חלום על ברית מילה

האם היה לכם בלילה חלום על ברית מילה שאתם בעצמכם עברתם? גברים לא מעטים חולמים מספר פעמים בחייהם, כי יש ניסיון למול אותם בשנית. לעתים אף בתור מבוגרים, ולעתים הם שבים בחלום והם כתינוקות או ילדים. מה המשמעות של חלום יוצא דופן כזה לפי מילון חלומות? האם יש פענוח לחלום? בהחלט כן! אם היה לכם חלום על ברית מילה, יש סיכוי טוב שאתם חשים שיש ניסיון להפריע לכם. אתם מרגישים שאתם מנסים להגיע להישגים מסוימים – אך אנשים שונים מפריעים לכם. לא פעם הפרעה זו משתקפת בניסיון לפגוע באופן ממשי במעמד שלכם ובכבוד שלכם (ועל כן הפגיעה באיבר המין – שהוא סמל לגבריות מובהקת). אם אתם ממשיכים לחלום שאתם עוברים ברית מילה-  כדאי לנסות ולזהות מי מנסה לפגוע בכם ולפעול בהתאם.

חלום על ברית לפי הקבלה

הקבלה רואה בחיוב מאד חלום על ברית מילה, ויש לכך כמה סיבות. הקבלה עוסקת בעיקר בחלומות שבהם אנו עדים לברית מילה של תינוק אחר, ולעתים אף של תינוק שאיננו מכירים – אך הדבר החשוב הוא בהופעתה של טקס המילה. לפי הקבלה, ברית המילה מסמלת הקרבה מסוימת. כשם שמקריבים חלק קטן מגופו של התינוק – כך אנחנו מקריבים דבר מה מעצמנו. עם זאת הקרבה זו היא חיובית. אנו מקריבים מעצמנו לטובת ערך מסוים שחשוב לנו להגשים, למען הצלחה בחיי המשפחה והזוגיות, וכיו”ב. החלום מסמל לנו שהכיוון שבו בחרנו בחיינו הוא נכון מאד, ועלינו להמשיך ולדבוק בנתיב זה.

חלום על ברית מילה לתינוק

אם היה לכם חלום על ברית מילה אשר תינוק עובר, יכולות להיות לכך שתי פרשנויות שונות. הברית שהתינוק עובר יכולה לסמל מצד אחד פתיחה של דרך חדשה. כשם שתינוק חדש נולד – כך גם אתם מרגישים שמשהו חדש נולד מתוככם. אתם יכולים להתחיל דף חדש לחלוטין בחייכם, וזהו סימן חיובי מאד. עם זאת, כדאי לשים לב מה קורה בברית בחלום. לעתים חולמים שהברית לא עוברת כשורה – ואז זה סימן שאתם מרגישים שקיבלתם החלטה שגויה או שפספסתם חלק חשוב בחייכם, ויש לשים לכך לב.

עם זאת יש לזכור כי חלומות הן עניין אישי ופרסונלי, והמידע שמופיע כאן הוא כללי, אך אפשר לפנות למפרש חלומות מקצועי שיסייע.

פירושי חלומות נוספים שיכולים לעניין אותך

1 Comment

Add a Comment
  1. ממש הרגעתם אותי כי שסיפרתי לאנשים על החלום הם אמרו לי שאם חולמים על ברית אז זה עושה מזל רעה וזה נותן חיים קצרים ועכשיו ממש הרגעתם אותי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *