חלום על אקס

מה המשמעות של חלום על האקס?

אם אתם חולמים על האקס שלכם אתם לא לבד. אפשר למעשה לומר בפירוש שאנשים חולמים יותר על החבר לשעבר שלהם מאשר על בן הזוג הנוכחי. חלום על האקס או חלום על האקסית נפוצים מאוד במיוחד לאחר סופה של מערכת יחסים. אם אתם חולמים חלום על האקס שלכם אתם בטח שואלים את עצמכם לגבי המשמעות של החלום. ובכן אנו ננסה ככל האפשר לתת לכם פירוש לחלום על האקס המיתולוגי שלכם או האקסית ונעבור על המשמעות של כל סמל וסמל אך שימו לב, פירוש חלום הוא סובייקטיבי מאוד, אישי ותלוי בסיטואציה ובמקום, ולכן חשוב מאוד לקחת את הנושא בפרופורציות ובמידת הצורך להתייעץ עם גורם מוסמך כמו מפרש חלומות בכדי לקבל פתרון חלומות אישי ומדויק המתאים רק לך.

חלום על האקס הוא חלום נפוץ מאוד במיוחד לאחר פרידה או התחלה חדשה של מערכת יחסים. בתקופה הזו הנפש רגישה ופגיעה מאוד והמחשבות שעוברות לנו שראש במשך היום משליכות על התת מודע וזה בא לידי ביטוי בחלומות שלנו. לחלומות מהסוג הזה יכולה להיות משמעות עמוקה מאוד והבנת החלום יכולה אפילו לעזור לך להמשיך להתפתח כאדם, להבין ולגלות יותר על עצמכם.

הסברה הרווחת היא שחלומות על האקס או האקסית מופיעים כאשר המצב שלך עם הבן זוג החדש מזכיר לך מאוד את מערכת היחסים שלך עם החבר או החברה לשעבר, מערכת דומה שגרמה לך בעבר להרגיש לא בנוח. אתה חוזר על אותם דפוסים ותבניות ישנות, אתה עושה את אותם טעויות ומתנהל באותו אופן. מוזר עד כמה שזה נשמע חלומות על האקס נחלמים בעיקר מפחדים או מאורעות מאוד משמעותיים בחיים. פחדים של בגידה של החבר הנוכחי, פחד של נטישה של החבר או החברה.

חלום על חברים לשעבר, חברות לשעבר ואפילו מאהבים ומאהבות הוא אחד מנושאי החלום הנפוצים ביותר. פירוש חלום על האקס הוא לא בכדי אחד החלומות המורכבים ובעלי משמעות עמוקה הרבה יותר ממה שאנשים מבינים.

חלום על אקס שחוזר אלי

חלום על האקס שרוצה לחזור או לחלופין חלום על חבר או חברה שחוזרים אליכם עלול לחשוף את הגעגועים שלכם אל האקס. בחלום צפים רגשות עזים מהמודע שלכם והרגש העז שאתם מרגישים כלפי האקס נמצא וקיים בתת מודע, חלום זה עשוי להיות התגשמות של אחת המשאלות שלכם במציאות.

חלום על האקס שמציע חתונה

אחד החלומות החוזרים בצורה עקבית הוא חלום על האקס שחוזר ומציע חתונה החלומות האלה בעיקר מלווים בהבטחה שמהיום היחסים בינכם יהיו שונים ואחרים. במציאות הדברים קצת שונים, ההבטחות בחוויית החלום הם ככל הנראה הרצונות של החולם עצמו למה שהו היא רוצה שיקרה באמת. חלומות מהסוג הזה עשויים לסמל ולשקף גם מערכת יחסים שנגמרה לא מזמן ועדין החולם מרגיש את כאב הפרידה. ברור לכול הדעות שחלומות על אקס המבקש לחזור משקפים את הגעגוע של החולם, לידידות, ולהיבטים חיוביים אחרים שהיו במערכת היחסים הישנה. חלומות על האקס מלאים ברגשות עזים אך אל לכם לשכוח מה היה הגורם לפרידה ולנתק במערכת היחסים הזו.

חלום על האקס עם מישהי או מישהו אחר

חלומות המתארים מצב של החבר או החברה לשעבר המתראים אם מישהו אחר מסמלים תחושת נטישה. זה בדרך כלל נובע מחוסר יחס וחוסר תשומת לב מאוד מודגש מהחבר לשעבר. ככל הנראה אתה קצת חושש ממערכת יחסים חדשה. חלום בו החבר כבר נמצא במערכת יחסים אחרת מסמל עבורך התחלה חדשה, אור ירוק שזה הזמן שלך לעבור הלאה ולבנות מערכת יחסים חדשה ובריאה.

חלומות על האקס על פי המדע

המדענים העוסקים בנושא פירוש חלומות סבורים כי חלומות על האקס כולל כל הרגש והעוצמה הנלווים אליהם צפים בתת המודע בכדי לעזור לך להפנים את הפרידה. מדובר בתהליך שיעזור לך להמשיך הלאה בחיים. עיבוד המחשבות והרגשות בנוגע לפרידה מאפשר לנו להכיר בכאב ולהתמודד אתו, זה גורם לחולם החלום להיות מודע יותר לעצמו, לפתוח דף חדש, ואף ללמוד מטעויות העבר בתקווה שלא יחזרו שוב על עצמם.

לסיכום, חלומות על האקס הם חלומות מלאי רגש המהול בעצב וגעגוע. אם אתם לא רואים את האפשרות להיות שוב יחד, אתם לא צריכים להתמקד ולדאוג בנוגע לחלום. מצאו לכם זוגיות חדשה והתמקדו בעשיה ובלמידה מהטעיות שהיו לכם בעבר עם הבן זוג הקודם.

חלום על אקס שמת

חלום בו אתה רואה את האקס שלך מת בעודו בחיים מסמל בדרך כלל על בעיות במערכת היחסים החדשה שלך. בעיות הדומות לבעיות שהיו לך במערכת היחסים הקודמת. לעומת זאת ישנו פירוש נוסף והוא נכון במידה והיום אתה לא נמצא במערכת יחסים במצב כזה אם אתה רואה את החבר לשעבר שלך מת זה כביכול האישור הסופי שיש לך להתחיל מערכת יחסים חדשה.

חלום על האקס של החברה

מה המשמעות של חלום בו רואים את האקס של החברה? ובכן, יש לזכור שחלומות מורכבים מסמלים ותמונות היוצרים יחד מופע בתת המודע של החולם. המופע לא תמיד דומה והוא יכול לסמל דברים עם משמעויות שונות בהתאם לרגשות שלך בחלום. בחלום שכזה אפשר ואתה צריך לשאול את עצמך, האם אתה חושש שהחבר לשעבר של החברה שלך יכול לחזור ולקחת אותה ממך? לחלופין הוא גם יכול לחזק ולסמל את הכוח והגבריות שבך שגרמו לחברה שלך להיות אתך ולא עם החבר לשעבר.

פירושי חלומות נוספים שיכולים לעניין אותך

9 Comments

Add a Comment
 1. האקס שלי מזמין אותי לחופשה בפיג’י שמתגלה לי בהמשך שזו בעצם החתונה שלו, והוא אומר שהוא הזמין אותי רק כדי לנקום בי על זה שסירבתי לחזור אליו. אני מאוד נסערת ואני מבקשת ממנו לדבר איתי בפרטיות באחד החדרים, שם אני אומרת לו כמה שהמעשה הזה פגע בי ושהוא לא היה צריך להזמין אותי. הוא מתגונן בצורה מאוד שלווה. הוא לא מבין מה הוא עשה לא בסדר, הוא מבין שהוא לא היה צריך לנקום בי ככה אבל הוא אומר שהוא שמח לראות אותי ולהעלות איתי כל מיני זכרונות. הוא שולף דף עם בדיקות דם שעשיתי בעבר והוא מראה לי שלא היו לי מחלות מין אבל שאחוז האלכוהול בדם שלי היה יותר גבוה ממה שהוא היום (הוא היה ברמן כשהיינו ביחד במציאות).
  אני ממש נסערב ולא מבינה את פשר השיחה, והוא מנסה לחבק אותי אבל אני כועסת עליו אז אני יוצאת מאחיזתו.
  אני מוצאת את עצמי יושבת איתו באוטובוס, מנסה לרדת באחת התחנות, אבל אחרי שאני יורדת אני נזכרת ששכחתי את התרמיל שלי שלקחתי לפיג’י אז אני רצה אחרי האוטובוס. הוא עוצר, אבל אני לא בטוחה שזה האוטובוס הנכון, ולפני שאני מספיקה לבדוק אם התרמיל שלי בתא מטען האוטובוס ממשיך. התעוררתי בחרדה.

 2. גם אחרי 20 שנה מהפרידה אני עדיין חולם על האקסית המיתולוגית שלי, מה זה אומר?
  תודה

  1. אשמח לדעת גם ..למה אחרי 20 שנה חולמת עליו ..פעם בחודש..כזה..

  2. היי
   חלמתי שהאקס מגיע לישיבה עם כל החברים שלי ולאחר מכן גיסתו מופיעה מאושרת מצלמת אותנו והם לוקחים אותי לבית שלהם לשבת ושם אני פוגשת את אחיו ואז החלום נגמר מה זה אומר ?

 3. היי , אני חולמת כבר מספ פעמים החלום שחוזר על עצמו אבל עם הפרשים , שהמאהב האחרון שלי מופיע בחלום עם אחותי , יש לציין שאחותי שונאת אותו ,אבל כל פעם אני חולמת שהם בקשר ומתעוררת .
  אני אשמח לדעת מה הפירוש של החלום האלה ומה זה אומר .

  1. האקס שלי בחלום משנה מולי את שמו

 4. חלמתי פעם אחת שהאקס שלי חיפש אותי באיזה בית מלון חשוך, גילה אותי ואת החבר הנוכחי במיטה ביחד, השתגע בצורה סכיזופרנית, העיר אותי וקפץ מהחלון,
  לא יודעת אם הוא מת אבל הוא התאבד ככה.

 5. אני והמשפחה שלי היינו צריכים לנסוע לאילת באמצע הלילה ואני עליתי לחברים לשתות מים והבית היה בכלל הבית של סבא וסבתא שלי רק קומה 10 ולא קומה 6 היה שם אחד החברים הכי טובים שלי האקסית עוד שני אנשים ועוד מישהי אחת גם יפה יחסית עשינו סמים והעוד מישהי היפב יחסית הייתה מעוניינת בי אחרי שראיתי את האקסים נמרחת על אחד מהשני השני אנשים שהיה והיא אמרה לי כדאי שתלך אז הלכתי למטבח בבית שלה לשתית מיח והתחלתי לירוק אותם וכשיצאתי מהבית ראיתי אותה מתמזמזת עם האיש שהיא נמרחה עליו וירקתי גם על מראה שם בתוך הבית שלה יצאתי מהבית כי המשפחה שלי חיכתה לי וצעקתי מחוץ לבית המעלית לא הגיעה א ירדתי בקפיצות יחסית גבוהות לקומה למטה החלום נגמר בזה שנכנסתי בחזרה לאוטו ונסענו

 6. מה לגביי אקס מהצבא שלפני שנכנסתי איתו לזוגיות הוא היה החבר הכי טוב שלי וכשנהיינו ביחד הייתי איתו רק חודש והוא ניצל אותי מינית ונפרד ממני (במציאות)? זה קרה לפני שנה והלילה חלמתי עליו. חלמתי שאני באה לכמה ימים לבסיס וכשאני באה לומר לו שלום הוא מתחיל לנשק אותי ואמרתי לו שאני בזוגיות אז הוא התחיל לכעוס עליי כי מבחינתו היינו עד עכשיו ״בהפסקה״ ומאז התחיל להתנהג אליי מגעיל ולהפיץ עליי שמועות.
  מתה לדעת מה החלום הזה אומר, כי אני יכולה להגיד בביטחון שאין לי אליו אף געגוע…

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *