חלום על בריכה

האם היה לכם בלילה חלום על בריכה? האם זה אומר שכעת תדעו שפע ופרנסה? או שאולי זהו קושי? והאם זהו חלום טוב או רע? האמת היא שכאשר מדובר על חלום על בריכה, יש לא מעט משמעויות אפשריות, ואם אתם מחפשים פענוח לחלום, עליכם לצלול עמוק יותר לתוך החלום שלכם. עליכם בעצם להבין מה בדיוק הופיע בחלום – והיכן הבריכה הייתה ממוקמת, מה היה מצב, וכיו”ב – וכך תוכלו להבין את הפירוש לחלום.

חלום על בריכה בבית

באופן כללי, כשיש לכם חלום על בריכה בתוך הבית שלכם, זהו סימן טוב מאד! הבריכה בבית מסמנת לרוב תחושת שפע וגם הצלחה רבה בעיקר בכל מה שנוגע לפרנסה שלכם. אם זה עתה התחלתם לעבוד במקום עבודה וחלמתם על בריכה – ככל הנראה זהו סימן טוב להצלחה שאתם עומדים לחוש בפרנסה שלכם בעתיד הקרוב.

חלום על בריכה עם דגים

גם כאן, אם יש לכם חלום על בריכה שמופיעים בה דגים ,זהו סימן חיובי מאד לפי מילון חלומות. הדגים מאז ומתמיד מסמלים שפע וברכה, ולכן אם בבריכה בחלום הופיעו דגים אפשר להיות רגועים. כמה שיותר דגים – כך כמובן מוטב.

חלום על בריכה גדולה

אם יש לכם חלום על בריכה במידות גדולות ,הדבר מסמן במקרים רבים מאד, מצב של קושי מסוים שאתם מבינים שעליכם להתגבר עליו. לרוב, כבר השלמתם עם העובדה שיש קושי ואולי אתם אפילו בתהליכי התמודדות עמו – ומכאן החלום על הבריכה הגדולה.

חלום על בריכה מלוכלכת

בהקשר לסעיף הקודם, חלום על בריכה מלוכלכת, אף הוא מייצג קושי מסוים. עם זאת, ככל הנראה החלום הפעם הוא הטריגר הראשוני למודעות. כלומר – אתם מבינים שיש בעיה מסוימת, וככל הנראה אתם מבינים גם שצריך לפתור – אלא שעוד לא עשיתם את הצעד הראשון.

חלום על בריכה לפי הקבלה

על פי הקבלה, חלום על בריכה מייצג מזל טוב ושפע, אך אפילו מעבר לכך. החלום מייצג אולי מצב שבו נקלענו לצרה – אך הצלחנו להיחלץ ממנה כשידינו על העליונה, וכעת מצבנו אף יותר טוב משהיה קודם לכן.

עם זאת יש לזכור כי חלומות הן עניין אישי ופרסונלי, והמידע שמופיע כאן הוא כללי, אך אפשר לפנות למפרש חלומות מקצועי שיסייע.

פירושי חלומות נוספים שיכולים לעניין אותך

3 Comments

Add a Comment
  1. חלמתי שאני טובעת בבריכה 2 מטר מגיעה לריצפה ועולה למעלה , אחריזה ראיתי תאקס מופיע

  2. חלמתי שאני בחדר עם מים סוערים, יושבת באמצע על קרש. גיסתי קופצת לתוך הסערה ואחי מסתכל מהצד ולא יודע מה לעשות ואני עומדת ליפול מהקרש המים היו די עכורים ולא ראינו את גיסתי שנפלה

  3. חלמתי שאני נופלת לבריכת מיזרקה אבל מצליחה לצאת ללא פגע

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *