חלום על בשר

כאשר יש לכם חלום על בשר, יש לשים לב מאד לפרטים השונים שמופיעים בו. חשוב לציין כי הבשר הוא אחד הסמלים האמביוולנטיים ביותר על פי התורה של פירוש חלומות. יש פרשנויות שונות להופעת הבשר בחלום. מצד אחד – הבשר מסמל הרבה מאד כוחניות, הצלחה וגבריות. חלום על בשר יכול לסמל לא פעם שלא משנה באיזה כיוון אתם תבחרו – אתם תצליחו. עם זאת יש להיזהר, הבשר יכול להיות גם סמל לשחצנות ולגאווה יתרה, ויש לשים לב מה עושים עם הבשר בחלום וכיצד מתנהלים עמו.

חלום על בשר לפי הקבלה

בהכללה ניתן לומר כי על פי מילון חלומות קבלי, הופעה של חלום על בשר הוא אות מבשר רע. הקבלה איננה רואה בחיוב את הבשר, והיא גורסת שאם חלמתם עליו – סימן שעומדת להתרחש צרה גדולה בחייכם ויש להיערך לכך. אפשר שהחלום מנסה להתריע אתכם – למרות שאינכם צופים שום סכנה, וכאמור הבשר יכול להיות גם סמל ליהירות. יש לבדוק האם הבשר מדמם שכן אז מדובר על בעיה משמעותית מאד.

חלום על בשר וחלב

החלב הוא סמל חיובי יחסית בעולם החלומות, אך הוא מייצג דווקא נשיות, עדינות ואימהות. הבשר כאמור מייצג את ההפך – גבריות, כוחניות וכיו”ב. לכן, ערבוב של בשר וחלב בחלום יכול לסמן מצד אחד ערבוב של מין שאינו במינו, אך בחלק מהמקרים חלום על בשר וחלב יכול גם לסמל הפכים אשר משלימים זה את זה, ואולי הוא מסמן לכם שעליכם לשנות את כיוון המחשבה בחייכם.

חלום על בשר על האש

מה המשמעות של חלום על בשר שאתם מכינים על האש במתקן גריל? יש כאן מעין אזהרה סמויה – מצד אחד אתם בוחרים בנתיב נכון בחייכם ועליכם להמשיך בו, אך צריך לזכור שלכל כיוון בחיים יש גבול. כשם שצריך להיזהר שהבשר לא יישרף – כך צריך לזכור שאסור ללכת בדרכי קיצון.

חלום על בשר טחון

חלומות שבהם מופיע בשר טחון, באים לסמל לכם לתת תשומת לב לדברים שמתרחשים במשפחה המורחבת שלכם. עליכם לשים לב מה עושים כל הקרובים שלכם, שכן למעשיהם יכולה להיות השפעה רבה על חייכם.

עם זאת יש לזכור כי חלומות הן עניין אישי ופרסונלי, והמידע שמופיע כאן הוא כללי, אך אפשר לפנות למפרש חלומות מקצועי שיסייע.

פירושי חלומות נוספים שיכולים לעניין אותך

16 Comments

Add a Comment
 1. חלמתי שאני הולכת לייקב מקום יפה ושם אני מבקשת לשתות מים ומקבלת בקבוק זכוכית .
  ואז אני מוצאת את עצמי בתוך בית יפה ומצלמת את עצמי ובתמונה שצילמתי אני רואה חולצת בטן לא אהבתי ומחקתי אותה ואז אני מוצאת את עצמי בעסק של המשפחה של מישהי שלמדה איץי בתיכון עסק של בשר אני נערה כהה אז שאלתי אותי שאם זו שלמדה איתי זו אמא שלה , ואז ניגש אלי גם נער דתי עם כיפה שחורה ביקשתי בשר הביא לי לא אהבתי כי לא היה טחון ואז ניגש אליי בחור כהה וביקשתי בשר טחון הכין לי למרות שלא ראיתי שטחן הוא טען שכן הבשר טחון היה עם פטרוזליה וכוסברהמטחון ביחד ,התחלתי להריח את הבשר לראות שהבשר שלי הבשר נראה והריח טוב . ואז שיתאתי הכלבה שלי בצבע שחור באה איתי ואז המוכר אומר הכלבה שלנו אז אמרתי לו תראה וקראתי בשם הכלבה היא קפצה עלי וקישקשה בזנב ושמחה והייתה נראה מצויין ויפה ואז אמרתי למוכר אתה רואה היא שלי .
  ואז אני מסתכלת לכיוון הדירה אני רואה כלב שחור כמו שלי אמרתי לבחור הנה שלכם ועליתי במדרגות

  1. אולי בסוף תמצאי את עצמך בקשרים קרובים מאוד עם אותה משפחה

 2. חייבת לשאול ואשמח לתשובה חלמתי שאני עושה קציצות בשר ולא מצליחה לסגור את הקציצה פעם אחר פעם וכשאני מסתכלת על הקציצה אני רואה שהיא מלאה בתולעים ובגלל זה היא לא נסגרת אשמח לפיתרון מה זה אומר תודה רבה רבה

  1. תבדקי אם יש משהו בחיים שלך שדורש תיקון והפעלה מחדש מהיסוד בהצלחה 💖

 3. שלום,
  חלמתי שהגרוש שלי פוגש אותי באיזה חג בקיבוץ בא אלי עם חתיכת בשר כבד ביד.. אומר שהיה אצלו הרבה זמן שאל אם אני רוצה כי הוא לא יודע אם הכבד טוב עדיין.. הרחתי ואמרתי לו שנראה לי שהוא בסדר למרות שכבד זה דבר מאד עדין.. אבל אני לא רוצה. ואמרתי לו שזה בשר מאד טוב שיאכל את זה.. ואז אני חושבת שאמרתי לו שזה בשר מאד עדין אז עדיף שיזרוק אותו.. וזהו.. מוזר ממש.. אשמח לדעת מה זה אומר. אני והגרוש שלי בכלל לא בקשר טוב מתקשרים רק בענין הילדים וזהו..

  1. אולי זה משקף את הספקנות שלך לגבי מערכת היחסים ביניכם ואם ייתכן שמיהרתם לזרוק ולוותר על משהו שאולי היה תקין וניתן לעיכול ולא מקולקל. אבל בגלל שמדובר במשהו מאוד עדין ורגיש פחדת בכלל לנסות להתעסק בו

 4. חלמתי שאני קונה בשר קפוא, 2 גושים גדול וקטן

  1. אולי נדרשת המתנה כלשהי לדבר מה בחייך עד שתוכלי לפעול בעניין

 5. חלמתי שאני גונבת במחסן בעבודה 2 נתחים גדולים של בשר.ומביאה אותם לאמי זל לבשל.אבל המצפון ייסר אותי וסיפרתי על כך למנהל והוא אמר שחייב לספר לבוס.אבל הבוס זל השתיק את הנושא ואמר שאף אחד לא ידבר על כך

  1. אולי את מתחרטת על משהו מהעבר
   החלום בא ללמד אותך לפעול אחרת בעתיד ולא לפתח ייסורי מצפון קשים שיקשו עלייך להתקדם

 6. דוריס ישראל נעים

  אמא שלי לאחרונה חולמת הרבה על בשר אתמול חלמה שעושה בשר על מנגל מה פירוש?

  1. אולי יהיה לה מקור פרנסה חדש

 7. חלמתי שאני רואה ילד שאני לא מכירה וכולה בחול של ים אמרתי לו למה אתה לא מתקלח אמר אסור לו ואסור לו לאכול בשר
  ופתאום אני רואה את עצמי ברחוב גשם מבול וכל הבתים נהרסים בגלל הגשם ואז בא גל וסוחף אותי ופה התעוררתי אשמח לדעת מזה

 8. חלמתי שאני מוציאה בשר מהמקפיא להפשיר למנגל

 9. חלמתי שאני באה לאנשים לא מוכרים וראיתי שם סיר בשר מתבשל על הגז,,,יש משמעות לגביי בחלום הזה? לא זכור לי שבחלום זה היה אצלי, רק ראיתי סיר בשר על הכיריים מתבשל

 10. היי חלמתי שאני עומד לקבל ירושה מהסבא שהוא לא בחיים וקבלי ארוחה בשר ועדשים השמח לדעת מזה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *