך עצמי, והצלחה. כסף הוא סמל משותף למיניות וכוח. בפרט, מציאת כסף מציינת את השאיפה שלך לאהבה או לכוח.

חלום על הפסד כסף – חלום שבו אתה מפסיד כסף מתואר בעיקר כחוסר שאפתנות, כוח והערכה עצמית. אתה חווה כישלונות וייתכן גם שמרגיש חלש, פגיע, ויצא מכלל שליטה בחיים שלך.

חלום על נתינת כסף – חלומות שבהם אתה נותן בהם כסף מפורשים כנתינת ואהבה. או שאתה מחפש אהבה.

חלום שבו אין לך כסף – לחלום שאין לך כסף מציין פחד לאבד את המקום שלך. או שאתה מרגיש חסר יכולות הדרושות כדי להשיג מטרה רצויה.

חלום שאתה גונב כסף – חלום שבו אתה גונב כסף אומר שאתה נמצא בסכנה. ואתה צריך להיות יותר זהיר. בנימה חיובית, החלום מצביע על כך שסוף סוף אתה הולך אחרי מה שאתה רוצה בחיים. לחלופין, גניבת כסף אומרת שאתה חסר אהבה.

פירושי חלומות נוספים שיכולים לעניין אותך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *