חלום על ים

חלום על ים מיצג כוח בדומה לכוחו של הים במציאות. פירוש חלום על ים מתייחס לתנאי המים. ים שקט, או ים רגוע מתאר כוח פנימי כמו גם איזון רוחני. ים סוער, מתאר בעיקר חוסר מנוחה. סמל של ים סוער בחלום מחייב אותך בשינוי ובדרך מסע ארוכה במטרה להביא אותך למים שקטים. בדרך כלל חלומות על ים מלווים בסערה ריגשת.

הים אוצר בתוכו כוח רב עוצמה ויחד עם זאת הוא מסמל את החיים. אפשר ללמוד הרבה מחלומות על ים במיוחד כאשר חלום החלום זוכר פרטים מהחלום כמו: צלילות המים, מצב הים: שקט או סוער. ככל שחולם החלום יזכור וידע לתאר בצורה מדויקת את הפרטים והסמלים מהחלום כך מפרש החלום יפרש את החלום בקלות ובדיוק מרבי.

בדתות שונות חלום על ים מסמל תקוות ושאיפות שלא התגשמו. גם אם בחיים הגשמתם את הצורך החומרי. מדובר על כך שלא הגשמתה את הצורך הרוחני שיש בך.

פירוש חלומות על ים על פי גיזמונד פרויד

על פי זיגמונד פרויד החוקר הנודע ואבי הפסיכואנליזה חלומות על ים קשורים במידה רבה לסקס. חלום שבו אתה רואה ים מרחוק מצביע על כך שאתה חושב על סקס כמשהו לא בר הסגה ואף לא מציאותי. פרויד מפרש חלום על ים רגוע כעל חוסר מנוחה, אתה לא נח מספיק או עובד קשה מידי ולכן אתה חייב להירגע ולקחת פסק זמן ולחשוב על עצמך. פתרון חלום על ים רגוע על פי פרויד הוא הצורך במציאת איזון בין העבודה והמנוחה. זיגמונד פרויד מסביר, שבמידה ובחלום שלך אתה רואה אדם רוחץ בים הנ”ל מסמל את מצבך הפיזי והנפשי. אם אתה רואה בחלום את עצמך נכנס לים סוער וגועש זה מסביר כי התשוקות המיניות שלך לא באות לידי ביטוי וסיפוק.

חלום על שחיה בים

חלום על שחיה בים רגוע מסמל טובות. זה זמן טוב להתחלות חדשות כמו פתיחת עסק או מעבר דירה.

חלום על טביעה בים

אם אתה חולם שאתה טובע בים, החלום מסמל שיש למי מהמכרים שלך כוונות רעות לגביך. בדוק מי מהחברים שלך יכול לפעול נגדך.

חלום על ים סוער

חלום על ים סוער מסמל תקופה לא קלה העומדת לפקוד את החולם. החלום מסמל את הצורך של החולם לקחת אחריות ולהתמקד בעיקר.

חלום על ים שקט

חלום על ים שקט מסמל רוגע ושלווה. תקופה רגועה ונעימה קרבה ועל החולם לנצל את התקופה ליזום דברים חדשים כמו שדרוג מקום העבודה, שדרוג רכב ודירה. התקופה הקרובה מבורכת ולכן יש לנצל אותה.

פירושי חלומות נוספים שיכולים לעניין אותך

1 Comment

Add a Comment
  1. שאני ההורים שלי ועוד מלא אנשים בגג של ביניין גבוהה מאוד שממוקדם על הים והים מתחיל להיות סוער עם מערבולות שאנחנו רואים מרחוק ואנחנו בלחץ וצריכים לעבור לביניין השני כדי להינצל ואני הצלחתי ואני צועקת להורים שלי ואבא שלי בטעות זרק את אמא שלי והיא נפלה לתוך הים ולא היה מי שיציל אותה ואני ניחנקתי מרוב בכי וצרחות למה אבא למהההה למה נגעת בה וקמתי בבהלה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *