חלום על אש

פירוש חלום על אש – אש יכולה להיות נעימה ומנחמת או שורפת כואבת ומשמידה. כאשר אנו מבקשים לפרש חלום על אש יש צורך וחשיבות מרובה להבין את כלל הפרטים בחלום ולבדוק לעומק מה סמל האש מבקש לרמוז לנו. בדרך כלל חלום על אש בא להזהיר אותנו מקשיים ובעיות העומדים לפקוד את החולם.

האש מאז ומעולם נתפסה כמרכיב חשוב ומשמעותי לאדם. האש היתה אחד ההישגים החשובים הראשונים של בני האדם. גילוי זה אפשר את ההגירה לאזורים קרים יותר, שללא האש היו נותרים מחוץ לתחום ההתיישבות האנושית.

מה מסמלים חלומות על אש

שריפה ואש בחלומות מהווים סמל משמעותי ומרכזי בחלומות החשובים ביותר. אש יכולה להיות סימן לאהבה רוגע ושמחה, ובמקביל חלומות על אש יכולים לסמל לנו קושי קרוב, הרהורים ומחשבות. באופן כללי, אנו חולמים חלומות על אש כביטוי לרגשות עזים, תשוקות, כוח ואנרגיה, שלא תמיד מזיקים. אש יכולה להיות סמל עז לתשוקה באופן חיובי וגם במובן השלילי לדוגמא תסכול, כעס, והרס. במיקרים מיוחדים אש נחשבת לסימן של טיהור רוחנית ולידה מחדש.

מפרשי חלומות מדגישים כי סמל האש הוא אחד הסמלים החשובים ולהופעת האש בחלום יכולה להיות משמעות הרסנית או מעוררת השראה.

פירוש חלומות על אש לפי אופן הופעתו החלום

חלום שבו אתה מצית אש – אתה צפוי לביקור קרובים וייתכן כי קרבה אהבת אמת.

חלום על אש גדולה – חלום זה מסמל הצלחה בעסקים ובהשקעות. תלוי מאוד בסיטואציה חלום זה גם יכול להתפרש כבעיה שאתה לא מצליח לפתור.

חלום על אש בשדה פתוח – צפויה לך ידידות חדשה בעלת ערך.

חלום על אש בהירה ונעימה – אש בהירה מסמלת רוגע נינוחות ושמחה במשפחה.

חלום על אש גדולה בלויווי עשן סמיך – מרמזת על צרות ובעיות הקרבות לבוא על החולם והסובבים אותו.

חלום על אש קטנה – חלום על אש קטנה ולא מזיקה מרמז על בשורות טובות.

חלום על אנשים בקרבת אש – חלומות שבהם את רואה אנשים סביב אש לדוגמא: קומזיץ וישיבה סביב המדורה. חלום זה מסמל חוויות נעימות ואפשרות לטיולים ומסעות.

חלום שבו אתה נכווה מהאש – מאוד תלוי במצב בו אתה נמצא, במידה ובשלב זה בחיים שלך ישנם בעיות הנראות לך ללא משמעות , בעיות אלה יחמירו ויקבלו נפח. תתייחס לבעיות הקטנות שלך בכובד ראש.

חלום שבו את רואה את הבית שלך נשרף – חלום זה הוא חלום אישי מאוד. חלומות על בית מסמלים את עצמך. שמור על בריאותך בתקופה הקרובה. חלום זה גם מסמל אובדן של דבר ערך בעל חשיבות בחיים שלך.

חלום שבו את מכבה אש – חלום זה הוא חלום טוב המרמז על תמורה מהשקעה נבונה וחיי אהבה פוריים הקרבים.

חלום על אש שבו אתה רואה את עצמך עולה באש  – בדוק מה מציק לך בחיי היום יום, משהו מציק לך ? ייתכן ואתה זקוק לשינוי במקום העבודה או מקום המגורים שלך.

פירוש חלומות אש ופתרון חלומות בכלל הוא מאוד אישי והחלום נוגע אך ורק לך החולם את החלום. חלומות הם אישיים מאוד ושונים מאוד מאדם לאדם ולכן לא כל פתרון חלום יתאים לך.

פירושי חלומות נוספים שיכולים לעניין אותך

2 Comments

Add a Comment
  1. חלמתי על הבניין עים אנשים עולה באש הם לכודים שם עד שבאו לחלץ מה זה אומר

  2. חלמתי שאש באה ‏לשרוף אותי וכלב קטן מגן עליי ‏נובח נובח על האש ויש לו מצליחה להתקרב אליי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *