חלום על אבא שנפטר

אנשים רבים מצהירים על כך שהם חלמו חלום על אבא שנפטר. למעשה, נראה שחלום זה אף נחשב לאחד החלומות הנפוצים ביותר. חשוב מאד להסביר שאם היה לכם חלום על אבא שנפטר ואכן זה מכבר הוא באמת נפטר – אפשר שהחלום פשוט מייצג את הגעגועים הטבעיים אליו, ולפי מילון חלומות, זה געגוע סביר מאד. אולם, מה קורה אם עברו כמה שנים מאז שהאב נפטר ובכל זאת הוא מקפיד לשוב ולחזור לחלום שלנו? באופן עקרוני, דמות האב מייצגת מישהו שאנחנו סומכים עליו, ולרוב קשורה ליכולת שלנו לעשות צדקת ולהבחין בין טוב לרע. אם האב הנפטר שב וחזור בחלום – אפשר שאנו מזהים בעיה בתחום הנ"ל, ומעוניינים לקבל אליה פתרון.

חלום על אבא שנפטר חולה

כאשר יש לכם חלום על אבא שנפטר והוא במצב חולני, הדבר אכן מייצג בעיה חמורה יחסית שיש לכם בכל מה שנוגע להתנהלות החיים המוסרית שלכם או של אנשים אשר קרובים אליכם. אתם רוצים לבצע שינוי מהותי מאד בחיים שלכם, ולא יודעים איך לעשות זאת. אתם מחפשים דמות האב להדרכה – אך הוא חולה.

חלום על אבא שנפטר מחבק

באופן עקרוני, במידה והיה לכם חלום על אבא שנפטר והוא מחבק אתכם בחלום, הרי שברוב המקרים זהו פשוט הגעגוע שאתם חשים אליו. עם זאת לעתים החלום מבטא אף געגועים כלליים לתקופת הילדות או לעבר שלכם. אולי אתם חשים שבעברכם, המצב הכללי שלכם  היה טוב יותר.

חלום על אבא שנפטר לפי הקבלה

לפי הקבלה באופן כללי חלומות על מוות הם לא בהכרח דבר רע – אלא כהזדמנות לשינוי אפשרי. במקרה של חלום על אבא שנפטר, הרי שלפי פירוש חלומות קבלי, הדבר מסמל את הצורך שלכם למצוא הדרכה רוחנית חדשה. אולי אתם חווים משבר אמונה קשה, ומחפשים יד מכוונת אשר תסייע לכם.

חלום על אבא שנפטר וקם לתחיה

לרוב בתקופה של שיוני חיובי יחסי, אך כזה שאנו עדיין לא בטוחים בו וחשים מבולבלים – אנו נשוב ולחלום על אבא שלנו שנפטר אך כעת קם לתחיה והוא מסמל את מצב הביניים הנ"ל.

עם זאת יש לזכור כי חלומות הן עניין אישי ופרסונלי, והמידע שמופיע כאן הוא כללי, אך אפשר לפנות למפרש חלומות מקצועי שיסייע.

פירושי חלומות נוספים שיכולים לעניין אותך

1 Comment

Add a Comment
 1. אבא שלי נפטר לפני שנה וחצי .
  חלמתי שאני רואה אותו שוכב על הדשא מת .
  האחים שלי ואנחנו מסביבו עסוקים בשלהם .
  באיזשהו שלב אחים שלי חיבקו אותו הוא התרומם ממצב שכיבה לישיבה .
  הסתכל עליי ואמר לי במבט רציני מיטל זה לא נגמר .
  ושלח אותי לאיזה עץ אמר לי תקחי הכל משם.
  ניגשתי לעץ ומתחת לעץ התחלתי להוציא שקיות קטנות שבפנים היה אומים ברגים דפים מקופלים ורשרוש של כסף . מלא שקיות .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *