חלום על באר

חלום על באר הוא חלום המציף רגשות רבים ומסמל את הגישה לרגשות והתחושות הנסתרים ביותר.

חלום על באר מלא בחוויות שצברנו בחיים והם כלואים בתת מודע שלנו. לאחר פירוש חלום על באר אתה תצליח לחתור להכרה עצמית עמוקה ולהגיע להרמוניה פנימית. סמל הבאר חושף את הדרך לריפוי והצלחה. זהו סמל התקומה העצמית ולרוב סמל זה מופיע יחד גם בתוך חלומות על היריון אך לא רק. סמל הבאר יכול לסמל גם בעיות מיניות הקרבות לפיתרון.

פרשנויות שונות לחלום על באר:

חלום על באר שבורה – אם הנך רואה באר שבורה או באר רחוקה ממך כזו שאין באפשרותך להגיע אליה הנ”ל מסמל תחושה של ריקניות ובדידות פנימית. ויכול לסמל בעיות של חוסר הערכה בעבודה לניסיון שיש לך.

חלום על באר מלאה מים – חלום על באר מלאה במים הוא חלום טוב, חלום זה מציב בפניך את מלוא האפשרויות שעומדים לפניך בחיים חלום זה נועד לעודד אותך. ואתה יכול לפרש את החלום הזה כזריקת עידוד וחיזוק.

חלום על באר מים צלולים – חלום זה מסמל בעיקר מערכות יחסים הכוללים בהם אנשים אחרים, לפעמים חלום זה מסמל גם מזל ועושר. כאשר אתה רואה מים צלולים בבאר אתה יכול להיות רגוע ולסמוך על האדם והקשר הזה. מים בצבע אחר כמו חלבי או עכור מזהיר אותך מאכזבה עמוקה או משקרים ורמאויות.

חלום על באר בו אתה רואה את ההשתקפות שלך – חלום זה הוא חלום המזהיר אותך והוא קשור לקטגוריה של חלומות אזהרה. חלום זה מזהיר מפני אסונות כבדים ובעיקר מוות של אנשים קרובים.

חלום על באר יבשה ללא מים – אתה עומד לפני אסון, בדוק ושנה מיד את הדרך בה אתה חי ומנהל את החיים שלך. בדוק את הבריאות שלך וראה היכן אתה יכול לשפר.

פירושי חלומות נוספים שיכולים לעניין אותך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *